Kto udal generála Lučanského? Nezabúdame!

KRATENE

Matovičovej vláde, ale hlavne ministerke Kolíkovej, trvalo viac ako tri mesiace, aby vyfabrikovovali 23 stranový elaborát, ktorým sa pokúšajú vyviniť z násilnej smrti generála Lučanského. Pritom jej členovia nemali prístup k lekárskym správam a nemohli ani hovoriť s ošetrujúcim personálom. Preto Správa vyvoláva viac otázok, než odpovedí. Tá fraška Komisie na zakrytie zodpovednosti Kolíkovej však priniesla aspoň jeden nespochybniteľný fakt – teror väzniteľov, ktorí ešte aj po operácii generála spútali! Čím ďalej tým viac sa teda potvrdzuje pôvodná verzia, že jeho katani v bachárskych uniformách povzbudení zločinným režimom zrejme svojou horlivosťou sú zrejme spolu-zodpovední za násilnú smrť generála. Cestu k tejto tragédii opisuje už dostupná 300-stranová kniha „Generál Milan Lučanský“, kde si každý môže porovnať fakty života i umelo vyvolanej kauzy generála s vládnymi fabuláciami. Najšokujúcejšie je poznanie, že vôbec nemal byť vo väzbe:

Neuveriteľný neexistujúci úplatok

   Stále treba mať na pamäti, že k moci sa dostali amatéri, ktorí už do pol roka znechutili svojimi absurdnými výkonmi moci väčšinu národa. A ich šancou politického prežitia, je diskreditácia parlamentnej opozície. Na to mala poslúžiť Jankovská. A naozaj sa snažila.

Týždeň pred Štedrým večerom 2020 podnikla Polícia „útok na parlament“, kde si išli pre bývalého ministra hospodárstva Petra Žigu. Namiesto toho, aby mu vyšetrovateľ poslal jednoducho predvolanie, vyrazilo komando 12 kukláčov a ďalší policajti na dokopy šiestich autách. Chýbala len obľúbená helikoptéra!

Jankovská však nesplnila očakávanie svojich väzniteľov, akokoľvek sa snažila. Jej udanie Žigu bolo také absurdné, že sa ani Matovičovi katani neodhodlali ho uvrhnúť do väzby. A tak jej zrejme sľúbené prepustenie z väzby, zamietli. Je ťažké si domyslieť, čo sa v tej žene, pôvodne spoločenskej hviezde a teraz bábke zločinného (a navyše aj cynického) režimu mohlo odohrať? https://gumurin.blog.pravda.sk/2021/04/28/kto-udal-generala-lucanskeho-nezabudame/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: