Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Enormný nárast zlyhávania srdca u nás nik nedáva oficiálne do súvisu s vakcináciou

Podle mezinárodně uznávaného virologa Jeana-Michela Claverieho došlo u dětí k explozi zánětu srdce

Ohýbanie pravdy, manipulácia s číslami a falšovanie štatistík sú obľúbenými zábavkami našich neobmedzených a zároveň obmedzených vládcov. Typickým príkladom bola tabuľka s  úhrnom úmrtí za posledných 10 rokov, kde „kritický“ rok 2020 fungoval ako úplne priemerný. Po troch dňoch od uverejnenia (január 2021) štatistický úrad údaj stiahol a uverejnil nový, tentoraz trendovo katastrofický, s príšernou smrtnosťou na Covid. Šalamúnske vysvetlenie: pomýlili sme sa. (Takáto inštitúcia sa nikdy nemýli, to proste nejde. Matematika nie je vagína, rozťahujúca sa podľa potreby.)

Počas vymyslených vĺn pandémie uverejňovali pravdivé zdravotné štatistiky Nórsko, Veľká Británia a Izrael, občas Austrália. A tak sa dozvedáme o 70-95% nakazenosti Delta variantom u vakcínovaných, ale na Slovensku zázračne o presnom opaku. Podobne o úmrtnosti, pričom u nás chrípka čoby príčina smrti úplne zmizla. Ak aj nejde niečo zatajiť, príčina väzí v doteraz netušených problémoch.

Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union a Dôvera zverejnili dáta za prvý polrok 2021, pričom konštatovali, že napríklad „za prvý polrok VŠZP eviduje 28 775 poistencov s diagnózou zlyhávanie srdca, čo je viac ako za celý rok 2018 a roky predtým“. Ostatné práčky našich peňazí poisťovne konštatujú s horkosťou to isté. Jedných dychom svorne pasujú vysoký krvný tlak a nesprávnu životosprávu ako jasné dôvody úmrtí. Ani slovo o vakcinácii. Že nám stúpa krvný tlak z opatrení šašov vo vláde priznávam. Tiež nemožno zatajiť zhoršenie životosprávy v priamej úmere s kolabujúcim hospodárstvom počas pandémií. Ale 100% je, súdruhovia neomarxisti, predsa priveľa.

Väčšina doktorov pošepne známym pri osobnom rozhovore do ucha radu, že ak sa už dajú zavakcínovať nech užívajú prvé mesiace toto, hento a ono. Najčastejšie lieky určené na riedenie krvi. Mechanizmus zanášania ciev, zápalu srdcového svalu a infarktu podrobne popísali renomovaní lekári na mnohých alternatívnych weboch. Bohužiaľ tiež trvalú neplodnosť u žien, spontánne potraty, pôrody mŕtvych detí, atď.

Čo nám tlačí do hláv oficiálne propaganda? Vakcína je zárukou zdravia, napriek tomu že môžete ochorieť na Covid a zomrieť. Vakcína je cesta k dlhovekosti, hoci infarkt je vysoko pravdepodobný. Vakcína predstavuje spásu ľudstva, ktoré čoskoro pre neplodnosť vyhynie. Vakcína poskytuje slobodu, no iba v nadávaní nezavakcínovaným.

Hoci pravdu vedia manipulátori aj manipulovaní, nik nemá odvahu ju priznať. Aká strašná sila stojí v zákulisí, spôsobujúca mlčanie, mnohí vedia alebo tušia. Vzoprieme sa jej iba tak, že prestaneme mať strach používať pravdu ako naostrený meč. Vo vzťahu k napísanému je otázkou za milión, čo by dokázali predčasné voľby? Aj keby vyhrala Republika so Smerom, čo sa zmení? Kto by vyskúšal na vlastnej koži moc celosvetovej Hydry a vykričal pravdu národu? https://blog.hlavnespravy.sk/27750/enormny-narast-zlyhavania-srdca-u-nas-nik-nedava-oficialne-do-suvisu-s-vakcinaciou/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: