Německá Antifa plánuje ozbrojené útoky a atentáty na policii a politické oponenty

Podle Spolkového kriminalistického úřadu (Bundesskriminalamt) a Úřadu na ochranu ústavy (německá tajná služba – Bundesamt für Verfassungsschutz) plánují členové německého levicového spolku Antifa násilné útoky proti policii, opozičním politikům a názorovým oponentům,

Podle německých úřadů prodělali členové Antifa řadu “školení a výcviku” v zahraničí, třeba u kurdských milicí YPG a účastnili se bojů v Sýrii. V rámci zahraničních výcviků se učili používat vojenské zbraně, plánovat přepadení, odpalovat výbušniny a další teroristický výcvik.

V minulosti již Antifa provedla řadu útoků proti opozičním politikům z AfD, kdy několikrát došlo k velmi vážným zraněním a oběť útok přežila jen náhodou. Časté jsou rovněž útoky členů Antifa ve spojení s gangy “uprchlíků” proti policie. Opakovaně také došlo k žhářským útokům na majetek stavebních firem, policie a názorových a politických oponentů. Problém ale je, že podobné řádění bojůvek Antifa by nikdy nemohlo v Německu probíhat, pokud by nemělo krytí od politického establishmentu a části bezpečnostních složek. Je normální, že policie téměř nikdy útočníky na opoziční politiky AfD nedopadla? Asi těžko.

ceskavec.com/2020/08/nemecka-antifa-planuje-ozbrojene-utoky-a-atentaty-na-policii-a-politicke-oponenty-varuji-nemecke-bezpecnostni-slozky?

Studenti univerzity v Kolíně nad Rýnem jsou velmi nemile překvapeni. Ukázalo se, že studentská organizace ASTA (Allgemeinen Studierendenausschuß) přispívá z jejich peněz 8 500 EUR místní Antifě. Přitom všichni místní studenti musí každý rok povinně přispět Astě každý semestr 205,95 EUR. O přidělení peněz Antifě rozhoduje “studentský parlament”, který je ovládán radikálními levicovými organizacemi a tak není divu, že Antifa dostane své peníze, stejně jako radikální ekologické, imigrantské a LGBT++P spolky. V praxi to znamená, že vlastenecky a křesťansky orientovaný student ze svých peněz sponzoruje transsexuály a vítače. Bohužel se ukázalo, že “nové” je jen to studentské rozhořčení. Antifa tyhle peníze kasíruje již pěknou řádku let.

ceskavec.com/2020/08/nemecti-studenti-musi-povinne-prispivat-penezi-antife-vsichni-se-divi-ale-pry-to-tak-funguje-jiz-dlouho

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: