Odhalení tajné americké vojenské jednotky

Webové stránky amerického týdeníku News Week vydaly článek s titulem Exkluzivní: Odhalení tajné americké vojenské jednotky, ve kterém se uvádí, že v posledních deseti letech Pentagon vytvořil maximální tajnou sílu v historii s více než 60 tisíci vojáky. (Foto: Picryl)

Tito tajní vojáci mají jak vojenské, tak civilní identity, a mnoho z nich pracuje pod falešnou identitou. Mají obyčejnou práci v životě a aktivity na internetu. Tato jednotka patří k součásti obřího projektu s názvem Redukce vlastností.

News Week analyzoval velký počet informací a nakonec zjistil, že počet lidí této jednotky je více než desetkrát vyšší než americké tajné služby CIA.

Dělají domácí i zahraniční úkoly. Někdy se ukrývají v soukromých podnicích nebo poradenských společnostech, z nichž některé jsou velmi populární.

Článek říká, že Redukce vlastností je součástí konkurence Pentagonu s Ruskem a dalšími velmocemi.

Taková konkurence nedosáhla úrovně ozbrojeného konfliktu, neboli, ve slovníku armády to znamená „šedou zónu“, která se nachází na pomezí „míru a konfliktu“. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americky-denik-odhalil-tajnou-americkou-vojenskou-jednotku/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: