Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Položil som odborníkovi Čekanovi tieto 3 otázky. Do hodiny ma na FB zrušil

V jednom médiu som videl rozhovor s p. Čekanom, kde evangelizoval očkovanie a popisoval, ako ide do detailov a vie vysvetliť ľuďom prečo sa dať očkovať.

Ako človek s otvorenou mysľou som si teda chcel nechať vysvetliť niektoré nezrovnalosti, a u koho iného ako u odborníka s hlbokými znalosťami, ktorý má argumenty.

1.

Prvá otázka sa týkala vakcíny od Astry Zenecy a toho, na akom základe dokáže tak jednoznačne presviedčať k vakcinácii, keď sa objektívne stalo, že vakcinovali Zenecou, u ktorej nevedeli, že spôsobuje komplikácie s krvnými zrazeninami končiace až smrťou a to aj u ľudí v strednom veku do vtedy bez zdravotných problémov. Otázka znela, že ak nevedeli o tejto komplikácii, o čom ďalšom ešte nevedia, a ako môžu pri tejto realite tak jednoznačne presviedčať k vakcinácii.

2.

Druhá otázka sa týkala mne známemu prípadu osoby, ktorá po vakcinácii už mesiace trpí zvýšenou teplotou – po očkovaní. Lekári – ako inak – nevedia prečo, ani čo s tým. Otázka znela že či to je v poriadku – v súvislosti s tou istotou s akou Čekan presviedča k vakcinácii.

Ten prípad je s vysokou pravdepodobnosťou systémový dôsledok očkovania experimentálnou vakcínou, ktorý ostal bez odozvy a medializácie, lebo dotyčná osoba NEZOMRELA. Aspoň zatiaľ, a až sa to stane, už sa to nespojí s vakcináciou.

Poznamenávam, že mám nejaký prístup k informáciám zo zdravotníctva. Napríkad som sa dozvedel, čo si povedal rakúsky zdravotník so slovenským o tom, ako sa tutlajú informácie o dôsledkoch očkovania – a že nesmú o tom hovoriť. Je množstvo podobných informácií, ktoré ostávajú  utajené, lebo nie sú ÚMRTÍM ale LEN systémovým poškodením zdravia dovtedy zdravých ľudí – ktoré sa v konečnom dôsledku nespojí s vakcináciou, pretože by to poškodilo ono „vyššie dobro“.

3.

Tretia otázka sa pýtala na názor Čekana na old school vakcínu s oslabeným Covid vírusom (Sinopharm), kde som uviedol, že to je metóda, ktorá minimalizuje dôsledky toho, keď človek robí niečo, čomu dostatočne nerozumie – ako sa to stalo pro mRNA vakcínach a vektorových vakcínach.

Je podivné ako intenzívne sa tu usiluje o vakcináciu. Dokonca malých detí, pre ktoré má nákaza priebeh na úrovni soplíka. Vakcináciu vakcínou, ktorej systémové dôsledky nie sú dostatočne overené.

Tak som čakal na odpoveď s tým, že odborník ako Čekan, vedec ktorého doménou je úprimná snaha hľadať pravdu, a ísť hlavne po problematických otázkach ma presvedčí, čomu by som bol úprimne rád, pretože ja nie som antivaxer, ale človek, ktorý reaguje na logickú argumentáciu.

Tu je odpoveď p. Čekana pre mňa osobne na jeho FB:

Ja sa už na stránku p. Čekana nedostanem.

Urobil som totiž niečo veľmi zlé – položil som vedcovi otázky, ktoré nechce počuť a nevie na ne odpovedať. https://jhpi.blog.pravda.sk/2021/06/29/polozil-som-odbornikovi-cekanovi-tieto-3-otazky-do-hodiny-ma-na-fb-zrusil/

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: