Tak ten COVID sumarizujme

V doterajších blogoch na túto tému som postupne dospel k faktu, že vírus COVID je vytvorený umelo. Prvotná iniciatíva sa našla v USA, kde sa tým zaoberali v laboratóriu s nedostatočným stupňom ochrany v Severnej Karolíne. Po niekoľkých únikoch z rôznych US laboratórií, ktoré len náhodou „dopadli dobre“, v roku 2014 vláda USA zakázala tento druh výskumu. Napriek tomu ho naďalej financovala, takže do vývoja boli vtiahnuté laboratóriá vo Wu Han, a v Austrálii, výskum ale celý čas financovala vláda USA, prostredníctvom známeho Dr. Fauciho. Tieto informácie ale určite nie sú vyčerpávajúce, nakoľko patent na „nejaký COVID“ mali od roku 2007 USA, ten „zrušili“ tým že prestali zaň platiť v roku 2020. V tom istom roku – skoro okamžite – si patent prihlásil Pirbright Institute z Británie, ktorý v tej histórii nie je zahrnutý – okrem toho, že prvý „vylepšený vírus“ prišiel „z Južného Anglicka“, kde sa Pirbright nachádza. Vláda USA zákaz „výskumu vírusov“ zrušila v roku 2017, takže už mohli pokračovať aj doma, do vypustenia toho vírusu ešte boli 2 roky, a už vtedy v tom zmysle Dr. Fauci varoval Trumpa!

Vírus dostal meno v rámci – alebo po – nácviku na pandémiu, ktorá sa odohrala za kooperácie USA a Británie v USA na John Hopkins University, už v Septembri 2019, za účasti aj WHO, a – predstavte si – Billa Gatesa, ktorý je sponzorom WHO, ale aj Pirbright Inštitútu(!). Po vypuknutí pandémie sa stal poradcom Angely Merkel pre tieto záležitosti.

Vírus bol podľa všetkého (väčšinový názor) vypustený počas vojenských hier vo Wu Han účastníkmi z USA. Tento názor je podporený skutočnosťou, že v Južnej Kórei a v Taliansku bolo spätným stopovaním nakazení dokázané, že tam boli vypustené vírusy na viacerých miestach súčasne, ale všetko v okolí biochemických laboratórií armády USA, ktoré sa tam nachádzajú. A Číňania by ťažko ten vírus vypustili doma.

Takže môžeme začať sumarizovať: Vírus bol vypustený medzi ľudí úmyselne a vyvíjaný samozrejme tiež nemohol byť ináč – napr. „čakaním kedy už zmutuje na ten agresívny ako potrebujeme“ a potom si ho nachytáme do sieťky na motýle a vypustíme (kde uvážime že treba). Miesta vypustenia sú pozoruhodné: Čína je dlhodobým konkurentom USA, tie ďalšie dve síce tiež, ale sú teoreticky US spojenci! To naznačuje značný stupeň bezradnosti na strane USA – už im konkurujú všetci vo všetkom a nevedia si s tým normálne poradiť.

A teraz poďme hľadať cieľ akcie. Stalo sa totiž čo bolo nevyhnutné – vzhľadom na valstnosti vírusu sa v krátkom čase rozšíril do celého sveta, včítane „krajín pôvodu“ – čo jeho „autori“ museli očakávať. Takže som nútený špekulovať – pán Šeliga si príde na svoje.

Anglosasi už celé desaťročia (Angličania storočia) – dnes ďaleko vpredu USA – vedú po svete vojny imperialistického, z hľadiska dopadu na ciele až feudálneho – typu. V obidvoch krajinách sú pri moci v podstate feudálne skupiny, hoci formálne je systém kapitalistický. Postráda však viaceré parametre kapitalizmu – predovšetkým slobodu a demokraciu, alebo fungujúce parlamentné systémy, ale aj trhovú ekonomiku! Predstavujú jednoznačne vládu oligarchov, a to v poslednom čase preráža aj v iných krajinách, a aj v Európe. Takže celá tá história vývoja – a nasadenia – agresívneho umelého vírusu – je v réžii týchto oligarchov.

Tak aký môže byť zámer tých oligarchov? Bezprostredným sa zdá byť zámer zarobiť na vakcínach. Prvé nasadenia vakcín – možno mimo Ruskej a Čínskej – však vyzerajú podľa výsledkov ako zodpovedajúce času vývoja. Ale všeobecne – s výnimkou krajín ako Austrália, Južná Kórea, Čína a Kuba – to vyzerá, že nasadenie vírusu má za cieľ značne znížiť počet obyvateľov na Zemi. Ostatné krajiny sa totiž v rámci pandémie vôbec nepokúšajú obyvateľstvo liečiť – t.j. zabíjať v ich tele vírus – ale čakajú na možnosť ich vakcinovať. Vzhľadom na rýchlosť vývoja tých vakcín je pomerne jasné, že výsledkom môže byť všeličo, ale asi to nemôže byť vytvorenie odolnosti voči tomu vírusu (ktorý už medzitým vytvára ďalšie mutácie). Pri nasadzovaní vakcíny od Astra Zeneca, a aj ďalších, sa už prejavujú možné negatívne účinky. Pritom vzhľadom na to, že sú to mRNA vakcíny, vôbec nič nevie nikto povedať o možných dlhodobých následkoch, a to dlho-… môže u mladých byť naozaj dlho, aj s prenosom (tej cudzej mRNA) na potomstvo, ktoré sa ešte len narodí. Od toho sme kedysi mali tzv. Oviedsku Konvenciu, týmto ju oligarchovia úspešne zrušili.

Vyzerá to teda tak, že vírus bol vypustený aby znížil počet obyvateľov Zeme, ale možno smeruje aj k „lepšiemu ovládnutiu“ ľudstva. K tej prvej časti – v čase mojej mladosti bolo na Zemi 2 miliardy ľudí, teraz je 7. K tej druhej nič nevieme, lebo detailný obsah vakcín nikto neprezradil. Ale vieme, že „riešenie pandémie“ – tie lockdowny, likvidácia malých firiem, ovládanie ekonomiky čoraz menším počtom oligarchov, to všetko smeruje „našu časť“ sveta k akejsi verzii feudalizmu. To znamená výrazné obmedzovanie občianskych práv a slobôd, ovládnutie médií, a to všetko pod zámienkou „ochrany nášho zdravia“. A opäť – história sa opakuje – ten prechod na neofeudalizmus v „našej“ sfére vplyvu riadia Anglosasi. A my sa im podriaďujeme, hoci počas histórie kam siahli tam to pokazili ako sa len dalo, viď USA a Britániu, a aké následky po svete zanechávajú dnes. USA tuším od 2. svetovej vojny nemali žiadne obdobie bez nejakej dobyvačnej vojny. A my sa hrdo hlásime ako ich spojenec, výrazne sa im podlizuje nás minister zahraničia.

Na záver by som sa mal opýtať – napr. Európy – „Quo vadis“, ale odpovedať si nemôžem, nechcem byť vulgárny. Ale ešte stále sa môžeme zaradiť ku kontinentu menom Eurázia, ktorého sme fyzickou súčasťou, a ktorý ešte má teoreticky možnosť vzostupu, na rozdiel od konglomerátu pod Anglosasmi, za asistencie Germánov, ktorí sa stali prekvapujúco podlízavými a zapojili sa do „riadenia úpadku pod vedením oligarchov“. A na dôvažok – prečo nás Európa tak tlačila do prijímania migrantov, keď teraz znižujeme počet (aj vlastného) obyvateľstva? Keď sa spätne pozrieme na celú Európsku politiku od 2. svetovej vojny, vyzerá ako značne bezmocné poslúchanie „nadradených“. Ale mne sa tí nadradení tak vôbec nejavia, skôr ako slabomyseľní primitívi, a teda s touto politikou EU nesúhlasím, a nepoznám osobne nikoho kto súhlasí. A je nás tu viac, ako tak čítam príspevky.

Blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny. https://ihsken17.blog.pravda.sk/2021/02/19/tak-ten-covid-sumarizujme-mozno-zistime-smerovanie/

Každému súdnemu a logicky zmýšľajúcemu človeku je jasné, že celé núdzové stavy a lockdowny tu nie sú pre „ochranu“ zdravia ľudí. Určite odrazu zázrakom chcú zdravie ľudí chrániť ľudia, ktorí nás celé desaťročia trovia otráveným jedlom plným toxickej chémie alebo otrávenou vodou, žuvačkami, ktoré sú kvôli aspartamu neurotoxické, a teda zabíjajú mozgové neuróny, a tak doslova zabíjajú múdrosť v ľuďoch a otupujú ich zmysly, že potom každá ďalšia generácia je viac hlúpa, a najlepšie to vedia tí, ktorí to vidia priamo v prenose na deťoch, učitelia.

Učitelia, ktorých teraz očkujú GMO toxickou vakcínou od firmy AstraZeneca, ktorá obsahuje geneticky modifikovaný opičí adenovírus s proteínom vírusu SARS-COV-2, na ktorý majú aktuálne omnoho horšie symptómy, než by mali len na samotný SARS-COV-2. Horúčky až 40°C!

A ako psychologicky donútiť čo najviac ľudí aby sa dali „dobrovoľne“ očkovať? No treba ich predsa vyhecovať, aby sa sami chceli čo najskôr zaočkovať. Takže ich budeme neustále celoplošne testovať, každý týždeň im pchať hlboko do nosa tyčinku, čo je samo o sebe úplne nechutné, a ľudí to znechutí až na toľko, že sami sa budú chcieť dať čo najrýchlejšie očkovať, len aby ich už nemuseli viac testovať!

Toto je psychologický zločin voči ľudskosti a pevne dúfam, že za toto zverstvo bude zodpovedná „elita“ visieť.

Kto núti robiť politikov niečo také? To je jednoduché, ten kto ovláda skoro celý svet, najstaršie a najmocnejšie krvné línie, ktoré v minulosti pobili kráľovstvá a získali tak prvenstvo. Teda kráľovské rodiny, monarchia. Takmer celú Európu ovláda belgická kráľovská rodina, ktorá pochádza z tej istej línie ako anglická!

Demokracia a politika je len divadlo, aby sa títo zbabelí monarchistickí intrigáni kryli pred ľuďmi, aby im nehrozilo nebezpečenstvo. Tak ako v minulosti, keď sa ľudia spojili proti zlým vladárom a zosadili tak kráľov, demokracia a celková politika sú len ich nástroje ako tomu zabrániť. Prečo by predsa ľuďom otupovali zmysli a schválne im vymývali mozgy?! Predsa aby na to „náhodou“ neprišli, to je ďalšia operácia, ktorá má zabraňovať ľuďom pochopiť realitu, dať si ju do súvislosti s históriou, so stredovekom, so zbúranými hradmi, kde aj u nás sídlili voľakedy monarchistickí vladári, ktorých tieto línie pobili a zaistili si tak vládu na celom území.

Prvá aj druhá svetová vojna boli taktiež organizované len tými istými, kto vždy organizoval vojny a plánoval ich, predsa monarchiami, kráľovskými rodmi Belgicka a Anglicka, dosť možno v tom idú aj Španieli, tí sa predsa podľa historických údajov s anglosasmi spojili už veľmi dávno. My sme pre nich stále len poddaní. Nie je to až tak dávno, keď habsburská monarchia bola realitou za nikým sa neskrývajúc. Kto iný vlastní banky a ovláda celú ekonomiku? No predsa ten kto ju založil a kto mal vždy moc raziť nové mince, zas a znova monarchia. Komu inému je celý svet predsa dlžný tie obrovské miliardy? Jasné, že monarchiám, ktoré si schválne vytvárajú dlžníkov, aby tým získavali stále viac a viac moci, aby mohli dobiť raz aj také Rusko a Čínu, kde ich vplyv ešte nesiaha. https://blog.hlavnespravy.sk/25797/psychologicka-operacia-covid-19/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: