Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Liberálne šialenstvo

Británia : Vrcholný anglikánsky arcibiskup tvrdí, že Ježiš bol černoch. Podľa nového arcibiskupa z Yorku je Anglická cirkev “príliš biela,” zatiaľ čo “Ježiš bol černoch.”Stephen Cottrell v rozhovore pre Sunday Times pochválil hnutie – Na čiernych životoch záleží (BLM) – a povedal, že jeho inaugurácia tento týždeň ako belocha nahrádzajúceho odchádzajúceho arcibiskupa Johna Sentamu, čo je černoch, je pre Cirkev “trápna”.(14)
Británia: Obézne, tučné černošky v Británii majú pocit diskriminácie zo strany módnych tvorcov. Na sociálnych sieťach rozbehli nátlakové akcie, ktoré (podľa BBC) už zaznamenali čiastkové úspechy a vedú k (citujem) “väčšej rôznorodosi” v móde a v poňatí krásy. Panebože, s čím prídu nabudúce? Zostalo ešte niečo nepošpinené a nezničené? (1)
Európska komisia by chcela mať vo svojich radoch farebných komisárov. Byrokrati na najvyšších postoch EÚ sú znepokojení nízkym podielom nebielych kolegov v radoch európskej byrokracie.(2) Vraj je znepokojujúce, že ešte nikdy nebol menovaný “etnicky diverzifikovaný” komisár. Komisia preto prijme záväzok, že etnická diverzita sa stane hlavnou prioritou. Rovnako ako ďalšie prísun “utečencov”.(3)
USA: V rámci všeobecného zdvihnutia protibeložského rasizmu oznámil ľavicový časopis New York Times (NYT), že bude v označení rás písať Black, Native a Indigenous s veľkými písmenami a white s písmenom malým. Naďalej zostanú veľké písmená u názvov ako sú Asian-American a Latino. (4)
USA: Každodenná realita belochov v USA teraz znamená, že ich zamestnávatelia nadŕžajú černošským násilníkom v okamihu, keď sú bieli obvinení z rasizmu a nielen že príslušného bieleho zamestnanca vyhodia z práce, ale ešte zverejnia ich nikým neoverené previnenie, takže ich verejne dehonestujú a ponižujú.(5)
Francúzsko: Primátor Grenóbla, Éric Piolle zo strany európskych zelených, ktorých členmi sú českí Piráti, navrhuje vo Francúzsku zlegalizovať všetkých nelegálnych migrantov vrátane tých bez dokumentov: ” Všetci sú miestni – sú tu a nepôjdu naspäť 6000 kilometrov. “Verím v humanitu,” dodal.(6)
Nemecko: 1.júla prevzalo Nemecko vedenie EÚ a nemecký premiér vyhlásil, že bude vyžadovať solidaritu v prijímaní migračných kvót. A to bude téma nemeckého predsedníctva. “(7)
Francúzsko: V odkázanom článku je niekoľko zaujímavých postrehov: Napriek tomu, že riadni a slušní obyvatelia prakticky nemajú nárok na získanie zbraní pre vlastnú obranu, tak migranti disponujú automatickými zbraňami so zásobníkmi na 30 i viac nábojov. Migrantov nijaké zákony nezaujímajú. A polícia to nezvláda. Ďalej je v článku zaujímavé, že už im dochádza, že do Európy sa dostávajú ľudia s kriminálnym pozadím. (8)
Francúzko :Vo Francúzsku v rámci súčasného boja proti rasizmu odporučila komisia pre ľudské práva, aby si Francúzi dekolonizovali myseľ. Je to jedno z opatrení, ktoré má viesť k zlepšeniu boja proti rasizmu, xenofóbii a diskriminácii.(9)
Francúzko : Rasovej besnenie v korporátnom svete neberie konca. Francúzsky kozmetický gigant L’Oréal odstráni zo svojich krémov na kožu slova whitening – bielenie. Vraj je to rasovo necitlivé ! (10)
Nemecko : Adidas začne najímať zamestnancov podľa farby pleti. Koncern Adidas sa tiež rozhodol, že v USA obsadia 30 percent všetkých zamestnaneckých miest černochmi alebo latinos (imigranti z Južnej Ameriky). Či tiež budú musieť niečo vedieť, firma už neuvádza. (11)
Nemecko : Síce máte vo svojich radoch skúsených kádre bývalej STASI, ale aj tak niekedy ľudský faktor zohrá úlohu a hneď je tu hanba. Presvedčila sa o tom nemecká ľavicová strana die Linke (bývalí komunisti). Jej bývalý člen posielal výhražné listy politikom strany, ktorí ich potom prezentovali na verejnosti ako útoky “pravicových extrémistov”. Následne požadovali zásahy proti opozícii a obmedzovanie slobody slova a politickej činnosti.(12)
Británia : Lektorka Cambridge univerzity vyzvala k “zrušeniu belochov”, podľa univerzity je to v poriadku a dokonca ju povýšila na profesorku. Lektorka slávnej Cambridge univerzity v Anglicku Priyamvada Gopal na svojom Twitteri napísala, že White Lives don´t Matter (životy belochov nie sú dôležité) a následne pridala ešte “abolish Whiteness” (zrušte belošstva / belochmi).(13)
Zatiaľ toľko. Ako je vidieť ,tak 30 ročné vymývanie mozgov v západne j Európe prinieslo svoje výsledky. Liberálni fašisti ,neomarxisti a slniečkári už stratili aj posledné bunky zdravého rozumu , stratili pud sebazáchovi a stali sa sadomasochistami . U nás to zatiaľ nie je také zreteľné , ale treťosektoroví blázni v tom úspešne napredujú za výdatnej pomoci dezinformačných hlavnoprúdových novín a tv.
Takže ak chcete zostať normálni ,tak doporučujem čím menej tv a sračkometov MSM (maistreámových médií).
(1)https://www.bbc.com/news/av/uk-53283353/body-positivity-movement-why-is-my-body-not-important
(2)https://www.breitbart.com/europe/2020/06/16/european-commission-eu-racially-diverse/
(3)https://www.france24.com/en/europe/20200615-eu-hopes-to-promote-social-diversity-more-actively-commission-vp-schinas-says
(4)https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.fdesouche.com%2F1395653-le-new-york-times-annonce-quil-ecrira-desormais-black-avec-une-ma&sandbox=1
(5)https://www.unz.com/estriker/black-man-helped-beat-white-woman-engaged-in-sexual-extortion-then-got-her-fired-from-her-job-when-turned-down/
(6)https://translate.google.com/translate?depth=2&hl=en&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=fr&sp=nmt4&tl=en&u=https://www.fdesouche.com/1397625-le-maire-de-grenoble-eric-piolle-eelv-pour-regulariser-tous-les-s
(7)https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemecko-vladne-EU-Migranty-prijmete-Postarame-se-vzkazalo-i-Cesku-Je-VIDEO-629655
(8)https://www.securitymagazin.cz/security/nepokoje-v-dijonu-jsou-dusledkem-nezvladnute-migrace-1404065468.html
(9)https://www.lepoint.fr/societe/les-personnes-noires-continuent-d-etre-fortement-discriminees-selon-la-cncdh-18-06-2020-2380681_23.php#
(10)https://www.connexionfrance.com/French-news/French-giant-L-Oreal-removes-whitening-words-from-skincare-in-wake-of-anti-racism-protests
(11)https://jungefreiheit.de/wirtschaft/2020/rassismus-debatte-adidas-verliert-einzige-frau-im-vorstand/
(12)https://www.welt.de/politik/deutschland/article209761159/Drohbrief-Morddrohung-gegen-Linke-wohl-von-Ex-Mitglied-vorgetaeuscht.html
(13)https://nationalfile.com/cambridge-defends-lecturer-who-tweeted-white-lives-dont-matter-and-abolish-whiteness/
(14)https://www.breitbart.com/europe/2020/07/06/top-anglican-archbishop-claims-jesus-was-a-black-man/
Na dosiahnutie svetovej vlády je nevyhnutné odstrániť z myslí ľudí ich individualizmus, lojalitu k rodinným tradíciám, národný patriotizmus, a náboženské dogmy. Zase sa ukazuje, že EÚ sa bude stále vracať k rozvracaniu národných tradícií prostredníctvom migrácie, pretože stále visí vo vzduchu horeuvedený citát prvého riaditeľa WHO. Plus si treba uvedomiť že všetky národne orientované strany sú EÚ vedené ako potenciálne fašistické, vo väčšine prípadov celkom bezdôvodne, len EÚ nás potrebuje oblbnutých na ľudí “medzinárodných – bez farby, bez chuti a bez zápachu”, t.j. “kvázi-medzinárodných, podlízavo používajúcich anglické slová a frázy, aj keď nesprávne”, zabúdajúcich na Slovenskú kultúru. Takže v tomto príspevku o korupcii a migrácii.
Existuje taký citát, ktorý som už použil, že človek bez vlády je ako ryba bez bicykla. Hoci sa mi páči, neodpovedá na otázku v nadpise, len hovorí, že vlády vlastne vôbec nepotrebujeme.
Keďže nie som anarchista, nenavrhujem rozvrátiť súčasnú organizáciu spoločnosti. Aspoň nie zo dňa na deň. Ten systém sa ale vyvíjal postupne, a dnes to určite vyzerá tak, že je najvyšší čas na radikálnu zmenu. Základná myšlienka je, že vlády dnes neslúžia svojím ľuďom, dokonca ani svojím krajinám, a už vôbec nie planéte Zem. Históriu poznáme, mohla by nám snáď dať nejaké vodítko? Hlavným bodom by malo byť aké zmeny sú potrebné na “zvrátenie súčasného stavu”? Toto samozrejme pozostáva z dvoch podbodov alebo “krokov”- Ako by mala fungovať vláda ktorú si predstavujeme, a Ako by sme sa k nej dopracovali.
Neviem nájsť bod v ktorom sa “funkcia demokratických vlád” začala odchyľovať od štandardných mechanizmov parlamentnej demokracie smerom k približne “popracovaní na tom, aby sa naši boháči stali ešte bohatšími”. Takýto cieľ oficiálne neexistuje, ale v mnohých krajinách, a špeciálne v USA (ktorí uplácali aj naše voľby) panuje takýto súčasný stav. Súčasná situácie je tu taká, že – bez ohľadu na to kto vyhrá voľby – aj keby mal zároveň svojho prezidenta a väčšinu aj v Senáte aj v Kongrese – USA sú ovládané Štátom v Štáte – Deep State – a výsledky volieb to prakticky nijako neovplyvňujú. Keďže Deep State (reprezentuje tých bohatých) sa nakláňa skôr k Demokratom, Republikánsky prezident je len zodpovedný za to čo Deep State urobí, za použitia špionáže a armády. Voľby sú čiste show. Ale moment – toto je predsa prakticky systém, ktorý sme nazývali “komunistický” (kde Deep State reprezentuje Orgány Komunistickej Strany), a hoci ho oficiálne nemáme, niektorí, čo sme v tom prostredí vyrástli, ho ľahko spoznávame.
Takže, USA sú riadené Deep State ktorý je v rukách oligarchov; ten momentálne aktívny parlament a prezident sú len tie drevené hlavy vpredu na lodi – sú pripevnené vpredu, to pripúšťam, ale to znamená len to, že budú znášať náraz v prípade nehody. Oligarchovia rôznych krajín bojujú tie svoje ekonomické vojny, ktoré, zdá sa, siahajú až ďaleko za ekonomiku, a bežný poslanec parlamentu sa neodváži nič povedať.
Ľudia v dnešných demokraciách nemajú žiadnu oficiálnu procedúru, ktorá by zaručila že ich prípadné iniciatívy ktoré sú pre vládu “nežiadúce” sa nedajú posunúť do nejakej slepej ulice, viď napr. pokusy o súdne vyšetrenie útokov z 9/11. A, ako sme sa k tomuto systému dopracovali – bolo to vykonané postupne znižovaním daní tých bohatých , a samozrejme podplácanie za použitia týmto získaných zdrojov. Existuje neoficiálny “priemysel – industry” pre tieto operácie v USA, viď malý citát od Institute for Policy Studies na konci (Policy neznamená politiku, ale všeobecne postup, taktiku, stratégiu, ..) .
A tento systém bohatých sa nazýva – predstavte si – Liberálna Demokracia. Hovoria, že jej najvýznamnejšie pozitívum je “zabezpečenie všetkých práv všetkým menšinám”. No, toto evidentne neplatí v USA, a napríklad v Európe je to opačne – práva menšín sa nadraďujú nad práva väčšiny, viď napr. Nemecko. Základné Lib Dem heslo je “ľudské práva”, ale to najdôležitejšie je právo na podnikanie. Ak aj obmedzuje iné práva iných ľudí, podnikateľ má vždy prednosť v jazde. Či už je to Monsanto – spotrebiteľ vôbec netuší čo konzumuje – alebo použitie US/inej armády na dobytie zdrojov pre US/iných oligarchov – v takom prípade miestni nemajú dokonca ani právo na život. Ale, oligarchovia potlačili OSN aby im pomohli v tomto ich “rozširovaní tej Lib Dem viery” po celom svete – to vraj nie je korupcia, tak sa na to pozrieme:
Takže, takýto prípad obsluhuje OSN – len si predstavte – za použitia akéhosi “čierneho humoru špecifického typu”. Miestni ľudia, ktorí vo vlastnej krajine stratia všetky práva vďaka právu na podnikanie aplikovanému zahraničnými oligarchami dostali právo na migráciu. Nie primárne do USA alebo Británie, ktorí “sú vedúcimi v implementácii tohto typu liberálnej demokracie”, ale skôr do Európy a inde. Toto právo je definované v Compacte OSN o Migrácii (UN Compact on Migration). Dokument obsahuje plno “cieľov – objectives” – pričom Objective číslo 2 je “Minimize the adverse drivers and structural factors that compel people to leave their country of origin – minimalizovať nepriaznivé a štrukturálne faktory ktoré nútia ľudí opúšťať krajiny svojho pôvodu”. Toto je samozrejme najvtipnejší zo všetkých bodov, keďže je jasné, že “štrukturálne faktory” sú v drvivej väčšine prípadov armády okupujúce ich krajinu, ktoré zabíjajú ich ľudí, a zahraniční oligarchovia, ktorí kradnú ich nerastné zdroje. Takže, “dať im právo migrovať prostredníctvom COMPACTu, namiesto nariadenia okupujúcim krajinám aby odišli preč a zaplatili za rekonštrukciu krajiny (vojnové reparátcie), tento dokument – podvod všetkých čias – je evidentne produktom chorého mozgu a takzvanej Liberálnej Demokracie.
Správa už spomenutého Institute for Policy Studies vykresľuje obraz oligarchie moderných časov, a popisuje základ spôsobu používaného oligarchami aby neplatili dane ktoré by mali – keď tí super-bohatí sa zmocnili legislatívnej a výkonnej moci, dozerajúc na to, aké zákony sa prijímajú. Report rozoberá to čo nazýva novým “priemyslom obrany bohatstva – wealth defense industry” – kde “bilionári platia milióny aby sa vyhli biliónom na daniach” s teamom účtovníkov, právnikov, lobbyistov a správcov aktív, ktorí im pomáhajú zatajovať ich obrovské majetky (vast fortunes) v daňových rajoch a takzvaných dobročinných trustoch (charitable trusts).
Takže – postupne sme sa dopracovali k tomu, čo treba: Je nevyhnutné zbaviť bohatých moci, ktoré je evidentne mimoústavná. To je možné len tak, že dokážeme ich ilegálny vplyv pri tlačení na zmeny v daňových zákonoch, a potom ich nechať zaplatiť tie “ušvindľované” peniaze späť štátom. Plus vysoké tresty za korupciu všetkého druhu. Ale znie to trochu ako science-fiction v kontexte napísaného, a aj existencie prakticky nejakého typu “prispôsobených komunistických” politických systémov nazývaných Liberálnou Demokraciou.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: