Lekár píše o štrajku v Bratislave 29.7.2021

Ďakujem sa prebúdenie Slovákov. Zažil som mnoho protestov, riadené Gorila, Slušné Slovensko…ale aj opozičné protesty na tribúnach. Tento štrajk vnímam ako možno prvý skutočný boj za naše práva, za našu slobodu.

Na proteste je množstvo ľudí každej vekovej skupiny. Rozdelení sú do viacerých skúpín a bolokujú jednotlivé cesty. Atmosféra je vynikajúca, priateľská, podpora je aj od policajtov.Média od rána manipulujú, používajú fotky z okrajových miest..kde sú stovky ľudí. Na štajku sú však tisíce ľudi. Na to, že je pracovný týždeň je to vynikajúci úspech.

Média klamú,že organizátori sa pochytili. NIe, pochytili sa s politikmi, ktorí si tam chceli robiť kampaň, či už Harabin, alebo Čarnogurský. Väčšina ľudí vnímala ich prítomnosť poburujúco.

Média klamú aj o útoku na vodičov aút. Bol som pri tom, vodič sa chcel dostať cez miesto štrajku a začal na štrajkujúcich vytrúbovať, nadávať im nech vypadnú z cesty. To samozrejme nahnevalo protestujúcich a správali sa k nemu tak ako aj on ku ním.

Podobne vnímam aj aktivitu Uhríka so SMER-SD a ich ohláseni nezmyselného protestu v Košiciach, otázka je načo zrovna dnes a načo až v septembri protest? Uhrík ani opozícia doteraz protest nepodporili, až dnes keď videli ten ohlas v médiach, začali o tom písať.

Tieto aj minulé aktivity by mali ľudi presvedčiť, že sa nemôžu spoliehať na politikov, len sami na seba.

ŠTRAJK BUDE POKRAČOVAŤ PODĽA PRÍTOMNÝCH, DOKÝM NEBUDÚ SPLNENÉ PODMIENKY. A TÝMI SÚ – DODRŽIVANIE ĽUDSKÝCH PRÁV, MEDZINÁRODNÝCH PRÁV, ÚSTAVY SR, ZASTAVENIE NÁTLAKOVÉHO EXPERIMENTÁLNEHO OČKOVANIA, TESTOVANIA A OBMEDZOVANIA SLOBODY. VŠETCI ZÚČASTNENÍ CHCÚ SLOBODU. KTO CHCE, NECH SA OČKCUJE, KTO CHCE NECH SA TESTUJE, KTO CHCE NECH SA ZAVRIE DOMA. TAKTIEŽ OBČANIA ŽIADAJÚ TRANSPARENTNÉ DÁTA Z NEMOCNÍC, VYKONANÝCH TESTOV A NIE PODVODNÉ A MENIACE SA ÚDAJE, VRÁTANE FINANČNÝCH MANIPULÁCII S COVID POZITÍVNYMI.

Podľa štrajkujúcich ak ich podmienky nebudú splnené plánujú štrajk rozšíriť do ďalšich miest, na hlavné križovatky a spojnice ciest do okolitých štátov. Preto ak môžte štrajk podporte svojou účasťou.

Ak najvyšši predstavitelia štátú sú prepojení na zahraničné tajné služby, robia experimenty na Slovákoch (Pavelka a jeho skupina podvodníkov), nedodržujú Ústavu, práva občanov, nútia občanov k experimentom vrátane detí…nič iné nám občanom neostáva ako takáto forma odporu.

zdroj: https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/514234449870391/

http://www.inenoviny.sk/lekar-pise-o-strajku-v-bratislave-29-7-2021/

Zomri je projekt vytvorený zahraničnými spravodajským službami. Začínajú sa aktivizovať, keď začína niekto ohrozovať americké záujmy. Dnes boli výnimočne aktívni v útoku na štrajk v Bratislave. Na ľudí v zomri majú prepojenie viacerí vládni politici. Zomri výrazne prispelo ku kampani a voľbe zahraničim dosadenej prezidentky Zuzany Čaputovej. Posmievať sa takto z ľudí je skutočne vrchol a potom sa čudujú, že niekto vyhadzuje novinárov z protestov… Zomri má prepojenie na najvyššie kruhy zahraničnej oligarchie. Ich obsah nie je nikdy cenzúrovaný, ani blokovaný. Ich aktivity napriek útokom a cielenej politickej kampani sa tešia podpore od cenzorov…

http://www.inenoviny.sk/vlada-a-jej-ludia-v-zomri-prirovnavaju-strajkujucich-k-opiciam/

https://www.hlavnespravy.sk/protest-pri-prezidentskom-palaci-pokracuje-policia-prijala-opatrenia/2626480

https://www.hlavnespravy.sk/novinari-tlacili-policiu-k-zasahu-proti-strajkujucim-zarucuje-sa-ustavou-ze-ti-ludia-sa-mozu-pokojne-zhromazdovat-musel-opakovat-viackrat-sef-krajskej-policie/2625996

Dezinformácie o dnešnom proteste v Bratislave

No, tak si to zhrňme. Dnes sa v Bratislave uskutočnil protest proti zákonu, ktorý pokojne môžeme nazvať zákonom šikanovania nezaočkovaných ľudí. Keďže som sa tohto protestu ako hrdý Slovák zúčastnil, viem ho posúdiť úplne objektívne. Po príchode domov, prečítaní niektorých mainstreamových médií a hlavne po pozretí správ na RTVS som sa už ani nerozčuľoval.

  • dezinformacie-o-dnesnom-proteste-v-bratislave

Čo nám prezentujú média?

1.Dav, ktorý ničil mesto.

Dav, ktorého sa báli okoloidúci.
Protestovali násilníci a psychicky labilní jedinci.
Protestujúci obmedzili chudáčikov, obyvateľov Bratislavy.
Protestujúci nepúšťali sanitky
Protestujúci nevedia čo chcú a protestujú proti všetkému
Aká je realita?

Dav neublížil nikomu! Údajné video, kde bola šoférka opľutá jedným z protestujúcich malo aj istý predvoj. Z auta sa začala táto „slušná posádka“ vyhrážať použitím kaséru, a podľa mojich informácií došlo aj k jeho použitiu. No existuje aj iné video (https://www.facebook.com/zdenka.chvalova/videos/342697297576352), kde auto šialenej osoby malou rýchlosťou vrazilo do davu protestujúcich. To je normálne? Média to neuverejnia, takže asi áno.

Počas celej demonštrácie mohli ľudia pešo, či na bicykli prechádzať hore dole po námestí. Nikto nebol kontrolovaný, nikto neprechádzal zo strachom.
99 percent protestujúcich boli slušní ľudia. To, že sa nájde medzi protestujúcimi opitý debil, ktorý prišiel vyvádzať, je jasné. Nebodaj, na festivale pohoda, tak uznávaného medzi mladými naivnými liberálmi, sa nikdy neodohrala bitka? Ale tam je to dovolené. Tam sa ušúľa trávička zelená a pohoda jazz. No a to, že v televízií ukázali rozhovory len s „čudnými“ ľuďmi? Televízie robili desiatky rozhovorov. Samozrejme, že vybrali tie, ktoré sa najviac hodia do očkovacej propagandy.

To, že pri proteste sa sťaží fungovanie istej skupine ľudí je normálne. Ako inak by mal prebiehať protest? Mali by ľudia mávať vlajkami na svojich záhradách? Čo sú to vôbec za debilné úvahy. Chcem zároveň (mimo tému) pripomenúť kolaps električkovej dopravy v Bratislave počas protestu „Za slušné Slovensko“. To však bolo organizované liberálnou západom podporovanou sebrankou, tým sa to prepáči. Protest organizovaný Slovákmi sa prepáčiť nemôže.

Počas protestu sa jeden krát stalo, že sanitka cez veľký dav neprešla. Zvláštne, že ešte v tom čase média písali o zopár protestujúcich. No ak by to bolo zopár, sanitka by prešla. No bolo nás tam rozhodne vyše 3000, keďže rátam prestriedavanie ľudí. Sanitka teda neprešla, lebo dav bol na sebe natlačený. Od tohto momentu sa každá sanitka púšťala. O to viac potešila podpora vodiča a záchranára jednej zo sanitiek.

Vieme presne, čo chceme a nepripustíme žiadne obmedzovanie našich práv. Ak si poniektorí mudrlanti myslia, že Slováci nedokážu ukázať svoju silu, sú na omyle. Minimálne trojhodinové zápchy v hlavnom meste a mohutný odpor sú toho dôkazom. A sila bude narastať, pretože Slováci idú do boja síce málokedy, no keď sa do niečoho zahryznú, stojí to za to.

No a poďme si ešte v skratke rozobrať názory politikov.

Heger sa poďakoval zaočkovaným ľuďom, naozaj úžasné vyjadrenie k protestu. To poukazuje na jeho autistický syndróm. On si jednoducho ide svoje…

Šeliga , ten malý fašista skrížený s černokňažníkom sa vyjadril, že nie donekonečna sa dá byť korektní a chápaví. Gratulujem. Dokázali ste svoju ľudskosť.

Remišová, keby ste nevedeli, to je tá skrachovaná bábkoherečka, ktorej tvár pripomína istý druh hovädzieho dobytka, odsudzuje útoky demonštrantov a násilie. Žiadne síce nebolo ale z kravy človeka neurobíte…

No a nakoniec pani Čaputová, tá sa k situácií nevyjadrila a jediné, čo spravila je, že požiadala o zvýšenú ochranu brány do prezidentského paláca. Však načo sa k takým dezolátom vyjadrovať? Načo sa starať o 600 000 ľudí, ktorým zmarila referendum?

Som nesmierne rád, že sa dnes zorganizoval, taký nádherný protest. Myslím si, že sebavedomie Slovákov zase o trošku vzrástlo. Videli sme, že sa to dá, a keď budeme chcieť, budeme to dávať jasne a tvrdo najavo. A dnes táto pomyselná bitka o krajinu určite neskončila. Vďaka všetkým zúčastneným. Je jedno či nás bolo 1875, 2147 alebo 2555. Podstatné je, že sme vynikajúco zastúpili 600 000 naštvaných ľudí, ktorým súčasná situácia prekáža.

MOR HO! zdroj: https://bonum.blog.pravda.sk/2021/07/29/dezinformacie-o-dnesnom-proteste-v-bratislave/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: