Design a site like this with WordPress.com
Začíname

V Stuttgarte zúrila“vojna“migrantov proti DE

Kto to prekrúca – luhá! Dokonca SPD v Bádensku-Württembersku hovorila o tom, čo sa udialo, ako o scénach z občianskej vojny. Milióny občanov už v internete videli, kto viedol túto vojnu. Prevažná časť bojovníkov, ktorí v noci terorizovali Stuttgart mala očividne migrantský pôvod – turecko-arabský.
Okrem toho existujú videá, na ktorých vidno, ako cez centrum Stuttgartu tiahnu hordy mužov a kričia “Alahu akbar”. Médiá a politici napriek jednoznačným faktom, ktoré hovoria, kto boli títo zločinci, ich prekrúcajú.
Napríklad primátor Stuttgartu, Zelený Fritz Kuhn, tvrdil, že išlo len o udalosti, aké robia ľudia oslavujúci teplú letnú noc. Zároveň politické a mediálné elity doslova v panike vymýšlali klamstvá v zmysle, že “vojnu” vyvolala akási neidentifikovateľná Party, že to boli z veľkej časti osoby z tzv. Party- a Eventscény. Popri Kuhnovi je za to, čo sa v Stuttgarte udialo v noci z 20.6. na 21.6. politicky zodpovedný aj krajinský ministerský predseda, tiež Zelený Winfried Kretschmann (kde vládnu Zelení a Ľavica tam sú migranti v situácii ako prísne chránený druh zvierat).
V Zelenej spolkovej krajine si polícia musí dávať obrovský pozor pri svojich zásahoch proti migrantom, len aby nedajbože neurobila niečo “zlé”. A aj keď nič také neurobí, tak Zelení si vždy niečo nájdu a políca sa potom “má po chlebe”.
Nenávisť voči polícii v USA, ktorá sa rozpútala pri tzv. antirasistických pochodoch po smrti Floyda, preskočila aj do Nemecka a Zeleno-Ľavicové štruktúry ju vďačne prebrali a šíria v Nemecku.
Ako hovorí Stefan Schubert, tak je intenzívne prezentovaná aj v médiách ako ARD, ZDF, Spiegel, Zeit a Süddeutsche, ktoré ochotne poškodzujú meno celej nemeckej polície, čo bude mať trvalé negatívne následky.
Vo včerajšom mojom článku o stuttgartskej noci som písal o paralelách medzi kolínskym Silvestrom, keď migranti znásilňovali a obťažovali ženy pred najväčším kresťanským chrámom Nemecka a medzi udalosťami v Stuttgarte.
To isté teraz povedal Schubert.
Podľa informáciíi viacerých stuttgartských občanov (ako ich od nich obdržali niektoré krajinské médiá), zhromažďovali sa už celé týždne večer a v noci stovky mužov v Stuttgarter Schlossgarten, v centre mesta, kde konzumovali alkohol, drogy a obťažovali aj ženy. Podľa výpovedí svedkov išlo prevažne o utečencov z moslimských krajín. Zeleno-Ľavicoví reprezentanti mesta z dôvodov politickej korektnosti voči tomu neprejavili nijakú reakciu a rasovou hystériou zneistení policajti nechávali migrantov radšej na pokoji.
A tak tí dobre vediac o tom, že v Nemecku sú chránenou “rasou”, ktorá nemá najmenší rešpekt pred políciou vyvolali “vojnu” proti Nemecku.
Stefan Schubert sa “zadivene” a výsmešne pýta, ako je možné, že niekoľko stovák policajtov po niekoľkohodinovom boji s divokou zberbou zatklo len 24 “banditov”. Nesmeli viacerých? Mainstream potom urýchle a veľmi nápadne (podozrivo) šíril správu, že polovica z nich boli Nemci, ale pritom nezdôraznil, že to boli etnickí Nemci, takže vec je jasná. Minimálne milión moslimov a moslimských migrantov už má nemecké občianstvo!
Potom čo sa v Stuttgarte udialo, by sa “patrilo”, aby okamžite odstúpil policajný prezident Franz Lutz i krajinský minister vnútra Thomas Strobl (CDU), ktorý, to sa zmieňujem len mimochodom – má za manželku najstaršiu dcéru prezidenta Bundestagu Wolfganga Schäubleho (CDU).
Výpoveď policajného viceprezidenta v Stuttgarte Bergera možno brať ako cynizmus voči občanovi, alebo na druhej strane aj ako rafinované diplomatické “prezradenie” etnického pôvodu páchateľov:
“…..koniec koncov išlo o pestrú zmes ľudí z rôznych kútov zemegule, ktorí tu vystrájali……”
Stuttgart je len začiatok, pokračovanie bude nasledovať – a dokončenie príde potom, keď už budú mať občianstvo všetci migranti a budú voliť svojich “patrónov” Zelených a tí budú vládnuť na čele so Zeleným kancelárom v Zelenom Deutschlande!
V noci zo soboty na nedeľu sa v Nemecku po prvý raz odohralo to, pred čím už dávno a sústavne varovali viacerí policajní komisári i bývalí policajti ako napr. Stefan Schubert, že krajine hrozia nepokoje zo strany kriminálnych migrantov a politického islamu a ako ich dôsledok i občianska vojna.
V centre Stuttgartu na hlavnom námestí Schlossplatz sa v noci zhromaždilo niekoľko stovák mladých migrantov a údajne aj ľudí z tzv. Partyscény (mainstream neskôr hovoril len o viacerých skupinkách veľmi mladých mužov), ktorí sa tam venovali svojmu “biznisu”, robili pekelný hluk a rušili nočný kľud. Pred polnocou tam prišli niekoľkí policajti a chceli robilť kontrolu kvôli drogovým deliktom.
Zakrátko situácia eskalovala a migranti plus údajní ľudia z Partyscény (ako to neskôr po dlhom premýšľaní bolo polooficiálne oznámené) hromadne zaútočili na policajtov, ktorí si urýchlene museli privolať pomoc.
Postupne sa tam zhromaždilo viac ako dvesto policajtov a konfrontácia s rozdivočenou obrovskou hordou migrantov plus “Partyscéna” trvala niekoľko hodín. Tí brutálne útočili na policajtov, rozbíjali ich autá, demolovali a vykrádali okolité obchody. Pritom bolo zranených niekoľko desiatok policajtov.
Policajný hovorca zo Stuttgartu povedal pre médiá, že situácia bola celé hodiny mimo kontroly.
Minister vnútra Bádenska-Württemberska Thomas Strobl (CDU):
“Toto boli najväčšie nepokoje, aké naša spolková krajina kedy zažila. Niekoľko stovák veľmi mladých mužov spustošilo centrum mesta, vykrádali obchody a zranili policajtov.”

Ani Strobl a ani nikto z oficiálnych zatiaľ nepomenovali týchto mladých mužov, kto sú. Hovoria, že všetko sa musí vyšetriť. Boja sa povedať, že ide o migrantov, a to z niekoľkých dôvodov. O.i. preto, lebo majú obavy, že by prišlo k útokom voči migrantom zo strany rozzúrených občanov, ktorých počet narastá a ktorí majú už dosť utečeneckej politiky kancelárky. Tá sa samozrejme ani slovom nevyjadrila k tomu, čo sa stalo v Stuttgarte – podobne ako sa nikdy nevyjadrila k stovkám znásilnených žien moslimským utečencami.

Na druhej strane je čoraz viac nemeckých politikov aj v CDU, ktorí odsúdili brutalitu tzv. mladých mužov počas krvavej stuttgartskej noci.
Stefan Schubert sa vyjadril v tom zmysle, že začiatky migrantských vojen v Nemecku bolo možné pozorovať už dlhšiu dobu a že otázka neznie tak, či nemecké mestá budú horieť, ale že ide len o to, kedy začnú horieť.
Podľa výpovedí svedkov “mladí muži” (migranti, ktorí kričali – Alahu akbar) v Stuttgarte vykrikovali: Vaše mestá už horia
Každý racionálne mysliaci človek musel vedieť (okrem kancelárky), že bolo šialenou ideou vziať do Nemecka a do EÚ milióny migrantov z cudzích moslimských kultúr, ktoré neznášajú a nenávidia kresťanstvo, a pripustiť, že si vo veľkomestách vytvárali paralelné spoločnsosti s vlastnými zákonmi a dovoliť im , že neustále obviňovali Nemcov z rasizmu a z islamofóbie.
Ak ani teraz po stuttgartskej noci teroru neurobia nemeckí politici nič – tak ako neurobili nič po kolínskej silvestrovskej noci znásilňovania a obťažovania kresťanských žien moslimskými utečencami – tak Nemecko bude stratené a islam a migranti si ho prevezmú.
Práve som sa dozvedel tuto informáciu od policajného viceprezidenta Bergera:
“Predbežne boli 24. zatknutí – 12 Nemci – z toho 3 s migrantským pôvodom – ostatní z Bosny, Portugalska, Iranu, Iraku, Chorvátska, Somálska, Afganistanu.”
Takže pekné “pomiešanie” – celá pravda by bola velmi nebezpečná!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: