Killer vakcína

V jednom z predošlých blogov som citoval diskutujúceho na Gumshoe News, ktorý inému účastníkovi vysvetľoval, že: Ja som si hneď, jasne, definoval jeho pozíciu, či si je vedomý, že toto takzvané Corona očkovanie bolo POKUSNÉ, a momentálne neratifikované pre všeobecné použitie. Že to malo trvať do roku 2024, keď všetky údaje z pokusov budú pozbierané a vyhodnotené, a zistenia o veci ÚDAJNE zverejnené, či je to pre ľudí bezpečné, či to bolo prínosom, a skutočne fungovalo v neutralizovaní toho vírusu.

Tu som sa ja pri zverejňovaní dopustil určitej „nedbalosti“ – nechal som to tak. Ale to bola chyba. Ten diskutujúci totiž pri vysvetľovaní použil dobu testovania vakcín, ktoré sú klasickými vakcínami – také, ako napríklad predtým používané vakcíny proti sezónnej chrípke, alebo ochoreniam ako napr. kiahne. Boli založené na oslabených vírusoch alebo baktériách. Tú vakcínu – proti chrípke – človek dostal, a po niekoľkých mesiacoch, bez ohľadu na to, či tú chrípku dostal alebo nie, vakcína sa v tele vstrebala, teda stratila sa. Ale tieto vakcíny sú mRNA vakcíny a podľa dostupných informácií sa môžu stať súčasťou našej genetickej výbavy, a prípadne teda dokonca zdediť. Zatiaľ to nikto nevyvrátil. A teda testovanie týchto vakcín nemôže trvať len do roku 2024. Vakcína, ktorá porušuje Oviedsku konvenciu, a zasahuje do oblasti DNA by sa mala testovať násobne dlhšie, napr. 12-14 rokov.

Tú chybu som medzitým napravil, zapojil som sa do diskusie na Gumshoe News a to vyššie uvedené som tam doplnil. Ale považujem to za vhodné čítanie pre dotyčného vakcinačného ideológa, ktorý má názor – dôsledne komunistický – že ľudia nemajú nárok konať podľa rozumu a zákona! V situácii, keď spoločnosť, dirigovaná nadnárodnou mafiou cez nejakú ideológiu, tlačí ľudí do podriadenia sa tlaku, ktorého sa dopúšťa štát ideologicky riadený zo zahraničia. Ešte raz: útočí na ľudí, ktorí chcú aby bol zákon dodržaný – to je presná kópia tých 50-tych rokov, a aj s takými novinármi, ktorí sa do tých zverstiev proti ľuďom presne tým istým spôsobom šplhúnsky zapájali.

A ešte na doplnenie vzdelania novodobého súdruha: Nútenie ľudí do vakcinácie vakcínami ktoré sú v štádiu testovania – t.j. do účasti na testovaní vyvíjaných liekov – predstavuje aj porušovanie nadnárodného zákona menom Norimberský Kódex. A skutočnosť, že štát tlačí na ľudí – hoci aj nepriamymi spôsobmi – rôznymi psychologickými metódami, tlakmi „proti neočkovaným“ napríklad rôznymi formami diskriminácie – nič nemení na skutočnosti, že sa tým štát dopúšťa protizákonného – a to organizovaného – konania. https://ihsken17.blog.pravda.sk/2021/07/07/novinarovi-schutzovi-len-poznamka/

Izraelská vláda potvrdila, že 50% infikovaných bolo zaočkovaných dvomi dávkami vakcíny. To znamená, že vakcína mRNA od spoločnosti Pfizer neprispieva iba k úmrtiam a vážnym poškodeniam organizmu, ale má na svedomí aj nárast prípadov pozitívnych na Covid. 

Správy navyše potvrdzujú, že  očkovaní prispeli k rozšíreniu vírusu na tých, ktorí vakcínu mRNA nedostali.!!!

„Izraelská kampaň na podporu vakcíny proti koronavírusom – teraz zameraná na mladých dospievajúcich – ide naplno, napriek štatistikám predstaviteľov vlády, ktoré ukazujú, že polovica osôb nedávno infikovaných vírusom Covid-19 bola úplne očkovaná.

Podľa správ na kanáli 12 sa v priebehu mesiacov po zavedení vakcín nakazilo koronavírusom 6 765 ľudí, ktorí dostali obidve dávky, a epidemiologické sledovanie ukázalo, že ďalších 3 133 ľudí dostalo Covid-19 od očkovaných osôb. 

Ak si pritom uvedomíme, že sme na začiatku prejavov účinkov vakcinácie zásadná otázka znie: Koľko ľudí môže nakaziť koronavírusom 5 100 000 zaočkovaných osôb? Následky môžu byť hrôzostrašné…

Izraelskí vedci v spolupráci s oddelením hematológie v Shamir Medical Center tiež zistili zvýšený výskyt získanej trombotickej trombocytopenickej purpury (TTP) v Izraeli počas jedného mesiaca a poznamenali, že prípady sa vyskytli u tých, ktorí dostali vakcínu Pfizer až mesiac predtým.

TTP je podľa amerických zdrojov „zriedkavé ochorenie, ktoré spôsobuje tvorbu krvných zrazenín (trombov) v malých krvných cievach v tele. Tieto zrazeniny môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy, ak blokujú cievy a obmedzujú prietok krvi do orgánov, ako sú mozog, obličky a srdce. ““

„Medzi komplikácie vyplývajúce z týchto zrazenín môžu patriť neurologické problémy (ako sú zmeny osobnosti, bolesti hlavy, zmätenosť a nezmyselná reč), horúčka, abnormálna funkcia obličiek, bolesti brucha a problémy so srdcom.“

V správe zverejnenej ministerstvom zdravotníctva začiatkom júna sa dospelo k záveru, že stovky prípadov zápalu srdcového svalu ( myokarditída ) boli pravdepodobne spôsobené vakcínou proti koronavírusom podanou v rámci masovej vakcinačnej kampane Izraela.

Prevažná väčšina prípadov bola hlásená u mladých mužov a dospievajúcich chlapcov. Väčšina prípadov bola hlásená u mužov vo veku 16 až 30 rokov, pričom najvyšší podiel sa zistil u mužov vo veku 16 až 19 rokov. Deväťdesiat percent všetkých prípadov myokarditídy spojených s vakcínou bolo hlásených u mužov.

Pritom je zrejmé, že úradníci si boli vedomí, že vakcína neposkytuje dostatočnú ochranu, pretože karanténne predpisy pre tých, ktorí sa vracajú zo zahraničia, sa nedávno zmenili a vyžadovali, aby sa aj tí, ktorí sú úplne očkovaní, izolovali po návrate z určitých krajín.

Napriek týmto zisteniam sa vláda nástupcu Netanjahua,  predsedu vlády Naftali Bennetta, zaviazala zabezpečiť úplné očkovanie ako prostriedok na potlačenie „vražedného vírusu“.

Riešenie používať „vakcínu Killer“, ktorá vyústila do nespočetných úmrtí a poškodení zdravia je absolútne nevhodné. 

Dátová základňa nežiaducich reakcií v EÚ potvrdzuje, že experimentálna mRNA vakcína je vražedná vakcína : 15 472 mŕtvych a 1,5 milióna nežiaducich účinkov (z toho 50% vážnych) a týka sa „vakcinácie mRNA pre Covid-19 (Pfizer, Moderna, AstraZeneca).

Pokiaľ ide o vakcínu Pfizer (ktorá sa aplikuje v Izraeli), údaje sú tieto: 7420 úmrtí a 560 256 zranení k 19. 6.2021…

Uvedená informácia s plnou vážnosťou poukazuje na experimentovanie s vražednými vakcínami bez toho, aby sa vedelo, aké následky to na ľuďoch zanechá. Vyzerá to tak, že vrahom z uvedených farmaceutických firiem je zdravie občanov sveta ľahostajné. Ich nárasty ziskov sú totiž obrovského rozsahu, ktoré môžeme počítať v stovkách biliónov USD.

Malá poznámka na záver:

Netanjahuov nástupca ultrapravičiar Bennett zrejme pokračuje v pláne vyhladzovania obyvateľstva podávaním smrtiacich vakcín. Ak to takto bude pokračovať, nečudoval by som sa, keby si v rámci sebaobrany ľudia začali kupovať zbrane…A nedajbože ich použili proti vláde…

Zdroje

http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8770-vymrie-izrael-ockovanim-proti-covidu.htm

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: