Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy

Neverím, že Európsky parlament je pokračovaním nemeckej Tretej ríše

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera a ostatných.

V noci ma prebudilo nadšené tlieskanie. Zistil som, že to tlieskal Goebbels, nemecký minister propagandy. Dúfam, že to bol len sen.

Keď som už bol hore, reku pozriem správy, čo nového vo svete. Aké sú súčasné skóre v súboji „nadradenej rasy“ s „menejcennou rasou“?

Zaujímalo ma, s čím vyrazí do boja západoeurópska demokracia po neúspešnom Blitzkriegu v Bielorusku. Zistil som, že opäť nasadila do boja aj Európsky parlament.

Jasne to potvrdzujú jeho posledné uznesenia:

Dňa 17.9.2020 poslanci Európskeho parlamentu (EP) prijali uznesenie o situácii v Bielorusku, v ktorom neuznávajú výsledky bieloruských  prezidentských volieb z 9. augusta a odsudzujú bieloruské orgány za násilné potlačenie pokojných protestov. Za hlasovalo 574 poslancov, 37 bolo proti a 82 sa zdržalo hlasovania.

Ako to vidíme my vzdelaní občania z budúcej CP-II.BR:

Myslím si, že opäť nás udivila vysoká koncentrácia morálnych uchylákov a vysoký morálny úpadok väčšiny poslancov v EP.

Pred prezidentskými voľbami, Bielorusko požiadalo kontrolné orgány EÚ, aby sa zúčastnili kontroly regulárnosti volieb v Bielorusku. Všetky kontrolne orgány to odmietli, asi protokol Blitzkriegu do Bieloruska bol už napísaný.

Myslíme si, že uznesenie EP, ktoré neuznáva výsledky bieloruských  prezidentských volieb z 9.8.2020, bez akýchkoľvek dôkazov o podvode, je  učebnicový príklad prístupu „nadradenej rasy“ ku „menejcennej rase“, kde nadradená rasa má právo neuznať alebo uznať výsledky demokratických volieb v krajinách menejcennej rasy.

Dňa 17.9.2020 poslanci európskeho parlamentu prijali uznesenie, že po 5. 11.2020, keď vyprší staré funkčné obdobie Alexandra Lukašenka, nebudú ho ďalej uznávať ako prezidenta Bieloruska, aj keď bol demokraticky zvolený, ale budú uznávať bieloruskú nevolenú samozvanú Koordinačnú radu.

Myslíme si, že je to opäť učebnicový príklad prístupu „nadradenej rasy“ ku „menejcennej rase“, kde nadradená rasa má právo neuznať demokraticky zvoleného prezidenta v krajinách menejcennej rasy a dosadiť tam svoju bábkovú vládu (myslím si, že tomu by určíte zatlieskal aj Goebbels).

Morálna „vyspelosť“ väčšiny poslancov EP, ako hovorcov západoeurópskej civilizácie, ide až tak ďaleko, že v uznesení podporujú sankcie EÚ voči osobám (vrátane Lukašenka) zodpovedným za volebné podvody v Bielorusku (samozrejme bez akýchkoľvek dôkazov o podvodoch) a paradoxne odsudzujú zasahovanie Ruskej federácie do Bieloruska a preto chcú sprísniť sankcie EÚ voči Rusku. Vyzývajú prehodnotila vzťahy s Ruskom v súvislosti s otravou ruského opozičného politika Alexeja Navaľného, pretože fakty (ktoré neexistujú) naznačujú, že za útokom stáli ruské orgány.

Myslím si, že keby európski poslanci mali zdravý sedliacky rozum a vyznávali by aspoň minimálne morálne hodnoty, tak by prijali uznesenie odsudzujúce zasahovanie EÚ a EP do vnútorných záležitostí Bieloruska.

Ako to uzavierame my vzdelaní občania z budúcej CP-II.BR:

My vychádzame zo skutočnosti a myslíme si, že aby takéto uznesenia EP prijali občania EÚ ako spravodlivé a demokratické, musí by to byť len stádo idiotov nepoužívajúc mozog, ktoré v EÚ vychovali masmédiá. My z CP-II.BR týmto ďakujem masmédiám a európskym politikom za výchovu občanov EÚ, ktorí nepoužívajú mozog.

My z CP-II.BR sme na strane humánne-progresívnej civilizácie komunistickej Číny, kde občania pri posudzovaní reality musia používať mozog.

Myslíme si, že v súboji občanov, ktorí používajú mozog s občanmi, ktorí ho nepoužívajú, komunistická Čína vyhrá na celej čiare.

Konečne odpoveď:

Prečo neverím, že EP je pokračovaním nemeckej Tretej ríše.

Myslím si, že EP je úplne niečo iné, ako by bolo zasadanie parlamentu Tretej ríše. Markantný rozdiel je už v tom, že zasadanie parlamentu Tretej ríše by nikdy nebolo vo Štrasburgu alebo v Bruseli.

Karol Ondriaš,

200918

karolondrias2.blog.pravda.sk/2020/09/18/neverim-ze-europsky-parlament-je-pokracovanim-nemeckej-tretej-rise/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: