Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Cena za život Slováka: 1500 Eur

Mazurek zaplatí 10 000 https://www.tvnoviny.sk/domace/1980768_milan-mazurek-uz-ma-rozsudok-pokutu-zaplati-z-vlastnych-penazi

Za smrť Slováka Jozefa Chovanca v belgickej väzenskej cele bol potrestaný “druhý najvyššie postavený” policajt André Desenfants. Neuveriteľne, ako “tvrdo” – dva mesiace mu stiahli 10 % z platu, dohromady okolo 1500 Eur.

Toľko je cena života Slováka.

Pravda, policajt Desenfants sa nezúčastnil osobne akcie, keď  Chovancovi najprv znemožnili cestovanie za rodinou, za dieťaťom, potom ho zavreli v cele a neposkytli mu pomoc, a keď začal nad ránom protestovať, vrhli sa na neho, sadli si na neho, zadusili ho bez ohľadu na kameru, pričom jedna pracovníčka belgickej bezpečnosti ešte šaškovala s nacistickým pozdravom a naznačovala hitlerovské fúzy. Ale Desanfant sto následne všetko strkal pod koberec.

Chovancovi ppichli neznáme látky. Vtedy 39-ročný zdravý muž bol za pár hodín len a len v dôsledku týchto ich činov mŕtvy, zostala po ňom žena a malé dieťa. Stalo sa to 23. februára 2018, teda len pár dni po vražde Kuciaka. Z Kuciaka sa robil ohromný mrchožrútsky cirkus, o osud Chovanca sa trestuhodne nik nezaujímal, v médiach sa to ani nespomenulo.

PS: Ešte prebehla brutálna dehonestujúca vražda Violy, ktorú polícia a médiá pozdržali aby nekomplikovala US akciu Kuciak …

A ako popisuje ešte aj dnes zločin na Chovancovi anglosionistický Denník N?

“Jozef Chovanec (39) bol zadržaný 23. februára 2018 na letisku v Charleroi po tom, čo sa dostal do potýčky s policajtmi. Zomrel v nemocnici a jeho rodina je presvedčená, že je obeťou policajného násilia”   

“Zomreť v nemocnici” je eufemizmus, ktorý zamlčuje fakt, že bol zabitý priamo vo väzobnej cele. “Nedostal sa do potýčky”, ale bol neoprávnene vytiahnutý z lietadla, pričom mu neposkytli tlmočníka na vysvetlenie jeho situácie s lístkom a jeho vysvetľovanie odmietlali. Ale hlavne, nie že “jeho rodina je presvedčená”, ale bolo to všetko nafilmované, násilie vrátane najhrubšieho správania sa k zaistenému Slovákovi.

Takto nehanebne o vražde píše Denník N, očividne plátok tých najsprostejších neľudských hoviad na Slovensku.

To, že polícia Belgicka je jedna prehnitá mafia, o tom netreba pochybovať. Človek, zodpovedný za stav a činy polície, následne utajujúci vraždu – a ako trest strhnutie 10 % z platu na dva mesiace – väčší výsmech spravodlivosti nemôže byť. Môžu aj u nás ľudia za tú cenu zabiť politika či novinára? Dostane Kočner pokutu 2000 Eur za vraždu presstitúta Kuciaka? 

Ak by takto zavraždili nejakého Belgičana na Slovensku, celá EU by dostávala zrádnik. Kedže je to naopak, nič sa nedeje.

Hanba, hanba zhnitej bruselskej mafii, ale aj slovenskej takzvanej diplomacii na čele s Korčokom, ministerstvu spravodlivosti na čele s vrahyňou Kolíkovou. Hanba na veky vekov.

Slovak lives matter, vy sprosté svine, a ak by ste pred niekým mali klačať, tak pred nami. Všetci do radu. http://nadhlad.com/content/cena-za-zivot-slovaka-1500-eur

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: