Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Komunisti aj nacisti držali moc v rukách pomocou teroru a zastrašovania

Udavačstvo v Nemecku: Komunisti aj nacisti blednú závisťou
Súčasný neomarxizmus sa v mnohom podobá na totalitné režimy, ktoré Európa zažila za posledných 100 rokov. Je netolerantný, agresívny, nepripúšťa diskusiu a sám určuje pravidlá, kto je “dobrý” a kto “zlý”. Podobnosť to nie je náhodná, za všetkými týmito zhubnými ideológiami stojí jeden spoločný menovateľ, jedná filozofia. Hlavná snaha má vždy za cieľ chorými mantrami infikovaný dorast. Lebo hodnotovo vykoľajené deti v dospelosti dotiahnu idey zapísané hlboko v podvedomí do reality. Matricu správania obetí vymývania mozgov už nemožno zmeniť, iba ju v zdravej spoločnosti potláčať. Bohužiaľ
Komunisti aj nacisti držali moc v rukách pomocou teroru a zastrašovania. Na účinné uplatnenie nástrojov násilného vládnutia treba jeden podstatný fakt: informácie o domnelom či skutočnom nepriateľovi. Potreba zraziť oponentov na kolená skôr, ako vôbec začnú byť režimu nebezpeční, je základom stability tyranií. Za zabezpečenie informácií slúžia udavači, vhodne zorganizovaní a podchytení. Vrchol zvrátenosti tvorí inštitucionálne nabádanie detí na udávanie vlastných rodičov.
Zneužívanie nevinných bytostí má viacero rovín. Zdeformuje algoritmus správania sa a hodnôt detí, zaseje nedôveru medzi rodičmi a potomstvom, zneguje rodiny a v budúcnosti zabezpečí dostatok amorálnych kádrov na akékoľvek úlohy. Sociálni inžinieri nelenia a znovu a znovu oprašujú overené praktiky. Stačí ich slovne premaľovať a opätovne použiť v praxi.
V Nemecku sa dostáva do obehu príručka pre sociálnych pracovníkov s deťmi. Obsahuje návody pre zverencov, ako identifikovať nacistických chlapcov, dievčatá, súrodencov či rodičov. “Nacistický” je obyčajná dehonestujúca nálepka, zabezpečujúca spoločenské, ekonomické a prípadne trestné postihnutie nepohodlnej obete za to, že dostatočne nerešpektuje multikulturalizmus, nepodporuje autogenocídu a dovolí si mať vlastné názory. Predhovor k 60 stranovej publikácii napísala samotná ministerka pre rodinu Franziska Giffey.
Sofistikované špehovanie rodičov, súrodencov a susedov má vypracované pravidlá, prispôsobené veku malých udavačov. Napríklad blonďaté dievčatá so zapletenými vlasmi a svetlovlasí vyšportovaní mladíci sú jasne podozrivými z nacionalizmu. Ich rodičia ich vedú k extrémizmu a netolerancii. Špeciálne podozrivými sa ukazujú komunity, vyznávajúce zdravý život v prírode, farmárčenie a udržiavanie tradičných hodnôt. Všetci patria k extrémnej pravici.
Podprahové podsúvanie informácií hrá vo vývine psychiky nedospelých jedincov veľkú úlohu. Ak hodnotový rebríček zaujme namiesto zdravého, národne uvedomelého jedinca obraz “civilizáciou” zasiahnutého a nenávistného neomarxistu, niečo nie je v poriadku.
Už len fakt, že publikácia vznikla a dostala so do obehu, je alarmujúcim faktom a barometrom stavu spoločnosti. V prípade Nemecka momentálne rezonuje otázka, či krajina zničí skôr sama seba, alebo ju rozvrátia nezvaní prišelci. Prípadný mix oboch môže proces riadne urýchliť.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: