Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Prezident Hondurasu: Karavána oklamaných

Do USA tiahne karavána oklamaných. Svedkom zločinu proti nim je prezident Hondurasu
O obrovských húfoch tzv. migrantov, ktorí tiahnu cez Mexiko do USA prehovoril teraz prezident Hondurasu Juan Orlando Hernández. To, čo povedal, je v ostrom protiklade k tomu, čo tvrdia o príčinách pôvodu migrantských prúdení z krajín Honduras, Nicaragua a Guatemala do USA aktivisti a Sorosove promigrantské organizácie i samotní migranti. Tí tvrdia spoločne to isté a síce, že ide o zúfalých utečencov, ktorí utekajú pred terorom zločineckých bánd a hľadajú záchranu v USA.
Orlando Hernández ale hovorí, že aj v tomto prípade sa šíria len lži, ktoré sa nápadne podobajú tým klamstvám, ktoré boli nasadené v Európe preto, aby spôsobili migračnú krízu a aby následne táto kríza destabilizovala krajiny, kam boli migračné prúdy nasmerované.
Prezident Hondurasu tvrdí, že v jeho krajine ide o organizované rozširovanie falošných prísľubov medzi sociálne slabými vrstvami za účelom dosiahnutia politických a zločineckých cieľov.
Prezident Hernández:
“Vzhľadom na nebezpečenstvá a škody, ktoré nevinní, oklamaní a zvedení ľudia v tejto karaváne utrpeli a ešte utrpia, je naša vláda presvedčená, že by malo byť najvyššou prioritou Mexika a USA, aby našli vinníkov, ktorí nesú zodpovednosť za túto zločinnú mobilizáciu más.”
V týchto dňoch je ďalšia čiastková karavána oklamaných na ceste do USA – odhadovaný počet je 8 000.
Pred dvoma týždňami sa prezident Hernández stretol s Jimmy Gonzalesom, guatemalským prezidentom a spoločne vyhlásili, že sa vo svojich krajinách zasadia za striktné využitie zákonných možností proti tým, ktorí tam organizujú iregulárne mobilizovanie ľudí k zločinecky zneužívanej migrácii.
kratene
Krátka rozpomienka. Pred hranicami Chorvátska, ktoré spoluprácu s Frontexom odmietlo, sa teraz hromadia migrati z Pakistanu, Srí Lanky a ďalších krajín (kde nie je občianska vojna, kde nie je široko rozšírené prenasledovanie). Mnohí z nich majú anonymne predplatené debetné karty Mastercard od EÚ a OSN UNHCR. Spoločnosť MasterCard v tlačovej správe oznámila, že spolupracuje s György Schwartzom na projekte “Hospodárskeho a sociálneho rozvoja pre znevýhodnené skupiny vo svete, najmä utečencov a migrantov” a umožňuje tak migrantom mobilitu a “dôstojnosť”. Koľko majú migranti na účtoch, to sa presne nevie, celý projekt prebieha “utajene” a bez “verejnej kontroly”. Investigatívci tvrdia, že debetné karty Master-Card, vydané UNHCR a EÚ, platia len pre migrantov v Grécku, ale OSN poskytuje tisíce mobilov a predplatených účtov “Mobile Money” aj migrantom v utečeneckých táboroch v Afrike a inde. OSN UNHCR spolu s OSN Svetovou bankou a György Schwartzom investujú do širokopásmového pripojenia pre migrantov. Na darované mobily si môžu migranti stiahnuť aplikáciu MigApp od “Medzinárodná organizácia pre migráciu” (IOM), ktorá tiež patrí k OSN.
Oligarchovia a lobisti za OSN vymýšľajú rámcový globálny biznis projekt (OSN Agenda 2030) a dopredu sú pre “plebs” určené len reči. Z týchto projektov potom vyplývajú ďalšie globálne dohody – zákony (napr. OSN “Globálny pakt pre migráciu”, Istanbulská dohoda a ďalšie atď). Všetko vzniká v nikým nevolených orgánoch a je to presadzované úplne “nedemokraticky” zhora nadol cez podplácanie či vydieranie národných vlád.
(A ľudia si hovoria: “LGBT agenda, gender agenda, na hlavu obrátený feminizmus, islam, podväzovanie demokracie politickými neziskovkami a akože-menšinami, obmedzovanie slobody slova, odzbrojenie obyvateľstva, inklúzie, migrácie, boj proti klimatickým zmenám až do úplného ožobračenia – to sa ten svet zrazu zbláznil!? “Nie, nezbláznil. Len sa vaša krajina podpísala pod – tiež “nezáväzný” – biznis projekt OSN Agenda 2030 – a všetko ostatné je toho dôsledkom.)
Brusel obsadil a podviazal rozvinuté bohaté európske štáty a žmýka ich ako citróny. Za ich peniaze potom realizuje globálny projekt OSN Agenda 2030 v krajinách celého sveta. Niektoré vlády podplatí, na iné zatlačí, ďalším niečo nasľubuje. Za sľúbené investície musia vlády robiť “reformy”: Privatizovať verejné majetky, zdroje a služby, umožniť politickým neziskovkám a menšinám participovať na vláde atď… Nepoddajné vlády vyhodnotí OSN ako diktátorské a začne im znepríjemňovať život.
A tak si sami platíme vznikajúci New World Order, ktorý pracuje na našom zániku – zatiaľ čo všetkého schopní politici, súkromné ​​korporácie, náboženské organizácie, medzinárodné organizácie, politické neziskovky, banky a mafie – zarábajú. A migrantov bude čím ďalej viac, pretože čím viac ich bude, tým viac budú všetci vyššie uvedení zarábať. Zarábať!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: