2021-07-23: VK komentuje aktuální události

2021-07-23 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-07-23-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

témy relácie:

Realita šokuje? Český olympijský tým už má v Tokiu celkem 4 nakažené členy reprezentace, ale 3 z nich jsou očkovaní. Dezinformační kampaň o vakcínách nebere konce a česká média si za terč útoku vybrala neočkovaného lékaře, který ze čtveřice jako jediný nebyl očkovaný a teď to schytá od zfašizovaných médií plnou palbou. Dochází na naše varování, že vakcíny vyrobené Pfizerem a dalšími firmami vloni už nemohou fungovat na letošní mutační portfolio. Naopak, hrozí propuknutí ADE syndromu a šíření nákazy z očkovaných osob na neočkované.

Slovensko stojí na prahu zavedení režimu totální kontroly plně odvozeného od čínského Sociálního kreditu. V pátek Národní rada SR schválila drakonický zákon, který zabrání vstupu Slovákům do všech míst, provozů a budov, pokud se neprokáží aplikací Digital Green Pass (digitálním zeleným pasem). Právník dokument rozebral a varuje, že jeho definici lze výkladem uplatnit i na zastávky autobusů, nádražní budovy, čekárny u lékaře, na budovy pošty a samozřejmě na děti ve školách. Vězeňská služba na Slovensku už dokonce podle vzoru Číny zahrnuje ochotu vězně očkovat se do hodnotícího kritéria pro předčasné propuštění, máme šokující dokument.

Anděl smrti? Půl roku po očkování v Izraeli vypukly u mladých mužů zápaly srdečního svalu a počet případů je o 2500% vyšší, než je ve sledované věkové kategorii dlouhodobý průměr. Americká televize Fox News o tom přinesla reportáž natvrdo, ale česká laborantka má ještě horší zprávy. V populaci prý může hrozit vypuknutí ADE syndromu v reakci na mutační vlny, kterým budou podléhat hlavně očkovaní lidé. Právě očkování může ohrozit lidský imunitní systém v prostředí rychlých mutací, protože tělo si nesmí vytvořit dlouhodobé protilátky proti koronavirům. Jak je to možné?

COVID-1984: Francouzská vláda oznámila, že podepíše s Pfizerem smlouvu na 2 miliardy vakcín proti Covid-19 na pokrytí očkování v letech 2022 a 2023, jenže něco tu nehraje. Francie má jenom 67 milionů obyvatel, tak k čemu proboha 2 miliardy vakcín na 2 roky? Známe odpověď, chystají se totiž přeočkování vakcínou ne jednou za rok, ale na měsíční bázi. A to prý kvůli mutacím. Francie totiž nebude člověka očkovat jednou za rok, ale mnohokrát do roka. První pilotní test už chystají ve Velké Británii.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: