Robert F. Kennedy Jr.: Hitler mohol ukazovať na Židov a hovoriť, že sa ich musíme báť, my na to dnes máme strach z pandémií

Keď sa Hermanna Göringa žalobca počas Norimberského procesu opýtal: Ako ste Nemcov donútili k poslušnosti, dostala sa mu táto odpoveď:
– Nejde o Nemecko. Toto funguje v každej krajine, bez ohľadu na to, či je to vo fašistickej alebo v komunistickej krajine, v monarchii alebo v demokracii. To, čo vládcovia musia urobiť, je povedať ľuďom niečo, čoho sa musia báť. Ukázať prstom na zdroj ich strachu a tak môžete ľudí prinútiť urobiť čokoľvek, čo chcete. Môžete ich prinútiť aby ako ovce šli na porážku. Môžete ich prinútiť k poslušnosti.

Počas rovnako veľkej hospodárskej krízy sme v USA mali veľké šťastie, že sme mali vodcu Franklina Roosevelta. Ten povedal:

„To jediné, čoho sa musíme báť, je samotný strach.“ On chápal, že strach nás zaženie do totality.

Hitler mohol ukazovať na Židov a hovoriť, že sú veľkou hrozbou, že sa ich musíme báť, a že všetci ostatní musia počúvať, aby sme ich zdolali. Ostatné krajiny sa báli boľševikov. V USA demagógovia poukazovali na Mexičanov alebo na snedých ľudí a hovorili, že sa ich musíme báť. Alebo teroristov.

Toto všetko robili na ten účel, aby sme sa dobrovoľne vzdali svojich práv, svojich občianskych práv, a ako ovce šli na porážku. No a teraz majú zdroj strachu, ktorý je tou najviac všadeprítomnou a všetko zahrňujúcou mocou, akú kedy mali. Je ňou strach z pandémií. Vlády milujú pandémie rovnako ako vojny. Pretože im poskytujú moc, poskytujú im kontrolu a dávajú im možnosť vynucovať si od ľudí poslušnosť.

Momentálne im odovzdávame moc, aby ovládali každý kúsok nášho života 24 hodín denne… budú vedieť kde sa nachádzame, budú vedieť ako míňame peniaze, budú mať prístup k naším deťom a budú mať právo vnútiť nám nechcené lekárske zásahy.

Nacisti to robili v koncentračných táboroch počas 2. sv. vojny… testovali vakcíny na cigánoch a Židoch. Svet bol po vojne taký zhrozený, že sme podpísali Norimberskú chartu. Pri podpise sme všetci prisahali:

“Nikdy nebudeme znova ľuďom vnucovať nechcené lekárske zásahy bez informovaného súhlasu.”

Lenže zrazu všetko to presvedčenie v priebehu dvoch rokov zrazu zmizlo. Ľudia chodia v rúškach bez toho, aby im to veda vysvetlila. Robia to, čo sa im hovorí. Vládne agentúry sú tvorcami poslušnosti. Nie je to demokratické, nie je to výsledok demokracie. Je to výsledok farmaceuticky motivovanej bio bezpečnostnej agendy, ktorá zotročí celú ľudskú rasu a vrhne nás do antiutopickej nočnej „mory“, kde apokalyptické sily nevedomosti a chamtivosti budú riadiť naše životy a ničiť naše deti a ničiť všetky sny a dôstojnosť, ktorú chceme odovzdať svojím deťom.

Robert F. Kennedy, Jr. https://www.armadnymagazin.sk/2020/11/07/robert-f-kennedy-jr-hitler-mohol-ukazovat-na-zidov-a-hovorit-ze-sa-ich-musime-bat-my-na-to-dnes-mame-strach-z-pandemii/

Co se děje v Izraeli? Svědectví členky opoziční strany: „Máme tady lékařský apartheid”

Ilana Rachel: Tady v Izraeli je to intenzivní. Nevím, kolik toho vidíte. Ale oni… je to otřesné! Je to velmi, velmi děsivé. Přidala jsem se k nové… měli jsme hnutí za lidská práva, ze kterého jsme udělali politickou stranu, která kandiduje do našeho Knessetu (izraelský parlament) za necelý měsíc. Cenzurují nás. Napadají nás a nedovolují žádnou mediální propagaci. Šéfovi strany odebrali jeho lékařskou licenci. Odstranili naše účty z Facebooku. A teď nedovolují médiím, aby o nás ani psala. Chceme požádat kohokoliv mezinárodně, kdekoliv, kam se dostaneme, aby zpropagovali to, co říkáme. Máme tady velmi špatnou situaci.

Nedovolují ani 16letým dětem, aby podstoupily přijímací zkoušky bez očkování touto vakcínou. Samozřejmě nutí zaměstnance se nechat očkovat. Tvoří tento „zelený pas”, kdy polovina populace se nedostane do divadel, nebo supermarketů, na různá místa, pokud se nenechá očkovat. Tvoří lékařský apartheid. Apartheid: Politika nebo systém segregace nebo diskriminace na základě rasy. Tohle ráno právě schválili to, že se můžou soukromé lékařské záznamy každého člověka posílat lokálnímu městskému úřadu, aby se vědělo, kdo se nechal očkovat a kdo ne.

Nutí lidi nosit kotníkové náramky, bezpečnostní náramky, když se vrací z cestování. Je to naprosto šílené. Je to naprosto šílené. Pokud přestanu… pokud přestanu nad tím přemýšlet, začnu plakat. Prozatím budeme pokračovat v boji. Bojovat co nejvíc, co můžeme. Potřebujeme pomoc všech, protože to, co se stane tady, se stane všude. Stane se to všude… bojujeme pro sebe a pro celý svět. Ale potřebujeme pomoc. Potřebujeme vše. Každou pomoc. Děkuji. Omlouvám se… je to intenzivní. https://otevrisvoumysl.cz/co-se-deje-v-izraeli-svedectvi-clenky-opozicni-strany-mame-tady-lekarsky-apartheid/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: