Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Anglicko: Testy z vládnej zákazky kontaminované Covid-19

Robia vám test na koronavírus, vy ste negatívny..ale test je pozitívny. Dôvodom môže byť aj chyba pri výrobe, otázne či úmyselná alebo neumýselna a sety na testovanie môžu obsahovať koronavírus. Toto bol prípad testov firmy Randox laboratories.

Z toho dôvodu ich bolo stiahnutých z obehu až 750 000, koľko takýchto testov od iných firiem je v obehu je otázne. Kvalitu a bezinfekčnosť testov štáty nekontrolujú a dôverujú firmám.

Firma aj napriek pochybeniu dostala ďalšie kšefty, za čo boli kritizovaní ministri v Anglicku. Za tým je pravdepodobne prepojenie na bývalého ministra, ktorý aktuálne pracuje pre firmu Radox.

Radox dodáva veľkú časť testov pre Anglicko. Niektorí odberatelia pozastavili odber od tejto firmy, lebo neposkytla materiály dokazujúce bezpečnosť testov.

czechfreepress.cz/kauzy/az-750-000-testov-na-covid-bolo-stiahnutych-mnohe-z-nich-boli-infikovane-koronavirusom.html

mirror.co.uk/news/politics/tory-linked-firm-behind-contaminated-22504634

V UK, kde “počty nakažených” rovněž  “strmě narůstají”, mají nejen veřejná testovací místa, ale je možnost i objednat si online od NHS (National Health Service) zdarma soupravu na domácí provedení testu. (Pokud je tedy zrovna mají. Pokud ne, další den budou.) Musíte splňovat nějaké podmínky, jako mít symptomy, být ve společné domácnosti atd., je to tam vše podrobně popsáno. Přijde vám poštou testovací souprava s návodem: tyčinkou na výtěr z mandlí si provedete odběr, tyčinku vsunete do zkumavky, zazátkujete, vložíte do bezpečnostního sáčku, to celé do kartonové krabičky, a odešlete testovací službě NHS expresní poštou Výsledek přijde mailem.

Jeden mladý muž si chtěl ověřit, co se vlastně děje, tak do zkumavky vsunul tyčinku, aniž si provedl výtěr, odeslal krabičku a čekal na výsledek. Přišlo mu, že je pozitivní … 

Závěr: testy jsou falešné, slouží jen k oblbování lidí, výsledky jsou nepravdivé, jsou manipulovány tak, aby zdůvodňovaly další a další testování, lockdowny, karantény a jiná opatření. Farmaceutický a zdravotně technologický průmysl na testování neuvěřitelně vydělává. Až budou lidé dostatečně zdeptaní, bude vydělávat i na vakcínách. 

Celé to může trvat neomezeně dlouho, “virus” tu může být nekonečně… a strůjci pandemie mohou také kdykoli “přisypat” další nákazu, což se myslím právě děje u nás …

(Video není z youtube, tak se nechce vložit. Odkaz: https://brandnewtube.com/watch/false-positive-tests_96Ynyz5my671OxK.html

orgo-net.blogspot.com/2020/10/video-domaci-test-na-covid-19-uk-ukazal.html

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: