Koľko čudných „samovrážd“ ešte Slovensko čaká?

Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) pripomína, že bývalý príslušník SIS František Böhm môže svojím krivým obvinením za smrť policajného exprezidenta Milana Lučanského.

Niekedy si pripadám ako v nejakom béčkovom mafiánskom filme. Zločinec, ktorý si vymyslel krivé obvinenia na Milana Lučanského, spáchal samovraždu. Čo sa to preboha na Slovensku deje?!

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FInfovojna%2Fposts%2F1864607067031089&width=500&show_text=true&height=507&appId

1. František Böhm bol typický Matovičov “kajúcnik”. Podľahne gestapáckemu tlaku a očierni všetkých naokolo, aby “nemusel srať krv ako Lajó Makó”. Na oplátku dostane slobodu a užíva si svoj majetok.

2. Milan Lučanský, kým ešte žil, žiadal konfrontáciu s Böhmom, pretože vedel, že jeho obvinenia sú len vynútené lži. Nedočkal sa. Potkol sa o papuču, samovylupoval si oko, povymetali s ním všetky cely v krajine a nakoniec ho našli mŕtveho na cele…

3. Kľúčový svedok v jeho prípade sa takisto našiel mŕtvy. Pár týždňov po Milanovi Lučanskom. Povedzte – ako vám to pripadá? Zahladzuje niekto hore stopy z vykonštruovaného obvinenia, kvôli ktorému zomrel hrdina? Museli byť obaja umlčaní?

4. Prepáčte, ale to takto má fungovať spravodlivosť v civilizovanej krajine? Lebo mne to pripadá skôr ako štátny teror. Najskôr strčia bývalých policajných prezidentov na samotku, kde ich držia celé mesiace a trýznia ich.

5. Popritom vrieskajú po opozícii, nech šúcha nohami – že si prídu aj po nich. A medzitým ronia slzy za Navaľného a trepocú vlajkami bieloruských fašistov. Úplná fraška.

6. Ľudí posielajú do mučiarní na základe vykonštruovaných výpovedí tzv. kajúcnikov. A potom sa odrazu kajúcnici nájdu “zasamovraždení”. A my sa ideme tváriť, že boli len nešťastne zaľúbení? To ako vážne?

7. Nevieme, prečo spáchal František Böhm samovraždu. Výčitky svedomia? Vyhrážky prepadnutia majetku? Vyhrážky voči rodine? Psychické trýznenie? Nevieme, kto ho prinútil ku krivému svedectvu… František Böhm si zobral svoje tajomstvá do hrobu. A niekomu to veľmi vyhovuje.

8. Jedno ale vieme isto – celé to tu pripomína praktiky gestapa. Ľudia vo väzbe páchajú údajné samovraždy, držia ich tam ako prašivých psov a keď ich niektorých pustia z cely, tak vyzerajú akoby vyšli z koncentračného tábora. A nie, toto nie je Nemecko 1941, ale Slovensko 2021.

9. Generál Milan Lučanský bol dohnaný k smrti. Ten, koho využili na to, aby ho do väzby strčili, už takisto nežije. Iní “režimoví udavači” si behajú po slobode a užívajú majetok. Sú v ohrození aj ďalší? Koľko čudných “samovrážd” ešte Slovensko čaká?

10. Matovičovi sa situácia vymyká z rúk. Rozpútal tu “jatky” ako na bitúnku. Do čela špeciálnej prokuratúry poslal svojho človeka Lipšica, ktorého úlohou je pozatvárať celú opozíciu a vidí to každý. V Európe už krútia hlavou, čo sa to na Slovensku deje.

11. František Böhm môže za smrť Milana Lučanského. Hrdinu, ktorý nasadzoval svoj život za to, aby Slovensko zbavil mafie. Nevinného otca rodiny. Dobrého človeka… Možno si niekto povie – karma.

12. Mňa však ďaleko viac trápi, čo sa to na Slovensku deje: keby vládu riadila mafia, nevyzeralo by to inak.

Zastavme ich, bratia! https://www.infovojna.sk/article/matovicov-kajucnik-ktory-krivo-obvinil-lucanskeho-spachal-samovrazdu-co-sa-to-preboha-na-slovensku-deje-kolko-cudnych-samovrazd-este-slovensko-caka

One thought on “Koľko čudných „samovrážd“ ešte Slovensko čaká?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: