Posol smrti – Zuzana Baťová

Je už všeobecne jasné, že v polovičke februára sa rodil projekt nákupu vakcín Sputnik V z Ruska. A Remišová to hneď aktívne stopla vo vláde. Keď 1. marca doviezli 200 000 vakcín, nastala naozajstná vládna kríza aj za podpory Sulíka. O dopadoch sme už písali, padol minister Krajčí aj Matovič.

Ale zostal Sputnik a čakalo sa, čo s ním. A tu globalistická úderka hodila príkaz stopnúť to na úradníčku – Zuzanu Baťovú.

Viete, politik môže čokoľvek povedať. “Hybridná vojna” a podobné nezmysly – politik má na to licenciu. Ale úradník sa musí držať zákona a príkazov. A to aktivistka Baťová nerobila.

Rozhodla sa svojvoľne pošpiniť vakcínu Sputnik V, rozhodla sa nepustiť ju na Slovensko, kde sa smrtnosť stále a už dlhodobo pohybuje na najvyšších úrovniach na svete. To Baťová neberie do úvahy  a jedným škrtom pera zakazuje dovoz Sputnika. Najprv ho dáva pokusným myšiam, doslovne ako perly sviniam, a potom sa vyjadrí, že s vakcínou neprišlo “80% potrebnej dokumentácie” a dokonca obviní Rusko, že dodala inú várku, ako tú, čo deklarovala.

Je to jasné svojvoľné zneužitie svojho postavenie. Len pre jej politické presvedčenie – a takmre istú  korupciu z konkurenčných firiem – len aby Sputnik V nebol distribuovaný na Slovensku. Sputnik je už používaný v 60 krajinách sveta, má výbornú účinnosť a nie sú známe žiadne vážne problémy, hovorí sa, že bude používaný aj v Západnej Európe – ale tu na Slovensku,  tu manželka poradcu Radičovej a Kisku sa z poltiických dôvodov rozhodla, že radšej nechá tisíce ľudí sa udusiť.

baťová a smrť

Treba sa spýtať Baťovej, kto  dal ŚLUKu Sputnik V na hranie sa s ním?

Kto im dal príkaz na testovanie a akú formu mal  ten príkaz?

Mali overiť dokumenty a písomnosti, ako sa skontrolujú doklady pri nástupe nového zamestnanca? Alebo mali zamestnanca vyskúšať od základu – či vie písať, počítať, vybrané slová … cez maturitu … až po diplomovku? To kto sa takto zbláznil?  Znova opakovať nejakú procedúru základného testovania na zvieratách? Kto dal ten podnet, aby sa robili priamo základné fyzické testy na zvieratách – ktoré sú aj pre laika jasnou urážkou voči výrobcovi daného medikamentu.

Kvôli nedostatku vakcíny, na ktorú by sa dala zaočkovať veľká časť obyvateľstva, sa priebeh očkovania a  tejto vlny pandémie predĺži najmenej o pol roka. To je rádovo 10 000 mŕtvych. Anjel smrti sa vznáša nad Slovenskom a Baťová mu otvorila dvere.

Hovorí sa, že také niečo tu nebolo od konca svetovej vojny. A asi nebolo – ak si niekto myslí, že toto prejde do stratena, tak sa určite mýli. Ak si myslí, že obyvateľstvo mávne len tak rukou nad príčinami úmrtia ich blízkych, ako aj nad predlžovaním tohto mnohomesačného umŕtvenia spoločnosti z dôvodu infekčnej pandémie, tak sa mýli. Tí ľudia budú hľadať zodpovedných. Hladať poslov arogantného zločinu.

Jedna z tých zodpovedných je jasná. Zatiaľ má funkciu riaditeľka ŠUKL v Bratislave. http://nadhlad.com/content/posol-smrti-zuzana-batova

One thought on “Posol smrti – Zuzana Baťová

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: