Na génoch založené vakcíny zabíjajú ľudí

K bezpečnosti vakcín proti COVID-19 sa dnes vyjadruje doslova každý. Jedinci bez príslušného vzdelania, dezorientovaní v najnovšom vedeckom poznaní, dokonca samozvaní odborníci len s jednou (ne)vedeckou a neetickou publikáciou ako vrcholom svojej kariéry. Vakcíny proti COVID-19 sú nesprávne prirovnávané k dlhodobo používaným vakcínam. Ak si odmyslíme, že sa jedná o úplne nový typ mechanizmu účinku, „štandardné vakcíny“ na rozdiel od tých „antikovidových“ prešli všetkými fázami klinického skúšania a ich bezpečnosť a účinnosť bola riadne skúmaná v dlhodobom horizonte. Ale teraz už nechajme ohľadom bezpečnosti vakcín prehovoriť čísla z oficiálnej európskej databázy o podozrení na nežiaduce účinky liekov (EudraVigilance). A áno, ako už vyplýva zo samotného názvu databázy, jedná sa o podozrenia na nežiadúce účinky, a teda príčinná súvislosť medzi očkovaním a nežiadúcim účinkom sa musí ešte preukázať. Avšak, nejaké vysoké čísla na to, že sa očkuje ani nie rok, nemyslíte? Ak Vás bude niekto presviedčať, že vakcíny proti COVID-19 sú bezpečné tak, ako všetky vakcíny používané doteraz, ukážte mu tieto grafy. A nech Vám skúsi vysvetliť ten výrazný rozdiel v číslach medzi vakcínami proti COVID-19, ktorými sa očkuje pár mesiacov a tými, ktoré sú na trhu roky. Odpovede nám kľudne môžete poslať …


Poznámka: Dáta sú spracované ku dňu 7. 8. 2021


Poznámka: Dáta sú spracované ku dňu 7. 8. 2021

To vážne dovolíme, aby čo i len uvažovali nad povinným očkovaním takto „bezpečnými“ podmienečne schválenými vakcínami? https://odbornakomisia.sk/covid-19/dalsia-trhlina-v-uz-aj-tak-deravej-teorii-o-bezpecnosti-vakcin-proti-covid-19/

Vlády na celom svete vám klamú, ľudia, populáciám ktorým majú slúžiť! Ako Autori uvedeníDoctors for COVID EthicsDoktori za etiku COVIDu.

Urgentný otvorený list pre informáciu:

Všetkým občanom Európskej Únie (EU), Európskej hospodárskej oblasti (EEA) a Švajčiarska

Všetkým občanom Spojeného Kráľovstva a Severného Írska (UK)

Všetkým občanom Spojených Štátov Amerických (USA)

Adresovaný pre:

Európska Lieková Agentúra (European Medicines Agency – EMA)

Regulačná agentúra pre lieky a zdravotné produkty (Medicines And Healthcare Products Regulatory Agency – MHRA)

Administrácia potravín a liekov USA (The United States Food And Drug Administration – FDA)

Centrá pre riadenie chorôb a prevenciu – Centers For Disease Control And Prevention (CDC).

Od:

Doctors For Covid Ethics (D4CE)

21. Júla 2021

Vážení Páni/Dámy,

Oficiálne zdroje, konkrétne EudraVigilance (EU, EEA, Švoajčiarsko), MHRA (UK) a VAERS (USA), zaznamenali teraz viac Poranení a Úmrtí (Injuries and Deaths) od nasadenia ‘Covid’ vakcíny, ako následkom všetkých predošlých vakcín odkedy sa vedú záznamy(!!).

Poznamenávam, že tie úmrtia a poškodenia každý týždeň vzrastajú, tu sú uvedené najnovšie údaje. Staršie údaje sú obsiahnuté v prílohe (v pôvodnom článku).

Posledné údaje (update)

1,135,579 Poškodení, 1,559 Mŕtvych v UK po COVID-19 Injekciách Podľa Vlády UK

EU/EEA/Švajčiarsko do 31 Júla 2021 – 20,595 úmrtí spôsobených Covid-19 injekciami a viac ako 1.94 milión poškodení podľa Databázy EudraVigilance.

UK, k dátumu 21 Júla 2021 – 1,517 Covid-19 na injekcie vztiahnuté úmrtia a viac ako 1.1 milión poškodení, podľa MHRA Yellow Card Schémy.

USA k 23 Júlu 2021 – 11,940 úmrtí vztiahnutých na injekcie COVID-19 a viac ako 2.4 milióna poškodení podľa VAERS databázy.

Úhrn za EU/UK/USA – 34,052 úmrtí vztiahnutých na Covid-19 injekcie a viac ako 5.46 milióna poškodení hlásených k dátumu 1. August 2021.

Nota Bene: Je dôležité uvedomiť si, že tie vyššie uvedené oficiálne čísla (nahlásené zdravotným úradom) predstavujú len malé percento zo skutočných počtov. Navyše, ľudia naďalej umierajú (a trpia na poškodenia) od tých injekcií každý deň čo prejde.

Uvedomte si, že aj tie oficiálne čísla sú zrejme vyššie v čase keď to píšem (1 August 2021), ako na tých dátumoch odčítania uvedených vyššie, napr. 21. Júl 2021 (UK), 23. Júl 2021 (USA) a 31. Júl 2021 (EU/EEA/Švajčiarsko).

Táto katastrofická situácia nebola reportovaná mainstreamovými médiami, napriek tomu, že tie oficiálne čísla uvedené vyššie sú dostupné pre verejnosť.

Tá Signalizácia Poškodení je teraz neodškriepiteľne drvivá, a teda, podľa všeobecne akceptovaných etických štandardov pre klinické testy, skupina Doctors for Covid Ethics požaduje, aby program ‘Covid’ vakcinácie bol zastavený okamžite.

Pokračovanie v programe za plnej znalosti pokračujúcich vážnych Poškodení a Úmrtí ako u dospelých, tak aj u detí, predstavuje Zločin proti Ľudskosti/Genocídu (Crime Against Humanity/Genocide), za ktorý tí, ktorí sa ukážu byť zodpovední alebo spoluvinní, budú nakoniec braní osobne na zodpovednosť.

SPRÁVA ĽUĎOM – MESSAGE TO THE PEOPLE:

Vlády po celom svete vám klamú, vám ľuďom, populáciám ktorým údajne slúžia.

Tie čísla vyššie jasne ukazujú, že tie mRNA vakcíny sú vražedné (deadly).

Vaši s úctou – Yours faithfully,

Doctors for Covid Ethics

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny https://odbornakomisia.sk/covid-19/dalsia-trhlina-v-uz-aj-tak-deravej-teorii-o-bezpecnosti-vakcin-proti-covid-19/

2 myšlienky na “Na génoch založené vakcíny zabíjajú ľudí

 1. Co našli ve vakcínách podrobným rozborem – studie:

  https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines

  studie publikována 20.8.2021 na stránce Dr. Robert O. Jung.

  Stručný výňatek překladačem:

  Dr. Young použil optickou mikroskopii, mikroskopii ve světlém poli, kontrastní mikroskopii pHase, mikroskopii s tmavým polem, absorpci UV záření a fluorescenční spektroskopii, skenovací elektronovou mikroskopii, přenosovou elektronovou mikroskopii, energetickou disperzní spektroskopii, rentgenový difraktometr, Nukleární magnetická rezonance.

  Injekce Pfizer, Moderna, Astrazeneca a Janssen NEJSOU „vakcíny“, ale komplexované agregáty nano částic Grafen-Oxidu různě velikých nanočástic ktere jsou připojené ke geneticky modifikovaným nukleovým kyselinám mRNA ze zvířecích nebo vero buněk a potratených lidských fetálních buněk. Složky v těchto takzvaných vakcín jsou vysoce magnetikotoxické, cytotoxické a genotoxické pro buněčné membrány rostlin, hmyzu, ptáků, zvířat a lidí a jejich genetiku, vedou k vážným poraněním anebo smrti.
  Obrázek ukazuje trypanosomového parazita o délce přibližně 20 mikronů, který se nachází v takzvané „vakcíně“ společnosti Pfizer.
  V studii jsou mikroskopické snímky grafenu, parazity, spike protein, atd.

  Studie v pdf souboru je ke stáhnutí na konci uvedené studie..

  Páči sa mi

 2. Nie som zástancom vakcinácie proti kovidu a na kovid ako taký mám vyhradený názor. Otázka: Kto a ako ma ubezpečí o tom, že tieto Vaše grafy sú naozaj z európskej databázy a že sú pravé – nefalšované?

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: