Bielorusko + video

Běloruský prezident Aleksandr Lukašenko minulý měsíc (článek z 10.9.2020, pozn. př.) prohlásil prostřednictvím Běloruské agentury BelTA, že mu Světová banka a MMF nabídly úplatek 940 milionů USD v podobě „Covid Relief Aid“ (podpůrný program). Světová banka a MMF požadovaly, aby běloruský prezident:

• uvalil „extrémní karanténu na svůj lid“
• přinutit je nosit masky
• zavedl velmi přísné zákazy vycházení
• zavedl policejní stát
• nechal zkolabovat ekonomiku

tadesco.org/belorusky-prezident-lukasenko-tvrdi-ze-mu-mezinarodni-menovy-fond-nabidl-miliardovy-uplatek-za-uvaleni-karanteny-kvuli-covid19/

fort-russ.com/2020/09/belarusian-president-lukashenko-says-imf-offered-a-billion-usd-bribe-to-impose-covid-19-lockdown/

COVID-19 Financial Assistance and Debt Service Relief

imf.orgen/Topics/imf-and-covid19/COVID-Lending-Tracker#top

https://afinabul.wordpress.com/2020/08/29/rozhovor-nicka-griffina-situacia-okolo-covid-19-v-bielorusku/

https://afinabul.wordpress.com/2020/08/20/s-milanom-mazurekom-o-bielorusku/

https://afinabul.wordpress.com/2020/10/23/covid-relief-aid/

Taká je realita dnešných dní. Kúpite si noviny – všade je to isté, je úplne jedno, či si ich kúpite od slovenských konšpirátorov v stánku u nás, alebo od ich rakúskych, či nemeckých bratov v Rakúsku, či Nemecku, alebo aj vo Francuzsku, Taliansku – všade. Všade to isté, ako keby to všetko písal jeden človek. Strašenie, vírus, COVID-19, smrť, mŕtvoly na cestách, nedostatok lôžok, kolabujúce nemocnice, humanitárna pomoc, nasadenie armády, núdzový stav, zákazy, zákazy a zase zákazy. Kto za tým všetkým je?

Pritom, keby nás politici neobťažovali, tak by sme pravdepodobne o nejakom COVID-19, ale hlavne o údajnej pandémii ani netušili. Nemocnice sú na prekvapenie prázdne. Dokonca tak prázdne, že ani nevykonávajú svoju bežnú činnosť, pre ktorú boli vlastne zriadené, ale „čakajú vlnu pacientov s COVID-19“. Mŕtvych nie je viac, ako po iné roky, zomierajú na ochorenia, na aké zomierajú už desiatky rokov s tým rozdielom, že niektorí z nich boli infikovaní vírusom COVID-19. Nikdy predtým nikto nezisťoval u človeka, ktorý skonal v nemocnici na nejaké závažné kardiologické, či cievne, alebo akékoľvek iné ochorenie. Dnes čakajú doslova na každého mŕtveho, ako hladní kojoti – aby v nádeji, že obeť možno bola infikovaná COVID-om a okamžite ho radostne zaradia do štatistiky. Môže zomrieť na infarkt, či pri autonehode – akonáhle bol infikovaný týmto vírusom – je to úmrtie na COVID-19.

To má svoj politický význam. Slúži to, ako dobrý základ na neustále strašenie a vyvolávanie paniky. A zradní politici – obyčajní panáci svojich sponzorov, jednajú v úžasnej zhode. Dobrovoľne si likvidujú krajiny, kde sa narodili a prežili detstvo, ničia výdobytky práce všetkých povojnových generácií a za prísľub bohatého bakšišu robia zo seba idiotov.

Samozrejme, že oni sami veľmi dobre vedia, aký je to celé nezmyselný cirkus. Nútia ľudí k sebaponižovaniu rúškami, slovenská verzia tohto zradcu dokonca zakazuje ľuďom opúšťať svoje domy a byty. V momente, ako sú títo zradní potkani mimo kamery, tak si okamžite potupné (a hlavne zbytočné) rúško dávajú dole. Keď sa objaví však televízna kamera – nasadia si ustaraný výraz tváre, rúško a oblbujú spoluobčanov nehoráznosťami, z ktorých sa doma smejú. Popri tom nadávajú na Mariána Kotlebu, ktorý, ako jediný predseda politickej strany na Slovensku, otvorene povedal, čo si o tomto cirkuse myslí a veľmi presne zadefinoval aj to, kto za tým stojí. Slovenské médiá a ich českí nohsledi (ide o jednu a tú istú skupinu ľudí) však obviňujú predsedu ĽSNS z toho, že údajne „popieral existenciu vírusu“, čo samozrejme vzdelaný Kotleba nikdy nepovedal. Ale to je jedno. Pokiaľ majú takmer monopol na informácie – môžu si napísať, čo potrebujú. Ľud si to prečíta a stane sa to pravdou.

Čo bude nasledovať? Ťažká otázka. Podľa mňa presne to, čo teraz. Bude sa „monitorovať“ vírus, vlny budú prichádzať a počet nakazených, či infikovaných bude „lámať rekordy“ deň za dňom. Stále to isté, až si na to ľudia zvyknú a pomaly budú zabúdať na normálny život. Takto to majú naplánované. Čo je v novinách a v televízii – to je pravda. Nie? Nebolo by to po prvý raz od vojny, čo sa falšujú, či úplne vymýšľajú čísla mŕtvych. Nebolo by to prvý raz, čo sa nám vykresľuje katastrofa, ktorú nikto z žijúcich svedkov nemôže vidieť (lebo neexistuje), ale väčšina jej verí.

Možno sa to niekomu bude zdať neuveriteľné, ale ľudia veria. Nemajú žiaden dôkaz, ale veria.

A preto sa aj stanú otrokmi. Z vlastnej vôľe, či vlastnej hlúposti.

http://www.prehladsprav.sk/giganticka-konspiracia/5908

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: