Slovaci si budu o vikendu strkat klacky do hlavy

Slovaci si budu o vikendu strkat klacky do hlavy, přestože to neni určene pro zdrave lidi.

Ano, už o tomto vikendu dojde k hystorycke udalosti celosvětoveho vyznamu. Poprve v životě bude celemu narodu strčeny klacek do hlavy, aby nasledně mohly byt uplatněne totalitni předpisy a apartheid.

Vypada to jako sranda, ale sranda to neni.

Z jakehosik podivneho duvodu vlada trva na tym, aby ten klacek do hlavy strčeny byl. Ale čemu? Tak je to odběr, anebo naopak dodani čehosik noveho do organyzmu? Vladni nařizeni totiž z jakehosik duvodu neuznaju krevni testy, kere by přece měly byt nejpřesnějši: “Pri zákaze vychádzania sa budú v rámci výnimiek uznávať tiež výsledky PCR testov, ktoré občania dostanú v piatok (30. 10.). Platiť nebudú výsledky krvných testov.”

Zaroveň už bratia naznačuju, že nam zavřu hranice a pusti enem teho, kdo si tež necha strčit klacek do frňaku: “Režim na hraniciach s Českom by sa mohol sprísniť.Kontroly by mali byť častejšie a v krátkom čase by mohlo dôjsť k testovaniu ľudí na hranici, povedal štátny tajomník ministerstva diplomacie Martin Klus po rokovaní expertnej skupiny.”

Tak posluchej, ty expertni světova skupino! Co kdyby ses raději zabyvala tym, že strkani klacku do hlavy neni podle vyrobca testu vubec určene zdravym osobam!

Co ty na to, světova skupino?

“Test se použiva u pacientu s klinyckymi symptomy infekce SARS CoV 2. Běžnymi přiznaky u osoby infikovane koronu su respiračni přiznaky, horečka, kašel, zrychlene dychani a dychavičnost.”

article_photo

Ladislav Větvička, předseda Světove exportni skupiny, Fil’akovo

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=759952

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: