Milan Lučanský: Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem.

Lučanského výpoveď k vražde Jána Kuciak a Martiny Kušnírovej,  by jednoznačne zomlela kompletne celú koalíciu, píše vo svojom článku novinárka Jana Teleki.

Nepohodlným svedkom nezákonností súčasnej koalície bol ex – prezident Milan Lučanský síce dlhodobo, ale panický strach z prevalenia okolností, nezákonností vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka tímom vedeným Juhásom bol pre mnohých politikov a uchádzačov o funkcie v brachiálnych zložkách nočnou morou.

Situácia sa vyostrila bezprostredne po rozsudku vo veci vraždy Jána Kuciaka, keď po kritike práce vyšetrovacieho tímu začal Juhás zo zmareného vyšetrovania obviňovať  Milana Lučanského.

Lučasnský po kritike na svojom fb profile zverejnil stanovisko k vyšetrovaniu v ktorom popísal konanie Juhása a nezabudol zdôrazniť, že vyšetrovanie neviedol neskúsený Juhás.

Kladiem si otázku, či náhodou jeho tútorom nebol skôr jeden z právnych zástupcov poškodených.

“Podotýkam, že vyšetrovací spis mal prejsť ešte výstupnou kontrolou jeho nadriadeným. Pochybujem, že k tomu došlo, nakoľko viem, že sa vyšetrovateľ Juhás nechával počuť, že on je procesne samostatný a jeho môže kontrolovať iba prokurátor. Kladiem si otázku, či náhodou jeho tútorom nebol skôr jeden z právnych zástupcov poškodených. To, že podal návrh na podanie obžaloby si musel dobre rozmyslieť, lebo tým sa obral o možnosť ďalšieho dokazovania. Alebo si myslel, že ešte bude dohadzovať dôkazy počas hlavného pojednávania so slovami “Prepáčte, ešte som na niečo zabudol?”.

V tejto časti stanoviska naznačil Milan Lučanský podstatne viac, ako skutočnosť, že vyšetrovateľ Juhás bol iba Lipšicov pompslík plnici jeho pokyny, ale okolnosť, že by mali byť vo vyjadreniach k jeho osobe zdržanlivejší, minimálne z dôvodu, že pozná celú pravdu o vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Lučanského výpoveď k vražde, Jána Kuciak a Martiny Kušnírovej,  by jednoznačne zomlela kompletne celú koalíciu …

Výsluch po zadržaní Milana Lučanského

Bezprostredne po zadržaní absolvoval Milan Lučanský výsluch, na ktorom sa zúčastnil aj JUDr. Daniel Lipšic – advokát zadržaného námestníka SIS – Beňu.

Lipšic akosi opäť raz zabudol na postavenie advokáta v trestnom konaní a priebežne sa staval do pozície vyšetrovateľa a prokurátora. Milana Lučanského tlačil, aby udal Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a ďalších politikov.

Milan Lučanský sa spýtal: Tak politikov?

Daniel Lipšic: Áno

Milan Lučanský: Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem.

Daniel Lipšic očervenel a došlo k hádke …

Autor: Jana Teleki

Bývalý “bachar”: Je to iný svet a viem prečo to píšem

Poznámka redakcie InfoVojna:

Na sociálnej sieti sa k podozrivým okolnostiam prípadu generála Lučanského vyjadril diskutujúci pod menom Ludovit Rapko, ktorý o sebe tvrdí, že pôsobil v Zbore väzenskej a justičnej stráže.

Zdroj: eurorespekt.sk / InfoVojna https://www.infovojna.sk/article/z-vysluchu-milana-lucanskeho-po-zadrzani-tak-zacnem-vami-pan-lipsic-co-na-vas-vsetko-viem

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: