Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Spolumajiteľ investičnej skupiny Penta a denníka SME

kratene
Za vraždou mladého páru má podľa jej slov vraj byť spolumajiteľ investičnej skupiny Penta Jaroslav Haščák (49). Zsuzsová mala podľa zdroja vypovedať, že Haščák zneužil médiá, ktoré vlastní skupina Penta – vrátane denníka Plus JEDEN DEŇ – na to, aby po zatknutí údajných páchateľov vytvorili v spoločnosti dojem, že vraždu si objednal cez Zsuzsovú podnikateľ Marian Kočner. Ten je tiež vo vyšetrovacej väzbe – aj keď z účasti na vražde Jána a Martiny nebol zatiaľ obvinený, vinia ho iba v súvislosti so zmenkami TV Markíza.
Petit Press je jedním z nejvýznamnějších vydavatelství na Slovensku, poskytuje pestrou paletu multimediálních produktů a služeb. Portfolio tištěných periodik představuje víc než 30 centrálních a regionálních titulů s týdenním nákladem přesahujícím 545 tisíc výtisků. Digitální média jsou zastoupena zejména nejnavštěvovanějším zpravodajským portálem Sme.sk. Penta je s podílem 45% spoluvlastníkem Petit Pressu od roku 2016.
Forish len potvrdzuje svoju teoriu z novembra, ze je za tym Penta.. Dovody: reprivatizacia, ziskanie obchodu so zbranami pre urcitu skupinu ludi, zakryvanie kriminality
Témy:
1) Haščák vs mainstream vs Forisch, Fico vs Soros, žlté vesty, mazanie príspevkov, Sputnik Italia…
2) Mainstreamová obec – mediálna žumpa propagandy, manipulácie a pokrytectva (Trump, Soros, Seunig)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: