Čo sa nehovorí o novej vakcíne proti koronavírusu od spoločnosti Pfizer

F. William Engdahl
New Eastern Outlook
Preklad: NaSeveru.org
Datum: 13. listopad 2020

Bill Gates aktívne financuje a propaguje nové nevyskúšané vakcíny, ktoré nás majú aspoň potenciálne ochrániť pred príšernou smrťou spôsobenou novým koronavírusom a údajne nám majú umožniť obnoviť trochu „normálny“ život. Farmaceutický gigant Pfizer teraz oznámil vynikajúce výsledky v počiatočných testoch na ľuďoch. Používajú experimentálnu technológiu známu ako gene editing, čo znamená úpravu génov mRNA, čo sa vo vakcínach nikdy predtým nepoužilo. Predtým, ako sa unáhlime k očkovaniam v nádeji na imunitu, mali by sme vedieť viac o tejto radikálnej experimentálnej technológii a jej nedostatkov presnosti.

Finančný svet nabral balistické obrátky 9. novembra, keď farmaceutický gigant Pfizer a jeho nemecký partner BioNTech v tlačovej správe spoločnosti oznámili, že vyvinuli vakcínu proti Covid19, ktorá bola „90%“ účinná. Kontroverzný americký šéf NIAID Tony Fauci sa s touto novinkou ponáhľal do správ a EÚ oznámila, že kúpila 300 miliónov dávok nákladnej novej vakcíny. Ak veríte finančným trhom, pandémia je  minulosťou.

Podozrivé udalosti

Zdá sa však, že Albert Bourla, generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer, nezdieľa dôveru svojich vlastných tvrdení. V deň, keď jeho spoločnosť vydala tlačovú správu o navrhovaných pokusoch s vakcínami, predal 62% svojich akcií v spoločnosti Pfizer, čím dosiahol miliónový zisk z transakcie. Objednávku predaja urobil v auguste špeciálnou možnosťou, aby sa nejavila ako „insider predaj“, avšak načasoval ju tesne po voľbách v USA a médiá hlavného prúdu nelegitímne vyhlásili zvoleného prezidenta Joe Bidena. Z vystúpení sa zdá, že Bourla mal načasovanie svojej tlačovej správy v ten istý deň celkom jasný konflikt záujmov.

Bourla klamal a v tlači poprel, že by jeho spoločnosť dostala od Trumpovej administratívy akékoľvek prostriedky na vývoj vakcíny, keď vyšlo najavo, že v lete uzavreli kontrakt na dodanie 100 miliónov dávok pre vládu USA. K podozrivým činom spoločnosti Pfizer ďalej prispel fakt, že spoločnosť najskôr informovala tím Joe Bidena a nie príslušné vládne agentúry USA.

Ale to nie je zďaleka jediná vec, ktorá vzbudzuje alarm na toľko propagovanom oznámení spoločnosti Pfizer.

Nemecký partner

Spoločnosť Pfizer, ktorá je známa produktom Viagra a iných liekov, uzavrela partnerstvo s malou nemeckou spoločnosťou v meste Mainz BioNTech, ktorá vyvinula radikálnu mRNA techniku použitú na výrobu novej vakcíny. Spoločnosť BioNTech bola založená iba v roku 2008. Spoločnosť BioNTech podpísala dohodu s nadáciou Bill & Melinda Gates Foundation v septembri 2019, tesne pred oznámením nového koronavírusu v Číne vo Wuhane a tesne predtým, ako spoločnosť BioNTech debutovala na trhoch s akciami. Dohoda zahŕňala spoluprácu na vývoji nových techník mRNA na liečbu rakoviny a HIV. Je zvláštne, že tlačová správa „Nadácia Gates vidí potenciál spoločnosti BioNTech, ktorá môže dramaticky znížiť globálny stav HIV a tuberkulózy “ z 5. septembra 2019 bola teraz odstránená.

BioNTech má tiež dohodu s jedným z najväčších čínskych výrobcov liekov, spoločnosťou Shanghai Fosun Pharmaceutical Co., Ltd. (ďalej len „Fosun Pharma“), o vývoji verzie svojej vakcíny mRNA proti novému koronavírusu pre čínsky trh. Ai-Min Hui, prezident globálneho výskumu a vývoja spoločnosti Fosun Pharma, vo svojom augustovom vyhlásení uviedol: „Dávkovanie prvého čínskeho subjektu pomocou BNT162b1 predstavuje míľnik globálneho programu spoločného rozvoja v Číne. Úzko spolupracujeme s BioNTech a regulačnými orgánmi na vyhodnotení bezpečnosti a účinnosti BNT162b1 a ďalších kandidátov vakcín mRNA …“

To znamená, že rovnaká nemecká biotechnologická spoločnosť stojí za vakcínami pre Čínu, ako aj USA a EÚ. Vakcína je chŕlená k prípadnému schváleniu v alarmujúco krátkom čase.

Orgány USA a EÚ a pravdepodobne aj Číňania upustili od štandardných testov na zvieratách s použitím fretiek alebo myší a prešli priamo k ľudským „morčatám“. Testy na ľuďoch sa začali koncom júla a začiatkom augusta 2020. Tri mesiace sú na testovanie novej vakcíny neslýchané. Niekoľko rokov je normou. Z dôvodu globálnej paniky vyvolanej Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) nad koronavírusom bola opatrnosť úplne vyhodená do vetra. Všetci výrobcovia vakcín majú zákonné odškodnenie, čo znamená, že nemôžu byť žalovaní, ak ľudia zomrú alebo budú zmrzačení z dôvodu novej vakcíny. Najznepokojúcejším faktom na novej vakcíne upravujúcej gény Pfizer-BioNTech je to, že mRNA upravujúca gény pre aplikáciu ľudských vakcín ešte nikdy predtým nebola schválená. Pozoruhodné je, že dvojročné recenzné hodnotenia testov na myšiach kŕmených geneticky modifikovanou kukuricou postriekanou Roundupom bohatým na glyfosáty od firmy Monsanto neskôr preukázali rakovinové nádory po deviatich mesiacoch a tiež poškodenia pečene a iných orgánov. Skoršie testy spoločnosti Monsanto sa totižto skončili po troch mesiacoch a tvrdili, že sú neškodné. Podobná situácia existuje aj v prípade vakcín mRNA upravujúcich gény, ktoré sú unáhlené po menej ako 90 dňoch testovania na ľuďoch.

„Výslovne experimentálne“

Dr. Michael Yeadon v nedávnom komentári na verejnej sociálnej sieti odpovedal kolegovi vo Veľkej Británii : „Všetky vakcíny proti vírusu SARS-COV-2 sú podľa definície nepreskúmané. Žiadna z kandidátskych vakcín nie je … vo vývoji viac ako pár mesiacov. “ Yeadon potom vyhlásil: „Ak je akákoľvek takáto očkovacia látka schválená na použitie za akýchkoľvek okolností, ktoré nie sú VYSLOVENE experimentálne, domnievam sa, že príjemcovia sú vedení do omylu v trestnom rozsahu. Je to preto, lebo je presne nula dobrovoľníkov … pre ktorých je dostupných viac ako niekoľko mesiacov informácií o bezpečnosti po podaní poslednej dávky.

Yeadon je dobre kvalifikovaný vyslovovať takúto kritiku. Ako poznamenáva vo svojom komentári: „Mám vysokoškolské vzdelanie v odbore biochémie a toxikológie a výskum na farmakológii. Strávil som 32 rokov vo farmaceutickom výskume a vývoji, hlavne v nových liekoch na poruchy pľúc a kože. Bol som Vice Presidentom Pfizer & CEO …. biotechnológie, ktoré som založil (Ziarco – získal Novartis). Mám vedomosti o výskume a vývoji v oblasti novej medicíny. “

Ľudské pokusné myši?

Vakcína Pfizer-BioNTech je experimentálna a zďaleka nie je zaručene bezpečná, a to napriek skutočnosti, že spoločnosť Pfizer, EÚ a notoricky známy Dr. Tony Fauci sa zdajú byť pripravení na jej rozšírenie ešte pred koncom roka pre stovky miliónov ľudí.

Experimentálna technológia je založená na pomerne novej génovej manipulácii známej ako úprava génov. V hlavnom článku časopisu New York Council on Foreign Relations o zahraničných vzťahoch z roku 2018 Bill Gates propagoval novú technológiu CRISPR na úpravu génov ako schopnú „transformovať globálny vývoj“. Poznamenal, že jeho Gatesova nadácia už desaťročie financuje vývoj v oblasti úpravy génov pre vakcíny a ďalšie aplikácie.

Je však technológia na oddeľovanie a spájanie ľudských génov taká bezpečná, že sa oplatí riskovať novú experimentálnu vakcínu, ktorá sa nikdy predtým nepoužila na človeka? Napriek tomu, čo tvrdí Bill Gates, vedecká odpoveď je nie, nie je dokázané, že je tak bezpečná.

V recenzovanom článku v časopise Trends in Genetics z októbra 2020 autori dospeli k záveru, že „rozsah možných molekulárnych udalostí vyplývajúcich z úpravy génov bol podcenený a technológia zostáva nepredvídateľná na cieľovom mieste a mimo neho.“

Dr. Romeo Quijano, bývalý profesor farmakológie a toxikológie na lekárskej fakulte na filipínskej univerzite v Manile, upozornil na niektoré riziká experimentálnej úpravy génov pri aplikácii na ľudské vakcíny. Quijano varuje pred „nebezpečenstvom, že vakcína môže skutočne „zvýšiť “ patogenitu vírusu alebo zvýšiť jeho agresivitu a to pravdepodobne v dôsledku zosilnenia závislého od protilátky (ADE), ako sa to stalo pri predchádzajúcich štúdiách o testovacích vakcínach na zvieratách. Ak by sa také niečo malo stať pri veľkom ľudskom pokuse, výsledok by mohol byť katastrofálny.  Tento závažný nepriaznivý účinok nemusí byť možné zistiť ani v klinickom skúšaní, najmä vo vysoko zaujatých klinických skúškach, ktoré sú spojené s konfliktmi záujmov očkovacích spoločností. Aj keď sa zistí závažná nežiaduca udalosť, zvyčajne sa to zametie pod koberec. “Cituje prípad iného kandidáta Gatesovej mRNA vakcíny spoločnosti Moderna, kde „traja z 15 ľudských experimentálnych subjektov v skupine s vysokou dávkou utrpeli vážne a medicínsky významné príznaky. Moderna však dospela k záveru, že vakcína bola „všeobecne bezpečná a dobre znášaná“, čo poslušne hlásili médiá ovládané spoločnosťami, ktoré zakrývajú skutočné nebezpečenstvo … “

Poznamenáva: “Exogénna mRNA je vo svojej podstate imunitne stimulačná a táto vlastnosť mRNA by mohla byť prospešná alebo škodlivá. Môže poskytovať aktivitu prísadám, môže inhibovať expresiu antigénu a negatívne ovplyvňovať imunitnú reakciu. Paradoxné účinky vrodenej imunitnej citlivosti na rôzne formáty mRNA vakcín nie sú úplne pochopené. “ Quijano dodáva: „Vakcína na báze mRNA môže tiež indukovať silné reakcie na interferón typu I, ktoré sú spojené nielen so zápalom, ale tiež potenciálne s autoimunitou … a môžu podporovať zrážanie krvi a tvorbu patologických trombov.“

Quijano v rozsiahle zdokumentovanom článku píše: „Okrem iných nebezpečenstiev by vírus navádzané vakcíny mohli podstúpiť rekombináciu s prirodzene sa vyskytujúcimi vírusmi a produkovať hybridné vírusy, ktoré by mohli mať nežiaduce vlastnosti ovplyvňujúce prenos alebo virulenciu. Možné výsledky rekombinácie sú prakticky nemožné kvantifikovať presne, dané existujúcimi nástrojmi a vedomosťami. Riziká sú však reálne, čoho príkladom je výskyt mutantných typov vírusov, zvýšená patogenita a neočakávané závažné nežiaduce udalosti (vrátane úmrtia) po chaotických hromadných vakcinačných kampaniach a predchádzajúcich neúspešných pokusoch vo vývoji chimérických vakcín využívajúcich technológie genetického inžinierstva.“

Bill Gates, tvorcovia vakcín mRNA vrátane Pfizer / BioNTech a Moderna, ich blízki spojenci ako Dr. Tony Fauci z NIAID zjavne hrajú rýchlo a voľne s ľudskými životmi v ich zhone, aby dostali tieto experimentálne vakcíny do nášho tela. Rovnaký Dr. Fauci a jeho NIAID vlastnia patent na vakcínu proti horúčke dengue známej ako Dengvaxia, ktorú predáva Sanofi-Pasteur a od roku 2016 ju Tedrosova WHO propaguje ako „zásadnú“ vakcínu. Robert F. Kennedy ml. poznamenali, že Fauci a NIAID „z klinických štúdií vedeli, že existuje problém s paradoxnou imunitnou reakciou“, ale aj tak ju dali niekoľkým stotisíc filipínskym deťom. Odhadovalo sa, že až 600 očkovaných detí zomrelo skôr, ako vláda očkovanie zastavila.

Očividne osvedčený preventívny princíp – ak existujú vážne pochybnosti, nerobiť to – Fauci, Pfizer / BioNTech a ďalší ho ignorujú, keď sa ponáhľajú schváliť novú vakcínu mRNA pre koronavírusy. Technológia Messenger RNA ešte musí dokázať, či dokáže vyrobiť schválený liek, nieto ešte vakcínu.

O autorovi: F. William Engdahl je strategic risk konzultantom a lektorom. Je absolventom politického štúdia na Princetonskej univerzite a je úspešným autorom v oblasti ropy a geopolitiky, výhradne pre online časopis „New Eastern Outlook“. https://naseveru.org/2021/01/28/prijemcovia-trestuhodne-vedeni-do-omylu/

COVID a hromadný očkovací experiment

Bill Gates a jeho kontroverzný plán na stlmenie slnečných lúčov

Microsoft, Oracle & Co v plnom nasadení vývoja vakcínových pasov Covid-19 s odvolaním sa na začínajúci vládny dopyt

Robert F. Kennedy, Jr.: Sú všetky úmrtia po vakcínach náhoda?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: