Lukašenko a Impérium

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

Dňa 9.8.2020 sa uskutočnili v Bielorusku prezidentské voľby, ktoré  Lukašenko vysoko vyhral a získal až 80% hlasov a opozičná kandidátka len 10% hlasov.

Ako zareagoval na to Segregovaný Vyvolený Hamburger, ktorý už dávno má pripravený podrobný plán na kolonizáciu a zničenie Bieloruska, ako slobodnej krajiny a zaradenie ho do amerického protektorátu? V pláne, kde je štandardne: rozkradnúť štátom vlastnenú pôdu, priemysel, banky poisťovne, zničiť kultúru, vedu, vychovať bieloruského moderného otroka fungujúci v mentálnom rozsahu domáceho zvieratka … Podobne ako sa stalo už v mnohých bývalých socialistických krajinách.

Na Ukrajine to došlo až tak ďaleko, že mladé Ukrajinky, aby sa uživili, donosia deti západných demokratov (čo bol problém v súčasnosti, keď v dôsledku koronavírusu, narodené deti pre západniarov na Ukrajine museli skladovať v hoteloch).

Voľne vyberám niektoré myšlienky z článku Caitlin Johnstone: Belarus: Imperialists run the same tired old script day after day (Bielorusko: Imperialisti postupujú dennodenne podľa toho istého už unaveného návodu). http://www.informationclearinghouse.info/55457.htm

Už pred dvoma mesiacmi, 16.6.2020, americký  Moon of Alabama

https://www.moonofalabama.org/2020/06/belarus-a-us-sponsored-color-revolution-is-underway.html

publikoval článok s názvom „V Bielorusku – prebieha americká sponzorovaná farebná revolúcia“,  v ktorom sa dokumentujú všetky náznaky toho, že jeho väzba s Ruskom bude čoskoro odstránená protestmi opozície voči Lukašenkovi.

Píše sa v ňom napríklad, že 9. augusta sa v Bielorusku budú konať prezidentské voľby. Lukašenko urobí, čo bude v jeho silách, aby znovu vyhral. Farebné revolúcie sa zvyčajne začínajú kontroverznými voľbami. Výsledky sú verejne spochybňované ešte pred začiatkom volieb. Keď výsledky konečne dorazia, západné médiá budú tvrdiť, že sa líšia od očakávaní, ktoré vytvorili, a preto musia byť falšované. Ľudia budú tlačení do ulíc, aby protestovali. Na zvýšenie chaosu môžu byť najatí ľudia strieľajúci na políciu a na demonštrantov, ako to bolo na Ukrajine. Vzbura končí, keď je odstránený demokraticky zvolený kandidát a nahradený americkou poslušnou bábkou.

Len v roku 2019 USA-National Endowment for Democracy (USA-Národná nadácia pre demokraciu) financovala v Bielorusku najmenej 34 projektov a organizácií. Samozrejme USA to nerobia z dobročinnosti, ale za účelom ovplyvňovania udalostí.

Premývanie mozgov, hlavne mládeže, v Bielorusku a dosadenie názorov na výsledky volieb v Bielorusku boli urobené už dávno pred voľbami. Takže v deň volieb ich stačilo len naštartovať, čoho sa zúčastnili politici a médiá vo všetkých amerických protektorátoch sveta.  Takže všetko sa opäť rozvíjalo podľa rovnakých starých vzorcov, ktoré sú už tak únavné a opakujúce sa, že tí, ktorí majú ucho pri zemi, ich môžu predvídať skôr, ako k nim dôjde. Tieto vzorce navodzujú „všeobecnú pravdu“, že zničiť všetky národy, ktoré sú proti svetovému impériu  je úplne normálne a svetské.

Chvála bohu, impérium už nevie nič iné vymyslieť a jeho vojenská sila bude slabnúť.

Verejne propagované heslá, ako: „To, čo sa deje v Bielorusku, je absolútne neakceptovateľné; Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku; EU hovorí o sankciách; Treba sa zbaviť Lukašenka – posledného európskeho diktátora; Lukašenko je diktátor, lebo nechce dobrovoľne odstúpiť“… hovoria niečo jednoduché a podstatné:

Podstatné je, že všetky tieto vyhlásenia hovoria len jedno heslo:

Morálne degenerovaní členovia „slobodného sveta“ spojte sa proti zlému Lukašenkovi!

V minulom storočí heslo západnej civilizácie na kolonizovanie Východu bolo prakticky to isté:  Morálne degenerované obludy všetkého druhu spojte sa proti zlým Boľševikom!

Ako tento krok svetových demokratických lídrov vidíme my vzdelaní a zodpovední občania z budúcej CP-II.BR:

Myslíme si, že vyššie uvedené heslá najviac ovplyvňujú ľudí (programovateľné biologické stroje), veriace nadprirodzené sily, s čím výrobcovia hesiel aj počítajú.

Myslíme si, že budovanie ríše centralizovanej v USA tým, že absorbuje každý národ, ktorý bojuje o udržanie svojej vojenskej, finančnej, hospodárskej alebo zdrojovej suverenity už dlho nevydrží. Je to dokonca dvojsečná zbraň.

Budovať totalitné impérium, politickú a vojenskú silu na ľuďoch, ktorí majú morálne vykadené mozgy (ako to použil v 2. Sv. vojne Hitler) vo vojenskej konfrontácii dlho nevydrží. Je to taktiež dvojsečná zbraň.

Musím končiť, lebo chcem zistiť, ako stúpla medzi-ročná priemyselná produkcia v júli 2020 na Slovensku, EU a USA v porovnaní s komunistickou Čínou, kde stúpla +4,8%.

Len pre zaujímavosť, HDP v druhom štvrťroku (Q2) v porovnaní s rokom 2019 stúpol v Komunistickej Číne +3,2%.

Naproti-tomu HDP v USA klesol -32,9%; na Slovensku -12,1% a v EU – 11,9%.

Z rastu ekonomiky pre nás vzdelaných a zodpovedných občania z budúcej CP-II.BR vyplýva, že impérium bude mať menej peňazí na premývanie mozgov, farebné revolúcie a rinčanie zbraňami. A hlavne nás teší, že Komunistická Čína vyhráva na celej čiare.

My vzdelaní a zodpovední občania z budúcej CP-II.BR sa už tešíme na ekonomické výsledky v USA, na Slovensku a v EU v porovnaní s Komunistickou Čínou s tretím štvrťrokom Q3 2020!

Karol Ondriaš

200816

karolondrias2.blog.pravda.sk/2020/08/16/lukasenko-a-imperium-moralneho-upadku/

V Bielorusku, ako už vieme prebehli voľby prezidenta. Zvíťazil Šani Lukašenko. Aj to vieme. Zvíťazil, ževraj podvodom, aj to už vieme, ale nie je to pravda. Je to opäť lož. Voliči mohli voliť aj opozičnú kandidátku, ale nevolili ju. To je celé. Hlúposti okolo vypnutia internetu deň pred voľbami sú megatrápny antiargument, pretože jeden deň predsa nemôže presvedčiť voličov opozičnej proamerickej a prozápadnej kandidátky, aby ju jej oklamaní a naivní voliči nevolili.

O čom táto komédia je? Na námestiach mladé dievčatá naťahujú v ruke vlajku, ktorou sa hrdili nacionalistickí fašisti v druhej svetovej vojne. Áno, vidíte dobre. Navyše policajti zatkli pár demonštrantov, a čo zistili? Boli medzi nimi ukrajinskí fašisti s nádherným tetovaním, poľskí nacisti, ako aj pobalstkí nacionalistickí fašisti. Kdeže sa berú takéto nebezpečné deformácie myslenia? Áno. Opäť sú to médiá. Médiá na Ukrajine prakticky pod hlavičkou západného formátu preformátovali myslenie ľudí na nemysliace tvory. ( To isté čaká aj nás v réžii  tejto zapredanej vlády) a najľahšie zmanipulovateľní sú mladí. S nimi sa dobre pracuje a oni  to dobre vedia.

V Bielorusku je priemerný plat okolo 370 eur. Lenže benzín tam stojí 40 centov. Nájomné za byt 50 v zime a v lete 30 euro. Maslo nejakých 60 centov.  Majú tam bezplatné školstvo, zdravotníctvo. Majú prebytky v potravinárskom priemysle, a tak vyvážajú. Vyrábajú traktory, poľnohospodárske stroje, automobily atď, nemajú  tam zahraničných majiteľov podnikov ako aj strategických, tak aj stredne veľkých. Nemajú tam žiadne vojenské základne NATO. To je ten dôvod, prečo tam organizujú títo gangstri demonštrácie. Len preto!!!

My, na Slovensku sme už boj prehrali. Oni ešte majú šancu. Neviem to iste, ale dúfam že im ich Boh pomôže. Pretože ak nie, stredná a časť východnej Európy sa stane kolóniou a bojiskom proti Rusku, ako  poslednej nezávislej slovanskej krajine, ktorá nie je podriadená západným politickým a ekonomickým oligarchom.

Hanbím sa za médiá, hanbím sa za ľudí, ktorí nevidia pravdu a je im ukradnutá budúcnosť ich detí a ich národa.

Opäť musím citovať najväčšieho slovenského mysliteľa, bojovníka za slovenský národ, spisovateľa, politika Ľudevíta Štúra: „Len v jednote so všetkými slovanskými národmi budeme šťastní a slobodní.

Kto túto jednotu podkopáva si myslím domyslí už každý.

karolmalina.blog.pravda.sk/2020/08/16/nato-podporuje-fasistov-v-bielorusku/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: