Lipšicove stádo verných …

Novinári kontrolujú politikov. Ale kto kontroluje novinárov? Nikto. A tak to aj vyzerá.

Keby niekto kontroloval novinárov, ukázalo by sa, že sú to rovnako podlí ľudia ako politici. V mnohých prípadoch by vyšlo najavo, že tí, čo majú kontrolovať politikov, sú ešte horší ako skorumpovaní ministri a poslanci.

Novinárske esá ako Monika Tódová alebo Marek Vagovič či Lukáš Diko a ďalší sú len bábkami v rukách politikov, ktorí sa pred kamerami hrajú na svätých, nepoškvrnených a neskorumpovaných.

Daniel Lipšic má verného sluhu. Volá sa Gábor Grendel. Dnes už je poslanec, ale bol tiež novinár. A tento verný sluha pasie pre svojho pána Dana čriedu oddaných a svojím spôsobom aj skorumpovaných novinárov, ktorí sú ochotní prepožičať sa za hocakú informáciu, kauzu a škandál aj na tie najväčšie mediálne špinavosti. Táto stránka je strážnym psom Danielovho mediálneho stádočka. Ukazuje pravú tvár novinárov, ktorí nás deň čo deň klamú, a pritom majú plné ústa morálky a rečičiek o pravde a nezávislosti.

Na tejto stránke nájdete SMS komunikáciu Gábora Grendela s mediálnymi sluhami Daniela Lipšica. Je to obraz najhlbšieho úpadku novinárskej nezávislosti, cti a etiky.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: