Vložili radioaktivní látky do žíl dětí a sledovali jak v bolestech umírají

Když uvažujeme, že když vláda tvrdí, co je bezpečné, jak to může znamenat, že unesou vaši dceru, vloží ji do žíly LSD, na její tělo připevní zdroje elektrického proudu, a doslova přeprogramují její osobnost pomocí elektrošoků.

Tuto zkušenost měla řada lidí a více se o své zkušenosti dozvěděli až po letech z novin. Komu to připadá jako konspirační teorie, by asi od nich mohli dostat facku, co je to za fracky.

Připevní vás k posteli. Znehybní pomocí pásů na rukách a na těle rozmístí zdroje elektrického proudu.. Cílem výzkumu je, jestli by se podařilo ovládat lidi.

Vše je součástí veřejných odtajněných dokumentů amerického státu. Podobný výzkum dělal také Sovětský svaz. Můžeme se snad leda hádat, kdo to dělal dřív.

A teď mi lidi říkají, že já mám těmhle lidem důvěřovat. Lidem, kteří prokazatelně dle odtajněných dokomentů hledali způsob, jak si podmanit lidskou mysl. Jak naprogramovat nájemného vraha, kterého můžete aktivovat pomocí klíčového slova. (To není žádná facebůčkovská fikce, ale doslovný přepis z vládních dokumentů o aktivačních klíčových slovech)

To vše jsou čisté vládí dokumenty. Ty jsem četl někdy před 20-30 lety. Dodnes to nikoho nezajímá. Všichni strašně nadšení pravdoláskaři, aby to vůbec zajímalo jejich vědomí.

Přes vznik internetu a zdánlivou svobodnou komunikační platformu, přes všechny důkazy, i vládní příznaní, i přes vládní omluvy za provedené experimenty na lidech, stejně to typický debunker považuje za “konspirační teorii”.

Prezident Bill Clinton se za tyto expriment ze své pozice po letech jako vůdce USA omluvil. Zaměření bylo na pokusy s injekcí radioaktivní látek do dětí.

Do dnešního dne 14.8. 2021 to média ignorují.

Proběhlo, promlčelo se, a dělají si srandu z těch, kterým vláda a jejich nařízení připadají trochu zvláštní.

Většina lidí dokonce ani neví, že probíhaly experimenty na lidech s radiací.

Nebo s ovládáním myslí pomocí uměle stimulované bolesti, aby člověk raději smazal svou identitu v hlavě, a přijal novou identitu, protože by bylo lepší zapomenout na utrpenou bolest v rukou vlády a vládních vědců.

Jejich cílem bylo jim způsobovat extrémní fyzickou a psychikou bolest. Běžně se tomu říká mučení. Připojeni na zdroje elektrošoků a se sluchátky na uších s LSD kolujícím v krvi byli přeproramováváni na novou osobnost.

To vnímali jako cestu k vytvoření zcela nové osobnosti. Do které se raději oběť sama ráda přesune spolu s blokací vzpomínek pryč od vzpomínek na utrpení. Nová osobnost si nepamatuje tato utrpení a to je podstatou techniky disociace osobnosti ovládání mysli.

Jedna paní se do této situace dostala tím, že šla k doktorovi řešit její problémy s migrénami. Až zpětně se pak z novin dočetla, že její doktor byl zadržen jako aktér vládního programu CIA pro vymývání mozku, kterého byla obětí, aniž by si o tom byla do té doby vědoma. Že ji naimplantoval dr. Cameron novou osobnost.

Rozhodně nečekejte, že se tohle někdy dočtete ve škole. V rámci třeba moderních dějin nebo 2. světové války. Nikdy tohle nezveřejní dobrovolně.

Nikdy!

Nikdy o tom ani nebude psát idnes.cz. Možná nějaký jeden článek v nějakém obskurdním okénku.

Mohlo by to totiž nabořit důvěru v instituce.

Slepou blbou důvěru.

Důvěru blbců co žerou všechno, co jim řeknou.

Samozřejmě to i zveřejnili a doklikáte se na to i z oficiálních webstránek CIA, kde mají sekci pro podobné odtajněné dokumenty. Ale koho to zajíma?

A když se něco provalí, nakonec nejde nikdo do vězení. Nikdo za to není odpovědný. Ani jedna osoba. Tisíce obětí vládních experimentů vědomě posvěcených. Nikdo za to nebyl osobně odpovědný. Ani jeden jediný člověk. Nikdy.

Vložili radioaktivní látky do žíl dětí a sledovali jak v bolestech umírají.

Nikdo nešel do vězení.

Těmto lidem mám věřit, že jsou věrohodní?

I těm samým lidem, kterým tohle nepřijde nijak podstatné? Nijak relevantní k ničemu?

Pokud už vám přijde v pohodě někoho mučit v křesle, zkuste se alespoň vcítit do role dítěte, kterému píchnou radioaktivní látku přímo do žíly s cílem sledovat, jaké to bude. Jak dlouho to bude trvat, než zemře.

Kde končí hranice, kdy si do prdele řeknu, kurva tohle přece nejde? Ne že to automaticky svrhnu s tím, že tomu nevěřím. I z těch informací, co jsem uvedl, si lze pomocí googlu ty podklady najít. Ani je nemusím linkovat. To je tak obecná znalost, kterou jsem se já sám dozvěděl úplně náhodou na internetu. Nikdy to nebylo součástí žádného oficiální vzdělávacího programu dějepisu nebo něčeho podobného. Překvapivě ani ruské propagandy za komunismu, která tak ráda démonizuje USA.

Ale pokud to obhájíme nutností zjistit, jak radiace funguje? Vyšším morální imperativům přežití? Co kdyby něco takového provedl nepřítel? Nejsou takové experimenty na dětech tedy obhajitelné? V zájmu celku?

Neměl by tedy každý z nás přiložit ruku k dílu a svorně držet jazyk za zuby? Slepě souhlasit pro vyšší dobro?

WASHINGTON —President Clinton apologized Tuesday to the survivors and families of those who unknowingly were subjects of government-sponsored radiation experiments, and ordered his Cabinet to devise a system of relief–including financial compensation.

https://www.latimes.com/archives/la-xpm-1995-10-04-mn-53213-story.html

Dr. Mengele údajně vycvičil opice ke znásilňování lidí. Měli bychom si všechny odborníky bez jediné výjimky, ať už se zabývají kryptografií nebo jadernou fyzikou, vnímat jako ty samé lidi, kteří tyto opice nechali znásilňovat děti před zraky jejich sourozenců.

Tomu si zatleskejte. A pokud se necítí být součastí tohoto, ať se věda obhájí. Ať se vědci a odborníci na všechno obhájí. Ať obhájí smysl vědy.

Protože v současné době je to tragédie co se týče vědeckého poznání.

Tedy hanba vědě! Věda je odborná věc.

Ať Akademie věd obhájí svou existenci placenou z našich daní. Co to tam zkoumají? Proč máme platit lidi, který mám doceňovat za to že prděj. Že mám uctívat jejich prdy? Ok, strávili roky na školách, ale kde se vymezili vůči experimentům na lidech? Na tom co dělali nacisté. Na tom co děllalo USA nebo Sovětský svaz. Kde se vůči tomu nějak razantně vymezili?

Teď si hrají na bohy. Kteří ví všechno, co bude, i když se furt pletou, a těch původních 14 dní, což první věc, co tu tvrdili, se protáhlo na … teď je to asi 1 rok a půl. 15. 8. 2021.

Nemusím být odborník, abych věděl, že je to více než 14 dní.

Furt jedou na tom, že jsme na to snad zapomněli. Že se původně měla jen zalamovat křivka, aby se nezahltily nemocnice, a to mělo trvat 14 dní.

Sám vládní odborník Smejkal jasně řekl, že je potřeba zrušit veškerá vládní omezení, aby se předešlo větším škodám, než může způsobit sám virus.

Proč pak začal mluvit úplně jinak, nevím. Ani si ale také nevybavuju, že by se někdy distancoval od vědy, kterou provozovali nacisté nebo Američané. Na nedobrovolných pokusech na lidech, což byl právě dar věda. To byla věda a to bylo, o čem věda byla.

Vědci by měli začít obhajovat vědu a její morální rámec.

Ten je poskvrněn mnoha případy z minulosti, kdy byla věda předmětem ohromné lidské krutosti.

Statisticky možná teď zpětně například nevyzní tak hrozně tisíce umučených lidí Američany pomocí radiace, ale zkuste si to představit z vlastní pozice. Zúčastněného nebo někoho z rodiny.

Někoho, komu nechal v dětství odborník znásilnit sestru opicí během hahaha takového vtipného státního experimentu. Někoho kdo není číslo ve statistikách, kdo skutečně pochopil, co se tu dělo, a že nemělo nic společného s tím, jestli je někdo rasista.

Já nechápu, proč novináři u toho projevu Clintona tleskají? Za to že píchali do dětí radioaktivitní látky?

Proberte se z té diskotéky. Odborníci jsou nějaká kasta, které můžete jen slepě důvěřovat?

Další reference:

https://www.atomicheritage.org/history/human-radiation-experiments

https://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States Autor: Jiří Míka

Zdroj: https://mika.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=774448

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: