Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Čo nám pri téme očkovania zamlčiavajú odborníci?

Agent Martin Pavelka tlačí povinné očkovanie na COVID-19, je zodpovedný za povinné plošné testovanie

Sme súčasťou klinickej štúdie, priznal redaktor TASR

Na Slovákoch sa robia experimenty financované Gatesovou nadáciou

Pfizer sponzoruje Slovenskú lekársku komoru aj „odborníkov z médií na COVID-19“

Viac ako polovica obetí, ktoré v Británii podľahli na variant Delta, bola zaočkovaná

Jak udělat očkováni proti covidu povinným?

Fascinující argumenty vakcinovaných

Už jsem to psala mnohokrát, ale pro jistotu to zopakuji znovu – samotný princip očkování je úžasným vynálezem, srovnatelným s nad s objevem antibiotik nebo anestezie. Přineslo to spoustu dobrého, zabránilo propuknutí lokálních epidemií a v milionech případů skoro najisto pomohlo předejít zbytečné smrti nebo těžkým následkům na zdraví. To k očkování OBECNĚ.

V posledních letech se ale očkovací látky mění z dobrého sluhy na zlého…podvodnického zkorumpovaného bastarda, jehož jediným cílem je zajistit astronomické zisky malinké skupině elitářů. Začalo to u kontroverzních hexavaxín, nebezpečných vakcín proti prasečí chřipce a doslova mengelovských experimentů Billa Gatese na indických a afrických dětech…a končí to u podivných látek, které prý mají zázračně zachránit celý svět před onemocněním COVID-19 a které lze nazvat “očkovacími látkami” jen s hodně přimhouřenýma očima.

Vynechme to, že v roce 2021 vzrostly nahlášené případy nepříznivých vedlejších účinků po vakcinacích obecně takovým způsobem, že to vypadá, jako kdyby úplně zešílely statistiky. Nikdy v historii světa se nic tak brutálního nedělo, počty lidí s vážnými negativními následky po vakcinaci (včetně smrti) přeskočili o mnoho řádů, od jednotek případů po statisíce. A to jen po několika měsících – dlouhodobé následky stále neznáme.

Ignorujme i to, že všechny anti-covid vakcíny jsou stále ještě v testovací fázi, ve které až doteď nikdy nic nesmělo opustit laboratoře a testování na malých skupinách dobrovolníků. Miliony lidí se teď náhle staly součástí největší farmaceutické testovací studie v historii lidstva. Ale je jim to jedno.

Mávněme rukou i nad tím, že podle posledních dat umírají lidé po vakcinaci mnohem častěji než bez ní a že polovina nově nakažených covidem jsou právě očkovaní. A to pořád mluvíme jen o několika měsících od začátku vakcinace a o jarních a letních měsících – kdo ví, co bude na podzim a v zimě. Ale koho by zajímalo, že vám vakcína pravděpodobnost úmrtí nejen že nesníží, ale spíš zvýší, že? Takové prkotiny!

To co mě fascinuje nejvíc, jsou důvody, které vakcinovaní říkají ostatním, když obhajují proč šli pod jehlu. Postupně shromažďuji to, co od očkovaných slyším a čtu kolem sebe a z těch zdůvodnění mi tak trochu vstávají vlasy hrůzou. Podívejme se na některé z důvodů, proč si lidé nechávají do organismu vstříknout experimentální šmakuládu, které pak mnoha z nich podlomí zdraví a někdy je i zabije.

“Hlášky” vakcinovaných

 • Už na tom byla celá kancelář, nechci dělat vlny…
 • Chci jet v létě do Chorvatska k moři. Ty ne?
 • Když si to nechám píchnout, urychlim návrat k normálu.
 • Popírači vakcín jsou konspirační kreténi. Očkování zničilo spousty nemocí, tak proč bych na tohle nešel?
 • Já radši umřu rychle na následky tý vakcíny než někde ležet týdny v nemocnici a postupně se udusit k smrti.
 • Nechtěla jsem na to jít, ale děti mě pořád nutily na tu injekci jít a mě už otravovalo se pořád bránit.
 • Všechno je riziko, i jezdit autem. Já to risknu, nejsem srab.
 • Mám starou maminku, o kterou se starám. Nechci jí nakazit. (Při upozornění, že i po vakcinaci člověk může být nakažlivý, nastoupil skelný pohled.)
 • Na něco holt umřít musíme, ne? Aspoň budu mít ten pas a budu zas moct cestovat.
 • V práci na mě tlačí šéf, nemůžu si teď dovolit přijít o práci.
 • (ticho) (To je nejděsivější reakce – lidé prostě ztichnou, nasadí skelný pohled a vypadají, jako kdyby se resetovali. Po resetu pokračují v hovoru o něčem úplně jiném.)
 • Já jsem z Tušimic, mě už to nemůže nijak víc ublížit.
 • Chci zase začít normálně žít. Proč jsi TY tak bezohledná a kazíš to všem ostatním?!
 • Když si to nechám píchnout, zastaví to šíření nebezpečné britské a indické mutace.
 • Fact-checkeři jako Cemper milionkrát potvrdili, že ty vakcíny jsou bezpečné. A já věřím vědě.
 • Je to to samé jako tetanovka.
 • Flégr říkal, že je to jediná cesta ven. A Flégr se zatím ani jednou nespetl, je až strašidelný jak se ten chlap pořád trefuje do černýho.
 • Covida jsem měl před třema měsícema a tak už nemám protilátky.
 • Já sem byl na první dávce a bylo mi jen tři dny blbě, trochu horečky a tak, ale jinak pohoda. Takže za týden jdu na druhou dávku.

A nakonec jedna sarkastická pro pobavení:

 • Kdyby se vakcíny nepoužily, tak se to vyleje do kanálu a otráví to Bečvu nebo jinou řeku. Takže ten komu záleží na životním prostředí si svojí dávku píchnout nechá.

Slyšela i četla jsem i spousty dalších, podobně zvláštních reakcí. A zaráží mě na tom všem jedna věc – také jste si na všimli jednoho zajímavého průvodního jevu? Ano, skoro nikdo se nenechává vakcinovat Pfizerem nebo Modernou kvůli tomu, aby by si tím vyloženě chránil zdraví. Naprostá většina říká, že chtějí k moři nebo mají pocit, že tím urychlí návrat “k normálu” nebo už nedokáží snášet tlak okolí.

Takhle přesně to dopadá, když se z medicínského problému stane nástroj zkorumpovaných politiků, presstitutek a farmaceutické lobby… https://bornova.pub/2021/fascinujici-argumenty-vakcinovanych/

Podľa doktora Bukovského, ak niekto sformuluje 10 bodov, slúžiacich na podporu očkovania detí, mali by to byť body, ktoré sú podložené, sú plné faktov a o ktorých je možné premýšľať. Body z dielne Slovenskej spoločnosti primárnej pediatrickej starostlivosti však vyvolávajú viac kontroverzie, ako očkovanie samotné. Preto sa Bukovský vyjadril ku každému bodu zvlášť.

 1. Chceme mať zdravé deti! Hoci väčšina detí ma ľahký priebeh ochorenia, boli spísané aj prípady s ťažkým priebehom aj úmrtím, tiež závažné neskoré komplikácie

Podľa doktora Bukovského neexistujú žiadne oficiálne údaje o tom, koľko slovenských detí malo ťažký priebeh ochorenia Covid – 19, koľko detí skončilo v nemocnici či koľko detí na Slovensku zomrelo. Jednoduché tvrdenie, že „boli popísané prípady“ je veľmi vágne a vôbec sa nedá použiť ako argument pre očkovanie detí. Bukovský sa domnieva, že takáto formulácia slúži skôr na zastrašovanie rodičov, ako na ich racionálne presviedčanie. Bez faktov a presných dát nie je možné takýto argument overiť.

 1. Aj keď dieťa nejaví známky ochorenia, predsa môže byť nakazené vírusom spôsobujúcim ochorenie Covid – 19 a byť zdrojom a šíriteľom infekcie pre svojich najbližších a celé okolie

Podľa vyjadrenia Bukovského je dokázané, že vakcína nedokáže zabrániť šíreniu infekcie.  Vakcína nedokáže zabrániť tomu, aby dieťa nebolo zdrojom infekcie a to až do času, kým sa nenaštartuje imunitná odpoveď organizmu po jej podaní. Pripomína, že rovnaký mechanizmus pôsobenia má aj prekonanie choroby. Podľa medicínskych faktov trvá až 5 dní, kým si dieťa začne tvoriť protilátky (či už po podaní vakcíny alebo po prekonaní ochorenia) a prestane byť pre svoje okolie možným šíriteľom infekcie.

 

 1. Len vďaka očkovaniu netrpia deti dôsledkami detskej obrny, nezomierajú nám deti na osýpky, čierny kašeľ, ani na záškrt

Táto argumentácia je jednoznačne tzv. kategorickou chybou, keď „odborníci“ pomiešali hrušky s jablkami a zámerne podsúvajú verejnosti porovnávanie dvoch neporovnateľných kategórií. Podľa názoru doktora Bukovského máme na jednej strane vakcíny proti dávno známym a dobre klinicky preskúmaným ochoreniam, na strane druhej máme nové ochorenie, pričom vakcíny proti nemu sú stále len vo fáze klinického testovania. Pýta sa preto lekárov, či by bez najmenších pochybností podali deťom iný  liek z inej kategórie, ktorý by bol tiež len vo fáze testovania. Ak áno, bolo by to podľa doktora „porušením noriem s vážnymi právnymi následkami.“

 

 1. Detský lekár očkuje dieťa od prvých mesiacov života, tieto očkovania zabránili mnohým závažným ochoreniam. Verte mu, že aj očkovanie proti ochoreniu Covid-19 zabráni vážnemu ohrozeniu zdravia a života vášho dieťaťa

Bukovský je toho názoru, že ak lekári chcú, aby im rodičia verili, diskusia o očkovaní proti ochoreniu Covid-19 musí byť „seriózna a úprimná,“ s predložením všetkých potrebných údajov a tiež s pripustením možných omylov a rizík, k čomu v súčasnosti nedochádza.

 

 1. Očkovacia látka proti ochoreniu Covid-19 má relevantné štúdie a jej vplyv na očkované deti i dospelých je dlhodobo sledovaný. Najväčšie lekárske autority u nás i vo svete ju považujú za bezpečnú a účinnú

Základnou chybou tohto bodu je, že sa síce odvoláva na najväčšie lekárske autority, ale žiadneho konkrétneho odborníka nemenujú. Bukovský to prirovnáva k situácii, keď sa pri nových kozmetických výrobkoch píše, že boli dermatologicky  testované. To, že boli  testované ešte neznamená, že sú neškodné. Za potrebné považuje priložiť aj odkazy na pediatrické spoločnosti či inštitúcie, ktoré by tieto tvrdenia podporovali. Zároveň vyvracia argument, že očkovacia látka má relevantné štúdie a jej vplyv je dlhodobo sledovaný. To, že je vakcína dlhodobo sledovaná, nehovorí nič o jej prípadných následkoch v budúcnosti. Navyše ani jedna z vakcín nemá ukončené klinické testovanie a jej podávanie je povolené len vďaka „podmienenému povoleniu na použitie v mimoriadnej situácii.“ V súčasnosti sa však nejedná o žiadnu mimoriadnu situáciu.

Argumentuje tiež výsledkami skúmania americkej inštitúcie CDC (Centrum pre kontrolu a prevenciu ochorení), podľa ktorej sa u detí a mladých ľudí vo veku od 16 do 24 rokov po podaní vakcín od spoločností Pfizer a Moderna vyskytlo „nečakane veľa prípadov zápalu srdcového svalu a srdcového obalu, teda perikardu. Konkrétne 3 až 30-krát viac, ako očakávali.“

To podľa lekára z CDC Toma Shimabukura poukazuje na „jasnú nerovnováhu medzi informáciami a zistenými nežiadúcimi účinkami,“ cituje odborníka Bukovský.

Podľa iného odborníka Cody Meissnera z prestížnej Tufts Univerzity je dôvod na obavy z toho, „ako sa tento zápal srdcového svalu a srdcového obalu následné správa.“ Obáva sa najmä následného jazvenia srdcového svalu, ktoré by mohli mať za následok vznik porúch srdcového rytmu.

„Možno sa toto nedeje, ale teraz to nemôžeme s určitosťou vyvrátiť, takže skôr než začneme očkovať milióny detí a mladých ľudí je dôležité aby sme zistili, aké môžu byť v nich následky očkovania,“ dodal doktor Meissner.

Bukovský už len dodal, že pod poruchou srdcového rytmu rozumieme rovnako zástavu srdca, ku ktorej dochádza najmä u chlapcov a mladých mužov To by malo byť dôvodom na opatrnosť, zodpovednosť a úprimnosť voči rodičom, ktorí za svoje deti nesú plnú zodpovednosť.

 

 1. Šancu pre plnohodnotný život majú len deti vzdelané v povolaní, ktoré si vyberú. Vráťme ich do škôl

Zatvorenie škôl bolo podľa lekára absolútne nezmyselným opatrením vlády a jej poradcov. V krajinách, kde k zatvoreniu škôl nedošlo, bol omnoho menší počet hospitalizovaných a úmrtí na počet obyvateľov, ako u nás. Ako príklad uviedol Juhoafrickú republiku či Švédsko.

 

 1. Vaše deti znova potrebujú trénovať, pretekať, stretávať sa pri športe a hrách

Toto opatrenie bolo opäť čisto politickým rozhodnutím vlády a jej odborných poradcov, ktoré nijako nekorešpondovalo so zdravotnou situáciou na Slovensku.

 

 1. Doprajme deťom prázdniny u starkých či v tábore, dovolenku v prírode, pri vode, nech ich obohatia nové zážitky a poznávajú zaujímavé miesta

Podľa Bukovského o tieto zážitky ich opäť obrali nezmyselné opatrenia vlády a jej poradcov a vakcína im ich vrátiť nemôže. Navyše starým rodičom ani vakcína nezaručí život bez vírusu a prípadnej infekcie. Neexistuje totiž vakcína, ktorá by znížila šírenie vírusu a riziko infekcie na nulu.

 

 1. Nikto nechce zažiť tretiu vlnu ochorenia Covid-19 s intenzitou a opatreniami tej druhej!

Názor doktora Bukovského na opatrenia počas druhej vlny pandémie je úplne jasný. Podľa jeho slov išlo o nezmysly, ktoré nemohli ochrániť rizikových ľudí, ani deti, či mladých ľudí. Poukazuje pri tom na fakt, že v krajinách, kde vznikli nové mutácie vírusu, zvládli epidemickú situáciu z medicínskeho hľadiska za pár týždňov. Na Slovensku to trvalo 5 mesiacov. To jasne poukazuje na skutočnosť, že opatrenia neboli primerané a je potrebné z toho vyvodiť závery.

 

 1. Vráťme deťom ich detstvo očkovaním proti Covid -19

„Toto je podľa môjho názoru cynická manipulácia faktami a emóciami rodičov a verejnosti. Mnohé deti prišli nie len o detstvo, ale aj o slobodu, pocit bezpečia, zdravý mentálny vývoj, šancu na maximálne vzdelanie a rozvoj svojich talentov. Mnohé deti sa stali závislé na internete, sociálnych sieťach, hrách, pornografii, alkohole ale aj drogách. Mnoho detí bolo znásilnených alebo aj inak zneužitých, mnoho dievčat v adolescentom veku otehotnelo, mnoho detí získalo psychické traumy na celý život,“ upozornil na závažné následky opatrení vlády lekár. To, že tieto skutočnosti nemáme podchytené štatistikami je obrovskou chybou tejto vlády. Vychádza pritom zo štatistík krajín, ktoré sú na podobnej úrovni ako Slovensko.

Netvrdím, že očkovanie proti všetkým chorobám unblock je rizikové a zlé, ale spôsob, akým sa teraz pokúšate presvedčiť rodičov a deti je v rozpore s etikou, vedou, logikou, zrejme aj zákonmi, ale určite je v rozpore s dobrými mravmi a slušnými vzťahmi,“ uzavrel  tému očkovania doktor Igor Bukovský.

https://www.hlavnespravy.sk/co-nam-pri-teme-ockovania-zamlciavaju-odbornici-igor-bukovsky-vyvracia-argumenty-slovenskej-spolocnosti-primarnej-pediatrickej-starostlivosti/2593210

Advertisement

One thought on “Čo nám pri téme očkovania zamlčiavajú odborníci?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: