O nesmyslném přístupu k testování a diagnostikování hovoří epidemioložka Hana Zelená

Testy mají mizivou vypovídací hodnotu. Už rok běží experiment masivního testování a epidemii to nezastavilo, říká v rozhovoru s Igorem Chaunem mikrobioložka a viroložka a vedoucí oddělení virologie Zdravotního ústavu Ostrava.

http://www.nwoo.org/2021/03/24/mnoho-pacientu-s-koronavirem-v-nemocnicich-ma-bakterialni-zapaly-plic/

Lekár píše: Krajiny, kde sa podáva profylakticky Ivermektín je významne nižší výskyt COVID-19

https://akw.sk/covid-19/je-kovid-naozajstnou-pandemiou/

Alternatívny pohľad na COVID 19 – MUDr. Bohuslav Školek

Je nosenie rúšok prospešné? Nebezpečný koronavírus, alebo mediálna manipulácia? Aká je skutočná pravda o úmrtiach?
Obyvatelia mesta Púchov majú za sebou ďalšiu fázu testovania.
Máme sa čim chváliť? Nezabúdajme, ako nám len nedávno Igor Matovič oznámil: “Ja by som ani psa s tým netestoval. My sme tých ľudí doslova oklamali.”. Alebo je za tým len nechutný vládny kšeft?
Vážení priatelia, vážení spoluobčania, v súvislosti s opakovane vyvolávanou panikou v dôsledku údajnej koronapandémie, som len pred pár dňami zrealizoval zaujímavý rozhovor s mojim dobrým kamarátom MUDr. Bohuslavom Školekom. Požiadal som ho, aby nám prezradil svoj alternatívny pohľad na COVID 19. V uvedenom videu vám tiež opätovne odhaľujem a porovnávam skutočnú úmrtnosť obyvateľov mesta Púchov v jednotlivých rokoch 2017, 2018, 2019, 2020.
Ako otec, rodič a vlastenec, ktorému skutočne záleží, aby jeho deti vyrastali v normálnej spoločnosti, musím vyjadriť jednoznačnú kritiku súčasnej Matovičovej vláde. Som presvedčený, že väčšina opatrení, ktoré zaviedli spôsobili Slovensku omnoho väčšie škody, ako tie, ktoré nám hrozili. Pripomínam však, že vôbec nespochybňujem dôležitosť ochrany našich starších a zraniteľných spoluobčanov, ktorých rovnako ako koronavírus môže ohroziť aj bežná chrípka. Veď miesto masovej kampane na podporu zdravého životného štýlu a imunity obyvateľstva, tak cez masmédia za pomoci šírenia strachu- stresu, nelogických obmedzujúcich opatrení nám znížia imunitu, aby nám následne cez zníženú kvalitu lekárskej starostlivosti a zanedbávanú prevenciu vnútili testovanie, o ktorom mimochodom sám premiér Matovič povedal, že by ho nedal ani psovi.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: