PLATENÝ, DOTOVANÝ VÝSKUM. POKUS NA VÁS.

Už sa teším na to kvílenie médiami ohlúpnutých ovečiek, na to škrípanie zubami zástancov domnelej pandémie, na zaťaté päste záchrancov tých ,,najohrozenejších“ a na vytreštené oči všetkých, ktorí rozprávku o nutnosti testovania a samozrejme celosvetového očkovania spapali nie len s navijákom, ale aj s rybárom.

Dňa 4.12.2020 bol vo vedeckom časopise medRxiv publikovaný tento článok  TU .

Takže pre zopakovanie, pretože sa denne potýkam s jednobunkovými dutohlavmi, pre ktorých je všetko, čo nekorešponduje s ich informáciami z pandemickej komisie a zaručenými správami verejnoprávnej žumpy – informácia je z vedeckého časopisu, nie z konšpiračného webu, ako vidíte, je dohľadateľná, teda žiadny hoax a spoluautorom je váš predrahý minister zdravotníctva Krajčí, s vakcinačným fanatikom Jarčuškom.

Čitateľ zistí veľmi zaujímavé skutočnosti. V prvom rade to, že celé tie vojenské manévre Spoločná zodpovednosť, tá rok trvajúca buzerácia a šikana zo strany psychopata Fašistoviča, servilného Krajčího, nedonoseného Naďa a priestorovo neprehliadnuteľného Mikasa nie je snaha o porazenie nejakého vírusu, ale išlo a naďalej ide o PLATENÝ, DOTOVANÝ VÝSKUM. POKUS NA VÁS.

A kto to financuje? Štipendium Sira Henryho Daleho, ktoré spoločne financujú organizácie Wellcome Trust a Royal Society (číslo grantu 208812 / Z / 17 / Z) čiže Bill a Melinda Gates… Čo viac dodať.

A ako nazývajú vaše zničené životy, krach prevádzok, stratu zamestnania a zákaz vzdelávania vašich detí oni? No predsa VÝSKUM. Pohrali sa s vami a mnohí z vás tomu tlieskajú.

Tu ale vyvstáva niekoľko veľmi dôležitých otázok.

• Ak je tento výskum, toto krátenie si času bohatých financované, kam sa tie peniaze stratili? Pretože v skutočnosti sa tento cirkus platil z rozpočtu a stálo nás to miliardu eur. Ja vidím dve možnosti – buď sa tieto manévre skutočne zaplatili z fondu určeného na výskum a vyvolení si uliali miliardu, alebo tú miliardu skutočne vyhodili a uliali si peniaze z fondu Gatesových. Prehliadol som nejakú možnosť? Vo svetle týchto informácií začínam chápať to Fašistovičove besnenie, stoj čo stoj testovať všetko za radom. A pravidelne. A aspoň päť rokov. S Krajčím sa zapredali, sľúbili, odmenu zhrabli, ale ľudia sa už na tom odmietajú podieľať. Už kašlú na tú buzeráciu, ale mecenáš chce výsledky? Môže to byť dôvod? Je možné, že je to takto?

•Zúčastnili ste sa vedeckého výskumu, nech to junta nazýva ako chce. Výskum ale podlieha norimberskému kódexu, ktorý podmienky takéhoto pokusu na ľuďoch striktne určuje a ohraničuje. Minister Krajčí v dotazníku potvrdil, že vy všetci označkovaní, ste boli poučení o všetkých desiatich bodoch kódexu a záznam o tom vrátane vášho vlastnou rukou podpísaným súhlasom je niekde archivovaný. Skutočne? Popremýšľajte. Ja by som aspoň jeden taký chcel vidieť.

•Tak nakoniec ste ešte aj zarobili. Je tu niekto, komu už prišli peniaze za pokus na ňom na účet? Že ste o tom nevedeli? Že ste nevedeli, že je to vedecký výskum, pokus, nazvite si to ako chcete, ale žili ste v tom, že ide o dobrú vec? To nie je pravda. Denno denne sa na všetkých fórach písalo dookola o tom. Ale pre vás to boli bludy, konšpirácie, hoaxy, my sme boli označovaní za bláznov, popieračov… Tak tu to máte čierne na bielom. Boli ste podvedení a ešte ste to aj oslavovali. Ja vždy tvrdím, pravda vyjde najavo. Skôr, či neskôr. A v tomto prípade to ani netrvalo dlho. https://blog.hlavnespravy.sk/25317/boli-ste-ucastnikom-celoplosneho-testovania-ste-pravidelne-testovany-mate-narok-na-financnu-odmenu-vysku-vam-urci-znalec/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: