Čo si EÚ dovoľuje ?

Keď minulý rok “ konšpirátori “ tvrdili že budú zavedené covid passy, tak to bolo označené za bludy a hoaxy. A dnes je to realita. A to napriek tomu že WHO to neodporúča. Jedným dychom vravia že nikto nesmie byť diskriminovaný za to že sa nedá očkovať a zároveň už na tej diskriminácii pracujú. Lebo Únia si môže dovoliť úplne všetko. Presadia si akúkoľvek absurditu, lebo politici malých štátikov ako je Slovensko im na všetko pritakávajú. Zrejme vedia, prečo to robia.

Odkedy sme do EÚ vstúpili, nič iné nerobia len nás všemožne obmedzujú, komandujú a diktujú nám úplne všetko. Preboha, veď už ani ten hlúpy Rum sa nemôže volať Rum. Alebo si pamätáte keď sa chlieb v obchode ešte mohol krájať a mohli ste si kúpiť hoci aj štvrtku ? To nám tiež zakázali. Rovnako nám chcú diktovať na akom aute budeme môcť v blízkej budúcnosti jazdiť a či môžeme používať jednorazové plastové či drevené príbory, atď atď, príkladov je dosť. Ja vravím, že čert nám bol tú Úniu dlžen, tak ako aj tú našu dnešnú vládu.

Samozrejme my vieme, že nechcú trestať tých neposlušných, ktorí sa nedajú očkovať, kdeže, ale odmeňovať tých poslušných, ktorí sa očkovať dajú. Aby sa vraj uľahčilo cestovanie počas letných dovoleniek. Zatiaľ.

Zatiaľ sa to týka len cestovania do cudziny, ale ktovie dokedy, možno do jesene. A potom príde čo ? Už teraz nie je príliš veľký záujem o očkovanie, až tak že očkujú všetkých hlava nehlava, ktorí o to prejavia záujem. Dokonca aj tehotné ženy a od júna vraj aj deti. Napriek tomu že na začiatku tvrdili, že očkovať ich nebudú. Veď prečo nie, biznis je biznis, každé Euro dobré. A keď nebude dostatok ľudí ochotných sa dať zaočkovať, tak nás budú chcieť donútiť ? Ako ? Nepustia nás do roboty, do obchodu, či na ulicu ? Hlavne že doteraz stále zdôrazňovali že očkovanie bude dobrovoľné. No všimli ste si že akosi s tým prestali ?

Ale však oni nám chcú všetci len dobre, chcú chrániť naše zdravie, tak ako nám ho chránili ešte aj v časoch pred covidom. Len my podaktorí sme takí hlúpi že nie a nie to pochopiť. Veď aj na rakovinu a ostatné vážne smrteľné choroby dávno vyvinuli vakcínu…..

Prosím vás nech mi niekto povie, že kedy v histórii ľudstva nám ľuďom mocní tohto sveta chceli dobre ? A kedy nám hovorili pravdu ? A je úplne jedno, či to boli cirkevní hodnostári, feudáli, komunisti či kapitalisti. Všetci sú na jedno kopyto, vždy sa starali len o svoje peňaženky, majetky a svoje bruchá. Nikto sa nikdy o pospolitý ľud nestaral. Vždy nás potrebovali len na to aby sme dreli, platili dane, držali hubu a krok. A odkedy existujú voľby, tak ešte na to aby sme ich zvolili.

Podľa mňa nám vlády vždy klamali. Tak prečo by to zrazu malo byť inak ? Lebo covid ? Neverím vláde, neverím cirkvi, neverím farmaceutickým spoločnostiam. Vraj už teraz počas pandémie vzniklo viacero miliardárov v tomto biznise. Takže neverím nikomu, len sebe samej, svojmu rozumu a svojim inštinktom. A tie pri týchto akože vakcínach blikajú na červeno.

Áno v mainstreamových médiách sa nám snažia nahovoriť, že očkovať sa nechcú dať iba jednoduchší, menej vzdelaní ľudia s nižším intelektom a ľudia z vidieka. Fajn, napr. ja som rodená Bratislavčanka, síce nemám vysokú školu, ale tá aj tak nikomu zdravý rozum nedáva. Mám len vysokú školu života, ako s obľubou ma nálepkuje istý tunajší diskutér, ale trúfam si povedať že mám vyššie IQ ako mnohí z našich politikov. Nemienim sa tým vystatovať, no viem to celkom isto, lebo to mám otestované a nie bezplatne na internete.

No a taktiež denne sa rozprávam s viacerými ľuďmi na túto tému a sú to rôznorodí ľudia. Od obyčajných robotníkov cez vysokoškolsky vzdelaných ľudí až po úspešných a solventných podnikateľov. A čuduj sa svete nikto z týchto ľudí sa nechce dať očkovať rovnako ako ja. Tak ako to je s tou inteligenciou ? Kto je tu hlúpy a kto múdry ? Ak je ten kto sa nechce dať očkovať lebo nepodľahol strachu a propagande hlupákom, ako nazvať človeka ktorý podľahol ? Ako nazvať niekoho, kto sa dá očkovať neoverenou, experimentálnou vakcínou za ktorú ani výrobca neručí, zadarmo robí farmafirmám pokusného králika, navyše aj po vakcíne sa môže vírusom infikovať, aj ho šíriť ? Géniom ?

Ja si myslím že na jeseň sa to ukáže. Keď príde ďalšia vlna a ďalšia mutácia koronavírusu. Či bude infikovaných viac očkovaných alebo neočkovaných. Možno budeme mať my konšpirátori pravdu a možno potom aj podaktorí géniovia pochopia že boli oklamaní.

Minulý týždeň bol p. Fico hosťom v rádiu Infovojna. Poslucháči mohli aj volať a klásť mu otázky. Ja som pôvodne tiež chcela zavolať, ale bohužiaľ mala som prácu a zrejme by som sa aj tak nedovolala, lebo je to skoro nemožné. Mrzí ma, že mu nikto nepoložil otázku, ktorá mňa zaujíma najviac. A tou otázkou je, že ak by bol počas tejto pandémie premiérom, či by robil tie isté opatrenia, ako robí táto vláda. Pretože ak by robil, bol by takisto nenávidený, ako je terajšia vláda. A nikdy by už nemal šancu sa do vlády vrátiť. A takto ju má. Lebo musím uznať že veľmi udatne bojuje o možnosť sa vrátiť. A páči sa mi, že proti tejto vláde bojuje ako môže, hoci som ho nikdy nevolila, ani nebudem voliť. Nie preto že údajne kradol, to mám na háku, veď tu odjakživa sa len kradne. Ale voliť budem jedine pronárodne, proslovensky orientovanú stranu. A to že strana p. Fica takou stranou je, mi zatiaľ nedokázal. U mňa by to dokázal jedine tým, že by sa tejto vláde postavil a bojoval by proti nezákonným koronaopatreniam ako to urobil napr. p. Harabín. On síce bojuje, ale len rečami, no výsledok žiadny. Namiesto toho sa im tiež podriadil. Nepostavil sa proti covid passom, nepostavil sa proti povinnému testovaniu, ani sa nezasadzoval za liečbu covidu Ivermektínom.

Proste chcem vo vláde politika a stranu, ktorá sa konečne zastane nás obyčajných Slovákov proti neprávostiam ktoré sa tu dejú, proti diskriminácii a segregácii.

Som teraz na pochybách, lebo na jednej strane by som chcela aby boli predčasné voľby, no na strane druhej sa obávam že ak by tie voľby boli teraz, podľa prieskumov by znova vyhrali strany ktoré nechcem ani náhodou. Pretože bohužiaľ títo všetci sú prisluhovačmi záujmov cudzích mocností. Nemyslím si že komukoľvek z nich bude záležať na nás Slovákoch.

Preto by sme si pri najbližších voľbách mali dať veľký pozor, koho si zvolíme, aby sme nespadli z blata do kaluže, alebo rovno do žumpy…… https://viva54.blog.pravda.sk/2021/05/23/co-si-eu-dovoluje/


1. Očkovacia hystéria, test demokracie EÚ
Z medicínskych hľadísk očkovanie musí byť indikované rozvážne. Jednoznačne sú indikovaní iba rizikoví pacienti ktorí neprekonali kovid. T.j. pacienti starší ako 65 rokov a starší (seniori) a potom chronicky chorí vo všetkých vekových skupinách. Tí, ktorí prekonali kovid, majú silnú bunkovú imunitu a sú chránení minimálne 6 mesiacov. Po uplynutí tejto doby možno uvažovať o aplikácii posilňujúcej, jednej dávky vakcíny, ale aj to je na zváženie, keďže pribúdajú dôkazy, že prirodzené prekonanie zanecháva niekoľkoročnú imunitu. Taktiež sa hovorí o veľkom význame zvýšeného príjmu vitamínu D3, ktorým by bolo najsprávnejšie fortifikovať bežné potraviny, ktoré dostaneme v obchodoch (chlieb, mlieko, maslo…). Celé očkovanie proti kovidu je na individuálne zváženie ošetrujúcim lekárom a jeho pacientom. Situáciu je potrebné posudzovať vo svetle rýchlo sa rozvíjajúcich vedeckých poznatkov s dôrazom na úžitok pacienta. Keďže očkovanie je podľa rezolúcie č. 2361/2021 Rady Európy a aj podľa odporúčaní WHO dobrovoľné, nie je správne ho od ľudí vyžadovať pod nijakými zámienkami. Súčasné úsilie orgánov EÚ zaviesť tzv. zelené certifikáty = covid pasy, ktoré majú zvýhodňovať svojich držiteľov,  je vlastne testom demokracie súčasnej EÚ. Vyzerá to tak, že EÚ zaspala dobu a vracia nás, z hľadiska ľudských práv, do stredoveku.

2. Očkovanie experimentálnymi mRNA vakcínami PfizerBiontech Comirnaty a Moderna odporúčam dobre zvážiť. Je to genetická liečba, ktorá môže zmeniť celý život.

Prečo potom počujeme každý deň množstvo reklám? Lebo reklama. Veď posúďte sami.
a) akútne následky
V Maďarsku je po vakcíne Comirnaty 32x viac úmrtí ako po vakcíne Sputnik V. V USA po očkovaní proti kovidu v databáze VAERS je evidovaných 133x viac úmrtí (4000) ako po každoročnom očkovaní proti chrípke(30) a to najmä po mRNA vakcínach (Comirnaty, Moderna). V Európskej databáze EudraVigilance je evidovaných po antikovid očkovaní registrovanými vakcínami už viac ako 10 000 úmrtí. Po Izraeli sa aj v USA vyskytli niekoľko dní po očkovaní PfizerBiontech vakcíne u mladých mužov zápaly srdcového svalu (myokarditídy).
b) chronické následky
Musí sa informovať aj o riziku chronických následkoch očkovania mRNA vakcínami ako sú prionové choroby vedúce k neurodegeneratívnym efektom a vzniku Alzheimerovej choroby, Amyotrofickej laterálnej sklerózy… a o vakcinačnej hypersenzitivite ADE a vakcinačnej hypersenzitivite VAH, ktoré môžu viesť k horšiemu priebehu ochorenia u zaočkovaných osôb.
c) účinnosť vakcín proti kovidu je stále neistá a nestála
Účinnosť vakcín proti kovidu nie je zaručená ani výrobcom ani vládami. Očkovaný musí podpísať, že sám prevzal zodpovednosť za očkovanie. V USA prof. McCullough upozornil, že rozdiel v miere nakazenia medzi zaočkovanými a nezaočkovanými je dnes menej ako 1%, to znamená, že očkovaní aj neočkovaní sa nakazia približne rovnako často. V súčasnosti vo svete 30-60% novo nakazených sú zaočkovaní. Naša ľudskoprávna advokátka JUDr. Marica Pirošíková upozorňuje tiež na fakt, že zaočkovaní sa môžu nakaziť rovnako ako nezaočkovaní a tým, že môžu zostať asymptomatickí, tak budú ochorenie nepozorovane šíriť ako superroznášači a preto by mali práve zaočkovaní nosiť všade rúška alebo respirátory a pravidelne sa podrobovať testovaniu. V kancelárii JUDr. Petra Weissa z tohto dôvodu dokonca zakázali prístup zaočkovaným klientom, aby sa vyhli nakazeniu.

3. Očkovanie je jeden z druhov imunoterapie.
Preto som ako lekár za očkovanie. Ale nesúhlasím s tým, aby sa očkovanie zmenilo na genetickú liečbu. Takže nie za očkovanie každou vakcínou a za každú cenu. V prípade nových vakcín proti kovidu som jednoznačne iba za očkovanie vakcínami, ktorých použitie je správne indikované podľa  zhodnotenia individuálneho rizika pacienta ošetrujúcim lekárom tak, aby realizovaný postup pre neho predstavoval čo najmenšie riziko. Pretože účinnosť vakcín na rôzne mutácie je neistá a nestála, preto je dôležité, aby aspoň nepoškodili zdravie. Z dostupných dnes odporúčam uprednostniť vektorové a taktiež aj klasické antigénové vakcíny. Takouto bezpečnou vektorovou vakcínou je aj Sputnik V.

4. Už 24.2.2021 som, listom adresovaným ministrovi zdravotníctva SR, požiadal o zabezpečenie vakcíny Sputnik V
pre mojich pacientov s tým, že si svojich pacientov zaočkujem sám v komunitách, tak ako som si zaočkoval svojich pacientov na jeseň proti chrípke a aj proti zápalu pľúc. Keďže vakcínu nakoniec doviezli na začiatku marca, už koncom marca som mohol mať všetkých mojich rizikových pacientov zaočkovaných dvomi dávkami vakcíny Sputnik V a v apríli už mohli mať maximálnu ochranu proti kovidu.

5. Súčasnosť

Po stále trvajúcich obštrukciách teraz vyzerá situácia tak, že od začiatku júna by sa mali konečne rozbehnúť dodávky vektorových vakcín, ktoré majú chladničkové skladovanie do ambulancií všeobecných lekárov (Sputnik V, Johnson & Johnson, AstraZeneca). Hneď po dodaní vakcín budem svojich rizikových pacientov kontaktovať a dobiehať ich zaočkovanie v ambulancii, v domovoch a imobilných pacientov doma v bytoch. Celé domovy dôchodcov naprieč Európou, čo sa celý rok dokázali pred vírusom chrániť, sa „nakazili“ už pár dní po zaočkovaní (mRNA vakcínami výjazdovými skupinami). Preto vidím ohrozenie, ak mojich pacientov očkujú výjazdové očkovacie skupiny v domovoch, alebo keď musia zvyšovať svoju mobilitu chodením do centier, kde ich očkuje lekár, ktorý nepozná ich zdravotný stav. Pripomínam, že práve týždeň po poslednom očkovaní výjazdovou skupinou z Ružinovskej nemocnice, kde majú hospitalizovaných pacientov s kovidom, sa aj v zariadení Kaštiel Stupava, kde sa podieľam na starostlivosti o pacientov, rozbehla epidémia kovidu, ktorú sa nám podarilo až teraz ukončiť zvýšenou starostlivosťou a plošným podávaním ivermektínu v terapeutickom aj profylaktickom nasadení všetkým cca 75 našim pacientov aj zamestnancom. Jeden pacient musel byť hospitalizovaný pre obojstranný zápal pľúc a nedávno zomrel. Podrobnosti o mojom postupe zo svojho pohľadu uviedol aj Denník N. Možno ak by neprišla očkovacia skupina do zariadenia,  alebo ak by som mal možnosť svojich rizikových pacientov zavčasu zaočkovať 2x už v marci 2021 vakcínou Sputnik V, situácia mohla skončiť aj pre tohto pacienta priaznivo. Keďže stále vidíme veľa úmrtí, nemalá zodpovednosť za distribúciu vakcín do ambulancií všeobecných lekárov leží na ministrovi zdravotníctva. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/05/24/spolitizovana-medicina/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: