Design a site like this with WordPress.com
Začíname

DC Leaks

“Rok vraždy postupne strhol z Fica a z veľkej časti politickej reprezentácie posledné zvyšky prestrojenia. Rozprávajú sa s konšpiračnou scénou, vyjadrujú sa pre weby, ktoré dávkujú chaos, nenávisť a bludy do dezorientovanej časti spoločnosti. Kritických novinárov nazývajú opozičnou alebo rozvratnou silou a nepriateľmi štátu. Konšpirujú, útočia a prilievajú agresivitu do verejného diškurzu,” arogantne tvrdí šéfka SMEtiarskych novín.
Toľko klamstva/podvodu v pár vetách! Smetiari na čele s Balogovou budú ciachovať kto je alebo nie je konšpiračný či nekonšpiračný, kto je alebo nie je nenávistný či bludný – ako keby chceli odvrátiť pohľad na samých seba – aby sme nevideli ihneď, že majú sami za ušami! Vy a kritickí novinári – v SME alebo N??? Prestaňte s týmto morbídnym pseudo-humorom!
Hackeri z “DC Leaks” už zverejnili viac ako 2500 e-mailov z takzvaných neziskových organizácií ((často ziskovejších než by kto tušil)), ktoré sponzoruje americký miliardár George Soros (pôvodné meno a priezvisko: György Schwartz), z čoho vyplynulo, že George Soros (pôvodné meno a priezvisko: György Schwartz) míňa milióny dolárov na ovplyvňovanie politiky celej EÚ, rodovej ideológie, ba aj imigrácie, Ukrajinskej chunty a podobne.
Známemu miliardárovi z hľadáčika neuniklo ani “mladé” Slovensko. Financuje tu totiž trollov a rôzne webstránky, ktoré majú za úlohu zosmiešniť a dehonestovať oponentov, ktorí sú proti jeho liberalizmu, ktorí sú proti novodobým hodnotám JEHO štýlu akože-demokracie, novým ľudským právam v štýle György Schwartz/Soros, či imigračnej politike EÚ.
Viac ako 2500 súborov medzinárodnej organizácie »Nadácia otvorenej spoločnosti«, ktorej riaditeľom je známy miliardár a pseudo-filantrop George Soros (György Schwartz), sa podarilo hackerom dostať na svetlo sveta. Súbory zahŕňajú stovky interných dokumentov z viacerých odnoží Sorosových organizácií, predovšetkým jeho “Nadácií otvorenej spoločnosti”, ktorej bunka funguje aj na Slovensku, pričom jej členkou bola svojho času aj Iveta Radičová.
Súbory sú zadelené do viacerých sekcií, napríklad: geografický región, Svetová banka, prezidentský úrad, týkajú sa obdobia od rokov 2008 až 2016. Odhaľujú pracovné plány prívržencov či členov spoločností, ich stratégie, priority a iné aktivity, dokonca zahŕňajú aj správy o európskych voľbách, migrácii a azyle v EÚ. Portál DC Leaks prehlasuje, že za odhalením stoja americkí aktivisti, ktorí chcú “odhaliť pravdu o rôznych rozhodovacích procesoch USA, ako aj o kľúčových elementoch amerického politického života”.
Séria uniknutých dokumentov Sorosových =Nadácií otvorenej spoločnosti= odhalili prácu “mimovládok”, najmä čo sa týka boja proti tomu, čo oni nazývajú “xenofóbne strany” v Európe. Podľa minimálne jedného z dokumentov mimovládky vyzývali k cenzúre jazyka v Európskom parlamente, ktorý nazvali ako nenávistný jazyk a aktívne mali pracovať s rôznymi členmi z frakcie socialistov, aby ich vytrénovali pre “boj proti xenofóbnemu populizmu”.
Ako sa ukázalo, George Soros (György Schwartz) sa spolupodieľal aj na legalizácii homosexuálnych zväzkov v Taliansku. George Soros (György Schwartz) totiž talianskej organizácii Arcigay zaplatil 100 000 dolárov na to, aby propagovala požiadavky LGBT komunity s cieľom minimalizovať rozdiel medzi talianskymi a EÚ štandardami. Aj toto ukázali uniknuté dokumenty Sorosových =neziskoviek=.
Kontroverznému miliardárovi je blízka aj gender ideológia a feminizmus. Podporuje totiž viaceré organizácie, ktoré majú za úlohu propagovať tieto zvrátené ideológie. Jednou z nich je aj organizácia “Women’s Health Coalition”, do ktorej Soros “nalial” až 1,35 miliónov dolárov.
George Soros (György Schwartz) sa zameral aj na tých najzraniteľnejších a najviac ovplyvniteľných, a to sú deti. Milióny rozdal aj na vymývanie mozgov deťom gender ideológiou cez program s názvom “Early Childhood Program”.
Kontroverzný miliardár taktiež vynaložil 500 000 dolárov na to, aby takto zaplatení novinári v jednotlivých krajinách EÚ pátrali po napojení Ruska a ruského kapitálu na európske politické kruhy. Dobrým príkladom sú dezinformácie mainstreamových médií o tom, ako je Rusko napojené na francúzsku političku Marine Le Penovú, Grécky Zlatý úsvit či maďarský Jobbik.
Sorosovmu hľadáčiku však neuniklo ani Slovensko. Z uniknutých dokumentov vyplýva, že peniaze “rozdáva” na dehonestáciu a zosmiešňovanie ľudí s názormi, ktorými odporujú proimigračnej a proamerickej politike.
V dokumente sa konkrétne píše, že program “plánuje identifikovať, vystaviť a zosmiešniť nenávistné prejavy na internete”. Samozrejme, že nenávistné podľa neho. Fuj.
Uvedený projekt je z roku 2014 a “zhodou okolností” v tom istom čase vznikla aj FaceBook-stránka s názvom “Prečo ľuďom hrabe?”, ktorá robí presne to isté, čo je popísané v Sorosovom projekte.
Najväčšou zaujímavosťou je však Sorosova kontaktná osoba na Slovensku, a tou je/bol Ondrej Starinský, ktorý je/bol členom redakčnej rady kontroverzného, proamerického Denníka N. To by vysvetľovalo útoky už spomínaného extrémistického denníka na alternatívne médiá.
Denník N taktiež nevysvetlil, odkiaľ zohnal 750 000 eur, bez ktorých by zanikol a nemohol tak naďalej šíriť svoju propagandu. A demagógiu (nie nadarmo sa odčlenili od SME!)
Ešte donedávna bol každý, kto upozorňoval na Sorosove napojenia na politikov, mimovládky, novinárov a jeho manipulovanie verejnou mienkou, označovaný za “konšpirátora”. Teraz však západná propaganda dostala poriadnu facku. Ale balamutiť budú naďalej. (Takmer ako Igorko, ktorý dokáže nahrávať na záznam svojho akože-kamaráta – nemá ďaleko od Sorosa, ktorý dokáže ožobračiť V.Britániu o mnoho percent hdp)
George Soros (György Schwartz) je americký miliardár maďarského pôvodu. Je verejnou tvárou židovsko-chazarského rodinného klanu multimiliardárov: rodiny Rotchschildovcov a vykonavateľom ich rôznych aktivít, presadzuje ich záujmy a ciele.
Stál napríklad za financovanim kampane Baracka Obamu, Hilary Clintonovej. Taktiež za financovaním viacerých umelo vytvorených revolúcií, naposledy Majdan na Ukrajine. Soros v roku 1989 pomohol financovať “zamatovú revolúciu” vo vtedajšom Československu. Nečudoval by som sa, ak by mal nepriamo prsty aj v tom, čo Kočner spáchal minulý rok… Podľa neho totiž platí amorálny predpoklad – že ak ťa nikto neobvinil, tak nie si vinný – čo však je v rozpore s univerzálnou morálkou – toto nepochopili ani Igor Matovič, Ondrej Dostál, Richard Sulík, Andrej Kiska, Nicholson/Ďuriš, Remišová, Rajtár, Galko etc etc etc…
Dátum 16. september 1992, vo V. Británii známý ako “Čierna streda”. Deň, kedy špekulanti rozbili Britskú libru. Občanom V.Británie poklesla hodnota peňazí aj majetku o 15 % a toto bol zárobok pre Sorosa a Rothschildovcov. George Soros (György Schwartz) na tomto finančnom PODVODE zarobil svoj prvý bilión libier (1 000 0000 000 000). Na mizinu priviedol pracujúcich britských občanov, ktorých nehnuteľnosti a úspory stratili zo dňa na deň obrovskú hodnotu. Angličanov roky predtým za čias Napoleóna podvodom s Librou boli okradnutí priamo rodinou Rotchschildovcov. Kto si domyslí, koľko ľudí kvôli nemu spadlo do hrôzy bezdomovectva alebo chudoby?
V roku 1997 takmer zruinoval ekonomiku Thajska a Malajzie!!! To je obdobné ako nechápať, v čom je amorálnosť zločinu Igora Matoviča, ak si mafiánsko-zákerne nahrával (bez povolenia súdu či bez spolupráce s políciou či prokuratúrou) “kamaráta” Radoslava Procházku!
Vo Francúzku bola Sorosovi vymeraná pokuta 2,9 milióna dolárov za zneužitie dôvernej informácie pre vlastné obohatenie. Zločin! Ale pre miliardára “malina” – nie?
V roku 1998 sa vďaka Sorosovým špekuláciám takmer zrútila ruská ekonomika. Vtedajší predseda kongresového výboru pre bankovníctvo Jim Leach to charakterizoval ako jednu z najväčších lúpeží v dejinách sveta. Keď si Rotchschildovci vyberú nejakú krajinu ako terč pre zmenu režimu, vždy začína tým, že tam vytvoria prostredníctvom nebankoviek financovaných Sorosovou “Otvorenú Spoločnosť” – `tieňovú vládu` – často už vopred sformovanú v zahraničí – pripravenú prebrať moc, ak sa naskytne príležitosť.
Soros v roku 2015 pripustil, že jeho snahy v Európe sú zamerané na zničenie hraníc jednotlivých štátov na tomto kontinente. Zločin!
V posledných rokoch sa Soros zameriava na poskytovanie grantov cez jeho “Open Society Foundations” pre rôzne neziskové organizácie, ktoré sú v skutočnosti komerčné s cieľom zarobiť maximum. Za posledné roky je zameraný aj na podporu imigrácie a premiešanie rás a národov s cieľom naplniť morbídny Kalergiho plán.
Vráťme sa k našim pomerom, k nášmu malému štátu.
Séfka SMEtiarskych novín – pani Beata Balogová demagogicky ohlupuje: “Časť vládnej koalície čerpá inšpiráciu na spacifikovanie médií od Donalda Trumpa a Viktora Orbána. Samozrejme, nechýba im ani vlastná kreativita. Orbán stvoril armádu mediálnych zombíkov, o ktorých tvrdí, že sú to novinári, akých jeho krajina potrebuje. Ale v skutočnosti len šíria duchovnú nákazu a strach. Mediálni zombíci nekritizujú mocných, neodhaľujú vládnu korupciu, nediskutujú. Len prenášajú v rôznych variáciách odkazy vládnej moči. Za všetko, čo postihuje národ, môže George Soros ((a ak vy budete nekonečne nekonečnekrát opakovať, že váš Sorosko je kiskoidný ANJEL, to neznačí, že to tak aj bude!)). A tí, čo oponujú alebo kritizujú Orbána, sú jeho žoldnieri. Pri použití Sorosovho mena sa končí v Maďarsku každá diskusia. Tak ako v 30. rokoch minulého storočia sa končila diskusia pri označení za vinníka Žida. Čiže orbánovské médiá takmer vyhubili kritický diškurz a ich zombíci sa vrhnú na každého, kto vládu kritizuje, a onálepkujú ho »hviezdou« Sorosa.”
Pani B.Balogová si z nás robí buď srandu, alebo sa spolieha, že väčšina populácie nemá príliš veľa času zaoberať sa kritickým myslením, nemá čas na zbieranie alebo overovanie informácií – takže stačí, ak budú SMEtiari trpezliví a následne zlížu šľahačku svojej trpezlivosti/aktivity!
Súhlasím, že nie je vinný iba George Soros (György Schwartz) – lebo ako vysoko/hlboko pôsobiaci zločinec si geniálne našiel nie pár ľudí, nie desiatky, ale stovky až tisíce jedincov, ktorí brúsia jeho sny a túžby ((ako diamanty)) do nekonečných výšin Temnoty – ak je niečo dokonalé, to ešte nezaručuje, že je to univerzálne dobré a čisté (sväté)… ((a bohu-milé už vonkoncom NIE)).
Pri spomienke na pani sorosovskú šéfku novín B.B. som si pripomenul myšlienku G.Murína: “Vyvalila na mňa oči (áno tu cítim následky amerického školenia šéfredaktorky Balogovej, lebo presne v tomto sme sa už pred viac ako desiatimi rokmi nezhodli) a vyhlásila =ale veď viete, že to takto »nefunguje«?!!= Takže ani Tlačový zákon, ani Smernice EÚ o etike novinárov pre redakciu SME »nefungujú«?”
Pani B.Balogovej (a nielen jej) je treba pripomenúť, že na Slovensku sú aktivity Sorosa spájane so stranami opozície: SaS, OĽaNO (zvaní aj Matovičovci, nakoľko Igor je majiteľ a jeho amorálnosti sú v duchu Sorosa kompatibilné – ako Soros škodil mnohým ekonomikám alebo štátom, tak aj slovenský Igorko škodí a ešte si namýšľa, ako pomáha Slovensku – nuž aj taký omyl sa dá vyprodukovať nenásytným pyšným jedincom), SDKÚ, Most-Híd (že by to R.Fico nevedel? Alebo len niektorí z nich?)…
Členovia strany SaS sa opakovane zúčastňujú akcií organizovanými Nadáciou Otvorená spoločnosť – G.Sorosa.
Medzi Sorosové poslušné a “skrotené” ovečky napríklad patria AJ: kandidát na prezidenta František Miloško!, Martin Bútora (hlavný poradca Kisku), František Šebej, Štefan Hríb, Daniel Lipšič, Iveta Radičová, Pavol Demeš, Eduard Kukan, Ivan Mikloš, Peter Osuský (SaS, OKS), Fedor Gál, Grigorij Mesežnikov, Mikuláš Dzurinda (SDKÚ), Juraj Smatana, Ondrej Starinský, Miroslav Lajčák !!! (SMER-SD – vie to pán R.Fico?), Miroslav Kusý, Zuzana Wienk(ová), Michal Havran ml. ((!!! aspoň chápeme, prečo bil mediálne Kuffu a mnoho iného!!!)), Martin Macko, Ján Orlovský, atď (mnohí iní!)…
Veľké varovanie pre Európu: Legendárny boháč G. Soros zverejnil na svojom blogu hrozivé proroctvo, “zobuďte sa!”
MNÍCHOV – Známy americký finančník George Soros (György Schwartz) vo svojom najnošom blogu apeluje na Európsku úniu a dianie v nej. Zdvíha zároveň varovný prst a súčasnú situáciu v rámci EÚ prirovnal k ceste Sovietskeho zväzu v roku 1991, kedy ako taký zanikol.
Na aktuálne udalosti, ktoré sa dejú v EÚ, sa finančník George Soros (György Schwartz) pozrel čiastkovo z pohľadu viacerých štátov. Začal tým, že prvé smerovanie únie sa môže ukázať už po májových voľbách do Európskeho parlamentu, pričom skonštatoval, že je tu prítomnosť zastaraného systému strán. Z neúspechu tradičných európskych strán môžu ťažiť práve tie radikálne. ((Samozrejme, že iba podľa neho radikálne!))
“Nanešťastie, protieurópske strany budú využívať konkurenčnú výhodu pri výslednom hlasovaní. Je na to hneď niekoľko dôvodov, vrátane zastaraného systému strán, ktorý prevláda vo väčšine európskych krajín, praktickej nemožnosti zmeny zmlúv a nedostatku právnych nástrojov na zdisciplinovanie členských štátov, ktoré porušujú zásady, na ktorých bola Európska únia založená,” píše v úvode blogu George Soros. – Je to ale iba jeho uhol pohľadu – čo by na to povedali všetci tí ľudia, ktorých pripravil o peniaze? Alebo ich akokoľvek poškodil? Lebo toto nie je neškodný ujo.
Znepokojenie nad dianím v Nemecku začal zloduch George Soros (György Schwartz) argumentovať predovšetkým nárastom extrémistickej Alternatívy pre Nemecko (AfD) – lenže nálepky o extrémizme dávajú sorosovci alebo junckerovsko-merkelovskí akože-politici.
“Dominantná politická aliancia v Nemecku – medzi Kresťansko-demokratickou úniou (CDU) a Kresťanskou sociálnou úniou (CSU) v Bavorsku – sa stala neudržateľnou. Aliancia pracovala, kým v Bavorsku neexistovala žiadna významná strana napravo od CSU. To sa ale zmenilo s nástupom extrémistickej Alternatívy pre Nemecko (AfD),” pokračoval zločinec George Soros (György Schwartz) s tým, že posledné septembrové voľby dosiahla strana CSU najhorší volebný výsledok za posledných šesť dekád.
Napriek tomu situáciu nevidí zloduch Soros úplne kriticky. “Situácia nie je úplne beznádejná. Strana Nemeckých zelených je v súčasnosti jedinou trvalo proeurópskou stranou v krajine a naďalej sa zvyšujú v prieskume verejnej mienky, zatiaľ čo AfD sa zdá, že dosiahla svoj úplný vrchol (s výnimkou bývaleho východného Nemecka),” uzavrel Soros situáciu v Nemecku. Vďaka Bohu, že život Nemecka nie je závislý výhradne od tohto zločinca!
Soros v blogu pokračoval analýzou situácie vo V. Británii. Pripomenul, že aj tu sa stala kameňom úrazu zastaraná stranícka štruktúra. “Konzervatívci aj Labouristi sú vnútorne rozdelení, no ich vedúci predstavitelia Jeremy Corbyn a Theresa May(ová) sú tak odhodlaní dotiahnuť do konca Brexit, že súhlasili so spoluprácou v záujme dosiahnutia tohto cieľa,”uviedol podmienky spolupráce May a Corbyna vo svojom blogu zločinec Soros. Škoda, že sa nepriznal, koľko zla sa uskutočnilo vo Veľkej Británii kvôli jeho vplyvu…
V.Británia sa hrdí tým, že je kolískou modernej demokracie, ale že to pobabrali v maximálnej možnej miere so svojimi vlastnými občanmi, ktorých najprv oklamali/podviedli a teraz, kedy by pomohlo druhé referendum, tak radšej potopia ostrovy, než by sa k nemu zmohli… Tak ako Ukrajina má ďaleko k rešpektu k demokratickým princípom (nedohodnutie sa s ruskou menšinou 9-miliónovou), podobne Španielsko ku svojim Katalánčanom a aj Krym že je O.K. – by nepriznali sorovsko-merkelovsko-junckerovci a všakovakí im podobní demagógovia, manipulátori, podvodníci (ako aj naše Smetiarske noviny, eN-ko)…
Soros pokračoval: “Verejnosť si tiež uvedomuje hrozné následky Brexitu. Šanca, že Mayovej dohoda bude 14. februára odmietnutá – rastie behom jediného dňa. Mohlo by to viesť k podpore referenda alebo ešte lepšie – k zrušeniu článku 50.”
Soros v blogu následne prešiel na taliansku nôtu, v ktorej pripomenul, že EÚ “urobila fatálnu chybu v roku 2017 striktným presadzovaním dublinskej dohody, ktorá nespravodlivo zaťažuje krajiny ako Taliansko, kde migranti prichádzajú do EÚ,” dodal typicky zločinecky mysliaci George Soros (György Schwartz) s tým, že práve túto skutočnosť považuje za príčinu prílivu proeurópskych a proimigračných voličov do radov strany protieurópskej ligy a tzv. päťhviezdičkového hnutia v roku 2018. “Výsledkom je, že významná časť voličov, ktorí zostávajú proeurópskymi, nemá žiadnu stranu, na ktorú by sa mohli v rámci volieb obrátiť,” odôvodňuje alarmujúcu situáciu (podľa neho alarmujúcu) v Taliansku zločinecký a pyšný George Soros (György Schwartz).
Svoju kritiku ďalej upriamil Soros na Európsku ľudovú stranu (EPP). “EPP je takmer úplne zbavená princípov, čo dokazuje jej ochotu akceptovať Orbánov Fidesz v záujme toho, aby si Orbán zachoval väčšinu a kontroloval prideľovanie najvyšších pracovných miest v EÚ,” pripomenul podvodník a špekulant Soros (Pán Boh ochraňuj tento náš svet pred podobnými páchateľmi ako je tento György Schwartz!
Na výsledky májových volieb do EuroParlamentu sa zločinec a amorálny zbohatlík Soros díva optikou skepsy: “Je ťažké si predstaviť, že v májových voľbách sa dočkáme víťazstva proeurópskych strán, ak prednostné európske záujmy nenaplnia. V tomto prípade by však bolo potrebné vymeniť Európe jej srdce. Súčasné vedenie pripomína politbyro za čias kolapsu Sovietskeho zväzu,”uviedol zločinec Soros. Ak toto píše Soros, tak treba mať na zreteli, že PRAVDA sa skrýva kdekoľvek, len nie tam, kde je jeho JADRO, jeho “duša” (to znie ako keby padlí anjeli mali dušu!!!)…
“Prvým krokom k ochrane Európy pred jej nepriateľmi, vnútornými aj vonkajšími, je rozpoznať veľkosť hrozby, ktorú predstavujú. Druhým je prebudiť spiacu proeurópsku väčšinu a zmobilizovať ju na obranu hodnôt, na ktorých bola EÚ založená,” uzavrel Soros svoj text na temnom blogu.
Takže – ak skrátime do jednej vety/výzvy – ak to bude po sorosovsky – potom AMEN TMA!
“Morálka môže mať 2 zdroje: kmeňovú príslušnosť a univerzálny ľudský údel. Otvorená spoločnosť musí byť založená na tom druhom,” tvrdí/klame G. Soros. NIE!
Aj tu vidno, prečo sa ho izraelská vláda jasne a oficiálne zriekla – vyzvala všetkých po celom svete, aby ho nikto nepriraďoval k židom, lebo byť židom znamená žiť židovstvo – v tom sme kompatibilní – kresťanmi sú tí, ktorí žijú kresťanstvo, a nie že to o sebe iba vyhlasujú/proklamujú. ((Mt 12, 33-35: Vypestujte dobrý strom a bude dobré aj jeho ovocie, alebo zasaďte zlý strom a bude zlé aj jeho ovocie. Lebo strom možno poznať po ovocí. Hadie plemeno, ako môžete hovoriť dobre, keď ste zlí? Veď z plnosti srdca hovoria ústa. Dobrý človek vynáša z dobrého pokladu dobré veci a zlý človek vynáša zo zlého pokladu zlé. (Koniec citátu Mt 12, 33-35)) aj ((Rim 13, 9-14: Lebo: Nescudzoložíš! Nezabiješ! Nepokradneš! Nepožiadaš! a ktorékoľvek iné prikázanie je zahrnuté v tomto slove: Milovať budeš svojho blížneho ako seba samého! 10 Láska nerobí zle blížnemu; teda naplnením zákona je láska.))
+
(Kto je to George Soros? ak chceš vidieť, spoj si dohromady
https: //www .youtube .com/ watch? v=gJJ SL7GD q9U)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: