Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Evropská rodina Coudenhove-Kalergi

kratene
Česká televize trhá rekordy ve skandálech a provokacích ve vztahu k vlastním koncesionářům. To, co odvysílala včera ČT na svém druhém programu, to je opravdu neuvěřitelné. Vedení na Kavčích Horách se totiž rozhodlo pustit do éteru koprodukční dokument [1] s názvem Evropská rodina Coudenhove-Kalergi. Dokument koprodukovala Česká televize, 3SAT a Langbein & Partner a jedná se o propagandistický snímek vzniklý na objednávku Evropské komise, který jednak idolizuje šlechtický rod Coudenhove-Kalergi, ale také vyvolává jasný resentiment po Rakousko-uherském mocnářství a kritizuje rozvraty v Evropě po skončení 1. sv. války. Co je však důležité, dokument zcela zamlčuje a zamlžuje hlavní postavu tohoto rodu, Richarda Coudenhove-Kalergiho a jeho úlohu a odkaz v dnešních politických a migračních procesech v Evropě. Právě Richard Coudenhove-Kalergi byl autorem Bible všech sionistických globalistů, která se jmenuje “Praktischer Idealismus” a je to klíčové dílo, podle kterého se řídí celá Evropská komise a její pro-migrační politika.
Kalergi ji zvláště osvětluje v tomto bodě:
Muž budoucnosti bude smíšené rasy. Dnešní rasy a společenské třídy budou postupně mizet kvůli odstranění prostoru, času a předsudků. Eurasijsko-negroidní rasa budoucnosti, podobná vzhledu s antickými Egypťany, nahradí současnou rozmanitost národů a rozmanitost jednotlivců. Místo toho, aby Evropa zničila evropský judaismus, tak Evropa ve skutečnosti proti své vůli vylepšila a vzdělala tyto židovské lidi a vedla je k jejich budoucímu postavení jako vyvoleného národa prostřednictvím tohoto umělého evolučního procesu. Není divu, že lidé, kteří utekli z vězení v ghettu, se stali duchovní šlechtou současné Evropy. Soucitná péče poskytovaná Evropou Židům tak vytvořila nové plemeno aristokratů.
“Jedna věc je touha investigativních novinářů a reportérů nacházet stále nové a přelomové informace, druhá věc je svým chováním poškozovat dobré jméno právnických či fyzických osob. A já mám poslední dobou pocit, že novináři a reportéři z České televize tuhle hranici o několik stop překračují. A když vezmeme v potaz, že se jedná o veřejnoprávní stanici, stále nechápu, jak si někdo může myslet, že opravdu plní svou roli nezávislého média. Ta jejich pravda, kterou se tak často ohánějí, je postavená na lžích, nikoli na ověřených datech. A musím přiznat, že dost silně uvažuji o tom, řešit celou tuto záležitost přes soud a žádat náhradu ušlého zisku a náhrady za poškození dobrého jména firmy,” vyjádřil se Jaromír Soukup.
Maďarský premiér Viktor Orbán v nedělním výročním poselství ohlásil plán finanční podpory pro rodiny s dětmi. Projev nenechala bez povšimnutí ani Česká televize, ale to, jak o něm informovala, přilákalo pozornost poslance SPD Lubomíra Volného. Podle něho se totiž ČT dokonale vlastenecké poselství pokusila přebít EUhujerskou propagandou. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: