Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Dlouholetá spolupracovnice pedofila Jeffrey Epsteina, zatčena

Ghislaine Maxwellová, dlouholetá spolupracovnice Jeffrey Epsteina, byla ve čtvrtek zatčena na základě obvinění, že připravovala mladé a nezletilé dívky na sex.
Jedna z nejhlasitějších obětí Epsteina, Virginita Roberts Giuffreová, v roce 2015 obvinila Maxwellovou z toho, že ji v pubertě rekrutovala. Maxwellová údajně křivě přísahala v případě Giuffreové a tvrdila, že nic nevěděla o tom, že Epstein má sex s nezletilými dívkami.
Mezi světovými elitami propukla panika, FBI dopadla Ghislaine Maxwellovou, pravou ruku Jeffreyho Epsteina, a to pouhé 4 měsíce před prezidentskými volbami v USA! Bývalá Epsteinova sekretářka a pravá ruka zajišťovala klienty z řad elit amerického Deep State a z okruhu britské královské rodiny! Volební kampaň Joea Bidena je na nohou, protože zatčení Maxwellové může FBI dovést k lidem z okruhu Demokratické strany a Bidenovy volební kampaně!
Traubner obvinený zo sexuálneho zneužívania útočí
Podľa bulvárneho týždenníka Plus 7 dní prežíva lekár Pavel Traubner najťažšie chvíle svojho života, nakoľko jeho reputáciu od základov ničí výpoveď “jeho niekdajšej pacientky Kristíny Šlesárovej, ktorá sa liečila na epilepsiu a depresiu. S odstupom niekoľkých rokov si vo svojom blogu na internete spomenula, že keď mala osemnásť, profesor jej kázal, aby sa mu prešla po ordinácii bez podprsenky a že jej reflexy skúšal aj natiahnutím gumy na nohavičkách.”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: