Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Bozajte ma v riť, Váš M

VŠETKÝM členom Blogérskych novín a každému kto to bude čítať, sa vopred ospravedlňujem za môj “láskyplný” vulgarizmus, ale nemôžem inak. Zároveň Vás prosím, zdieľajte to do všetkých možných skupín, lebo toto je už naozaj vrchol.
OTVORENÝ LIST SLOVENSKÝM PSEUDOUMELCOM!!!
Vy pane, ktorý nosíte priezvisko zvieraťa od pradávna naše domácnosti zbavujúceho drobnej hydiny a kradnete ju z našich dvorov a Vy všetci ostatní šmejdi z brandže, ktorá si hovorí umelecká! Choďte sa s Vašim dopisom premiérom vypchať a vytrite si s ním tie Vaše hnusné zaparené rite z prečmudených, prehulených a prepitých večerov.
Nemáte v sebe ani kúska hanby, pokory a úcty k okolitému svetu, lebo Vás zaujíma len Vás plný bachor, z tučných, niekedy aj tisíc eur denne převyšujících honorárov plné vačky peňazí, trávy a kokaínu. Ste bezohľadný kreténi, ktorí miesto toho, aby išli príkladom, vydali sa do ulíc, pomohli starým ľuďom nad 65 rokov upokojujúcim slovom, nákupom, prípadne finančnou pomocou, Vy tu idete vyplakávať za ušlými ziskami. Nehanbíte sa !!!!????
Nie je to tak dávno, čo ste tu za peniaze mimovládok pomáhali rozvracať tento štát, tancovali ste na hroboch nevinných ľudí, ktorých nechali sprosto zavraždiť Vaši chlebodárci, aby to tu celé morálne rozložili a všetko pronárodné odstavili.
A Vy teraz nemáte chrbtovú kosť si pýtať od tohoto štátu na Vašu úbohú seriálovú činnosť.
Od pádu socializmu ste nič poriadne a pre naše deti poučné nenatočili, len samé sračky amorálneho hnoja, točíte len samé bezduché seriály, kde sa vyspíte každý s každým a praktikujete amorálny spôsob života, rozkládající túto spoločnosť úplne do základov.
Čo si vy kuvy nejdete pýtať od Sorosa a tej ostatnej čvargy???
Tancovali ste ako oni pískali, tak nech Vám za Váš folklór zaplatia. Čo nejdete za podvodníkom a zlodejom Kiskom, za ktorého “morálku” ste sa stavali a vydávali vyhlásenia.
Choďte si Vy prašiví kojoti pýtať na americkú ambasádu, ktorej ste sa pchali do kloaky a velebíte ju.
NÁM obyčajným ľuďom, ktorí si aj tak radšej pozrieme filmy a inscenácie z obdobia našich slovenských velikánov a nie tie Vaše zvratky, po ktorých by na Starom Hrozenkove porodila aj jalová krava, dajte láskavo pokoj!
Nebuďte posraní a choďte si zarobiť von, do Vašej vysnívanej západnej Európy a Ameriky, alebo sa chyťte poriadnej roboty a skúste ísť makať tak, ako 75 % Slovákov.
To Vám nevonia, lebo by ste sa posrali celý až za ušami a zasmradili by ste našu krajinu ešte viac, ako teraz.
Všetci zápasíme s prašivým vírom, ktorý nam sem tiež tak ako všetko zlo na tejto zemeguli zasiali tí, ktorých Vy velebíte, ale verte, že my sa s Vás neposerieme.
Je najvyšší čas Vám povedať, že nás je mnohonásobná väčšina ktorí o Vaše “umenie” absolútne nestojíme a ste nám z celej duše ukradnutí.
Len toľko som Vám chcel napísať Vy bastardi, že sa s Vás nedosereme a sme na to náležite pripravený si s Vami vytrieť zadok.
Toaletného papiera sme si zakúpili dosť a vyzbrojili sa…
Bozajte na v riť, Váš M
diskusia

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: