Mimoparlamentná komisia pre vyšetrenie korony (ACU)

Viac ako 500 nemeckých vedcov a lekárov vytvorili oficiálnu organizáciu pod názvom Mimoparlamentná komisia pre vyšetrenie korony (ACU), ktorej úlohou bude preskúmať globálnu odozvu na pandémiu COVID-19, informuje portál Cz24.

Urobili tak preto, lebo došli k záveru, že protipandemické opatrenia obmedzujúce občianske slobody, ktoré boli zavedené naprieč celým svetom, sú neprimerané v porovnaní s reálnym rozsahom a závažnosťou pandémie.

Čo tvrdia lekári a vedci?

Jeden zo signatárov iniciatívy kritizujúci nedostatok vedeckej debaty ohľadom pandémie uvádza:

„Je načase vziať veci do vlastných rúk. Do našej komisie pozveme a vypočujeme množstvo expertov. Pôjde o expertov z rôznych oblastí spoločenského života: medicíny, sociálnych vecí, práva, ekonómie a mnohých ďalších.

Ako mimoparlamentná komisia budeme vyšetrovať, prečo vláda uvalila pre pandémiu COVID-19 na ľudí nadmerné reštrikčné opatrenia, prečo teraz ľudia trpia a či existuje proporcionalita opatrení proti ochoreniu SARS-CoV-2.

Jeden z členov iniciatívy údajne priznal, že disponujú množstvom dôkazov. Podľa nich je to všade na svete ten istý príbeh, v každej krajine je pandémia iba obyčajný podvod.

Netvrdí, že samotný vírus neexistuje, ale že nebezpečenstvo, ktoré predstavuje, je vysoko nadsadené.

Video, v ktorom vedci a lekári prezentovali svoj postoj k pandémii bolo platformou YouTube pomerne rýchlo vymazané s jednoduchým odôvodnením, že prezentuje názory, ktoré sa nestotožňujú s názormi Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

Belgickí lekári požadujú koniec nezmyselného „boja“ s koronavírusom

Cenzúra informácií o COVID-19 na YouTube

Cenzúra faktických informácií na YouTube už má pomerne dlhú históriu od začiatku tejto pandémie, a to vrátane videí od lekárov, vedcov alebo novinárov.

Napríklad v apríli vymazali video zobrazujúce tlačovú konferenciu stanice NBC, na ktorej vystúpili dvaja kalifornskí lekári Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi len pre ich vyjadrenia, že rozsah pandémie nie je taký obrovský ako to tvrdia úrady.

Ďalšej novinárke Sharyl Attkinsonovej tiež YouTube vymazal jedno z jej videí iba preto, že v ňom hovorila o hydroxychlorochíne ako o jednom z možných liekov na ochorenie COVID-19.

Dr. Wolfgang Wodarg bol jedným z prvých nemeckých lekárov, ktorý sa začal ozývať proti mediálnej hystérii obklopujúcej nový koronavírus, hlavne v súvislosti s drakonickými opatreniami, ktoré väčšina krajín zavádza od marca tohto roku.

Českí lekári vyzývajú vládu: „Prestaňte strašiť občanov“

Švédsko ako príklad iného prístupu k pandémii

Švédsko je jednou z mála krajín, ktoré po imunitnej stránke zvláda pandémiu omnoho lepšie než väčšina ostatných krajín.

Johan Giesecke, ktorý pracuje ako Senior epidemiológ a poradca riaditeľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), k tomu dodáva:

„Švédska vláda sa začiatkom januára 2020 rozhodla, že proti pandémii bude prijímať iba opatrenia striktne založené na vedeckých dôkazoch. Keď sa dnes pozriete na rôzne krajiny a opatrenia, ktoré prijímajú, tak len málo z nich sú naozaj vedecky podložené.“

Dr. Sucharit Bhakdi, nemecký vedec špecializujúci sa na mikrobiológiu a člen založenej mimoparlamentnej komisie ACU, si myslí, že pandemické opatrenia prijímané od samého začiatku pandémie sú autoritárske a značne prehnané.

Ako uvádza: „Implementácia súčasných drakonických opatrení, ktoré extrémne obmedzujú základné ľudské práva, by mohli byť ospravedlniteľné iba vtedy, ak by naozaj šlo o výnimočne smrteľný vírus. Existujú vedecky podložené dáta, ktoré by podporovali tieto snahy o absolútne zamedzenie šírenia COVID-19? Podľa mňa je odpoveď jednoduchá – nie.“

Nedá sa vylúčiť, že ordinovať budú aj lekári s pozitívnym koronatestom, vyhlásil Matovič

Možné lieky na ochorenie COVID-19

Jedným z liekov je údajne zinok brániaci rozmnožovaniu koronavírusu a hydroxychlorochín, ktorý zinok pomáha dostať do buniek. Ak neviete zohnať hydroxychlorochín, ktorý je na predpis, jeho prírodné náhrady sú kvercetín alebo zelený čaj. Pri už prebiehajúcom ochorení COVID-19 je vhodný tiež vitamín C a vitamíny B. Ukázalo sa, že na zabíjanie vírusu dobre funguje aj koloidné striebro.

Na prevenciu je vhodné zabezpečiť dostatočnú hladinu vitamínu D v tele. Najlepšia doplnková forma je D3, čiže cholekalciferol.

Jedna španielska štúdia ukázala, že pacienti s dostatočnými hladinami vitamínu D v tele mali miernejší priebeh ochorenia a dokázali sa vyhnúť napojeniu na pľúcne ventilátory.

Záver

Napriek týmto verejne prístupným informáciám sa vlády sveta a s nimi spriaznené médiá stále orientujú iba na vakcíny, slobody obmedzujúce nariadenia a rúška. Je zrejmé, že úrady nechcú, aby ľudia vedeli o alternatívnych informáciách o tomto víruse a spôsoboch jeho liečby.

V časoch aké sú tieto by sme sa mali pýtať, či ľuďom, ktorí sú aktuálne pri moci, skutočne záleží na našom zdraví alebo či iba využívajú pandémiu k tomu, aby nám stále viac a viac ukrajovali z našich slobôd.

hlavnydennik.sk/2020/10/24/500-nemeckych-lekarov-spochybnilo-pandemiu-nastal-cas-vziat-veci-do-vlastnych-ruk/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: