Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Kuciak, Vietnamec, Kotleba a mainstream media

Polícia už pozná vrahov Kuciaka a jeho snúbenice. To je dobrá správa a pochvala polícii. Skôr ako napíšem môj názor na túto ničím neodpustiteľnú vraždu dvoch mladých ľudí, položím si otázku – bol Kuciak novinár? Všetko o čom písal bolo predsa verejne, dlhodobo známe a dostupné. Takže žiadne závratné, šokujúce, nové informácie. Skutočný novinár je napríklad Kristína Kövešová, ktorá nebojácne, tvrdohlavo, takmer denne riskuje svoj život na ulici a odhaľuje nekalé praktiky a poukazuje na ne. To na úvod. A teraz poďme k vyšetrovaniu. Nepoznám a nikdy som nestretol ani Troškovú, Vadalu, Jasaňa, Fica, Kaliňáka, Kočnera, Totha, Bödöra……
Okamžite po vražde prišli mainstream média, tretí sektor, nadácie s verziou o talianskej mafii prepojenej na Úrad, ktorá stojí za vraždou. Na Úrade vlády už roky sedí naša – Slovenská mafia. Nemám vôbec v obľube Fica ani SMER, dúfam, že aj na nich raz príde, no reálne kvôli týmto klamstvám Fico ako legitímne zvolený premiér odstúpil. To, že nejaký Jasaň sa zúčastňoval rokovaní bezpečnostnej rady štátu je normálne. Mal totiž bezpečnostnú previerku najvyššieho stupňa. Prečo už nie je taký mediálny ohlas na to, že veľvyslanec USA sa zúčastňuje rokovaní bezpečnostnej rady štátu? Ale poďme ďalej. Keď už sa mainstream mediám, tretiemu sektoru, nadáciám, Kiskovi, Bútorovi, Dulebovi a spol. zdalo, že je to v suchu a budú predčasné voľby, nejako talianska stopa, tak ako rýchlo vznikla sa aj vytratila. Čo ďalej? Kočner – vraždu si objednal Kočner. No mám pocit, že napriek extrémnej snahe sa aj táto stopa vytráca, treba zapojiť ďalšieho podozrivého, tento krát je to Norbert Bödör. Ďalší podozrivý v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice je podľa Denníka N Norbert Bödör. Kto bude ďalší zaručene podozrivý a okamžite aj mainstream mediami odsúdený? Mainstream médiá sú totiž orgán činný v trestnom konaní, prokurátor, sudca a kat v jednom. Odpoveď by možno poznal KARAFIAT – Tom Nicholson, ktorý je ako ĎATEĽ Peter Tóth, tiež novinár. Má kanadské a britské občianstvo. Bývalý manžel Lucie Nicholsonovej, ktorá mu poskytovala informácie z parlamentu. Rovnako mu poskytovala informácie z vlády, keď bola štátna tajomníčka za politickú stranu SaS. Tom Nicholson bol aktívny aj v zločineckom podsvetí a už v roku 2011 mal spis SIS pod krycím názvom Gorila. Kuciak študoval žurnalistiku na univerzite v Nitre a pracoval aj pre Mareka Vagoviča z portálu Aktuality.sk. Vagovič a Nicholson disponovali informáciami, ktoré neboli a ani nemohli byť verejne dostupné a práve takéto informácie podsúvali študentovi Kuciakovi. Záhadného bojovníka za demokraciu a spravodlivosť Toma Nicholsona dodnes nikto nevypočul, dokonca sa “stratil”
Kauzu únosu Vietnamca
Príbeh únosu vietnamského manažéra Trinh Xuana Thanha – ktorý je mimochodom právoplatne súdom odsúdený na dve doživotia za korupciu a finančné machinácie je komplikovanejší. Opäť to nebol nikto iný ako dennínN, aktuality.sk, Sme a pod, kto priniesol zaručené informácie, že Slovensko sa podieľalo na únose. Do tejto kauzy sa výrazne zapojil aj Kiska, ten Kiska, ktorý sám čelí podozreniam z daňových podvodov, pozemkových podvodov a zbohatol na úžere. Zašiel až tak ďaleko, že porovnal rok 1998 s rokom 2018. Aká náhoda, alebo zámer? Čo spája tieto roky? Smrť, úplne zbytočná smrť nevinných ľudí. V roku 1998 nasledoval pád Mečiarovej vlády a samozrejme, že teraz sa očakávalo to isté, pád Ficovej vlády. Na scénu vstupujú ľudia ako národný hrdina, prokurátor Vasiľ Špirko. Kto je Špirko? Mediálna hviezda, hovorca rodinnej firmy OĽaNO, novinár, aktivista, alebo prokurátor? Nemôžem sa čudovať, že Kali chce žalovať Kisku za ihováranie. Žalovať chce aj denníkN. Kali má toho za ušami neskutočne veľa, nie je to žiadne neviniatko, to je na inú debatu, no v tomto konkrétnom prípade, už to mal dávno urobiť. Nikomu nevadí, že po Nemecku sa predsa dlhú dobu museli pohybovať agenti Vietnamskej tajnej služby, ktorí Nemcom spred nosa uniesli nimi stráženého človeka? Aká špičková a profesionálna musí byť Vietnamská tajná služba keď si toto dovolí?
Kotleba
Niekoľko dní Slovensko bolo v šoku, čo si to ten Kotleba zas dovolil. Všetky média priniesli zaručenú informáciu : Kotleba vymenil byt za rodinný dom a kúpil si ho za stranícke peniaze. To bolo emócii. Všetky média uverejnili “A”, no nikto už tak masovo a po dobu niekoľkých dní neuverejňoval “B” teda, že denníkN asi v 3 riadkoch uviedol – Dňa 21. novembra sme v Newsfilitri uviedli, že Marian Kotleba obýva dom ktorý kúpila jeho strana za peniaze, ktoré dostala od štátu za voľby. TÁTO INFORMÁCIA JE NEPRAVDIVÁ, za jej uverejnenie sa ospravedlňujeme.
Všetky média okamžite a vždy preberú aj keď úplne vymyslené, neoverené informácie. Ako papagáji, bez vlastného názoru, overenia si faktov a niekoľko dní po sebe tým oboznamujú verejnosť. Nikdy však neuverejnia tak obsiahlu reportáž, článok, že prepáčte – uviedli sme nepravdivé údaje.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: