Žijeme v prostredí absolútnych absurdít

Ak sme po ukončení experimentu so socializmom dúfali, že nás čaká nová a oveľa príjemnejšia doba, bola to veľmi naivná predstava. Po prvom nadšení z možnosti cestovať, podnikať a opäť niečo vlastniť sme sa dopracovali k niečomu, o čom by sme už nikdy netušili, že môže prísť. Ak sme si do roku 1989 potajomky hovorili, že všetko zlo vzniká v Sovietskom zväze, hoci oficiálne nám bolo podstrkované, že za to mohol Západ, teraz je to opačne. Je nám tvrdené, že všeobecným škodcom je Rusko, premýšľaví ľudia však vedia, že to sú Spojené štáty, ktoré stoja za mnohým zlým, a veľmi dobre im sekunduje Európska únia. Nastalo obdobie plné absurdít a ich vplyv na každého z nás je desivý.

  Hoci kolesá svetového mlynčeku, ktorý má zomlieť všetko, čo je nasmerované do jeho blízkosti, sa točí stále, pričom ovládaný je veľmi malou, ale o to mocnejšou skupinou ľudí nazývaných rôznymi názvami (ilumináti, elity, slobodomurári), určitým míľnikom sa stali dve udalosti. Prvým bolo bombardovanie Srbska americkou armádou s podporou NATO, kedy sa ukázalo, že ani Európa nebude ušetrená, ak si to Spojené štáty zmyslia. Druhým sa stal 11. september 2001, kedy došlo k spektakulárnemu zrúteniu newyorských výškových budov pri veľmi prazvláštnom útoku civilnými lietadlami na väčšinou civilné ciele. Ak sa niekedy naozaj dozvieme, ako to celé bolo, prečo k tomu došlo a ktoré zoskupenia stáli za celou akciou, aké boli použité technické prostriedky.

  Avšak od tejto doby sa všetko začalo tak nejako meniť. V Iraku sa ukázalo, že Američanom nešlo o nič iné, než o to zbaviť sa Saddáma Husseina. Arabská jar destabilizovala rad severoafrických štátov a o život prišiel ďalší odporca americkej nadvlády Kaddáfí. Bol to on, kto varoval pred podobnými krokmi a predpovedal otvorenie migračných stavidiel. Došlo na odpočúvanie nemeckej kancelárky, po ktorých zmenila svoje správanie a začala aktívne spolupracovať na prvej migračnej vlne. Nemecko sa skutočne stalo iniciátorom premeny Európskej únie v novodobú 3. nemeckú ríšu. A dianie nabralo obrátky. Rok 2008 bol obdobím ekonomickej krízy, ktorej počiatok bol, ako inak, na realitnom trhu v USA. Už v tej dobe si elity pohrávali s myšlienkou, že je potrebné pridať pri preberaní moci na intenzite. Postupne tak vznikali nápady na to, ako to urobiť.

  K migrácii sa pridali ekológia, gender, rasizmus, veľký reset a nástrojom k urýchleniu pribudli covid a vakcinácia. Kým sa elity ládovali adrenochromom a využívali sa v unášaniach a zneužívaní detí a mladistvých, iná ich časť riešila problémy s Trumpom a Putinom, teda prezidentmi, ktorí sa vzopreli diktátu moci. Počas 4. rokov vládnutia Trumpa v Bielom dome rad doteraz tak krásnych a stále mladých hercov a politikov náhle zostarol a odišli. Ťaženie obľúbeného amerického prezidenta pred pedofilmi bolo úspešné. Aj preto bol pomocou sfalšovaných volieb odstránený. Posledným počinom k ??rozhojdaniu svetovej lodi bolo vyzbrojenie Talibanu modernými zbraňami v najväčšej možnej miere. Odchod americkej armády z Afganistanu bol bleskový a zanechané zbrane na mieste zostali novým majiteľom. Američania tam nechali zbrane za miliardy dolárov. Od vrtuľníkov, cez autá až po zbrane a informácie, kto proti Talibanu z miestnych bojoval. Takže? Aký je za tým zámer? Američania majú vždy nejaký.

  O nezmyselnosti rodových zmien a prístupu k prastarej inštitúcii zvanej rodina nie je potrebné hovoriť, muž a žena tvoria jediný pár schopný reprodukovať život. Všetko ostatné je iba deformáciou spoločnosti, z ktorej sa robí norma. Rasizmus je umelý problém vyspelej spoločnosti, v Afrike sa nikto nezaoberá tým, keď miestny nazve belocha hanlivo. V JAR či ??Zimbabwe boli a sú na belochov poriadané hony a na pôde OSN sa tým nikto nezaoberá. Ekologické zmeny sú fraškou ignorujúcou bežné planetárne klimatické zmeny opakujúce sa v rôznych cykloch od vzniku planéty, na ktoré človek nemá žiadny vplyv. Stačilo by, keby si po sebe upratal. Veľký reset je len vysnívaný ekonomický model elít, pretože by pri ňom zmizlo obrovské množstvo majetku u väčšiny z nás, skôr by sa však presunul z jednej strany na druhú, samozrejme na tú, kde už ho je absolútna väčšina. Ide o krádež za bieleho dňa a pokračujúcu v temnej noci. Takže zásadným problémom zostáva pedofília a zneužívanie aj zabíjanie tých najmenších a bezbranných. To je strašný zločin, ktorý musí byť bez zľutovania potrestaný. Bohužiaľ sa týka hollywoodskych celebrít, cirkvi, politických a ekonomických špičiek. K ich usvedčeniu stačí vizuálna zmena za posledných pár rokov. Bohužiaľ, kde nie je žalobca a sudca, chýba aj kat. Áno, žijeme v prostredí absolútnych absurdít. http://voltaire.netkosice.sk/ini.html#page0

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: