Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Primár vs Primár

O COVID-19

Jeden má mediálnu podporu: dennikn, tyzden, refresher, startitup … druhý je mazaný na youtube a pod tlakom od aktivistov za správny poriadok

Primár Ctirad Musil – primář na oddělení klinické biochemie a hematologie v nemocnici v Hranicích. Ctirad Musil si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o přiměřenosti opatření proti COVIDu-19. Ale také o řádění globalistů, genderové, ekologické a multikulturní ideologii, o rozmáhající se cenzuře i o národní hrdosti a moravanství.

Primár Milan Kulkovský z považskobystrickej nemocnice prostredníctvom sociálnej siete prezentoval svoj pohľad na situáciu v zdravotníctve.

https://dennikn.sk/autor/kulkovsky/ https://refresher.sk/91382-Primar-Nebyt-ochoty-a-odhodlania-zdravotnikov-ktori-pracuju-na-ukor-vlastneho-zdravia-by-nemocnice-uz-skolabovali-Rozhovor https://www.startitup.sk/primar-kolabujucej-nemocnice-ak-aj-dnes-niekto-popiera-covid-19-nie-je-normalny-a-mal-by-vyhladat-odbornu-pomoc-rozhovor/ https://www.postoj.sk/65963/spravanie-rezortu-zdravotnictva-voci-lekarom-je-ako-bodnutie-dykou-do-chrbta https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/primar-milan-kulkovsky-boj-proti-koronavirusu-nemal-viest-matovic https://www.dalito.sk/primar-mudr-kulkovsky-hnev-a-zufalstvo-mi-nedovolia-spat/ https://www.tyzden.sk/video/69801/mudr-milan-kulkovsky-moj-zivot-s-covidom/

BONUS:

MUDr. Andrej Janco o príkazoch lekárom zo strany vedenia nitrianskej nemocnice a jeho naliehavé upozornenie Matovičovej vláde:

2 myšlienky na “Primár vs Primár

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: