Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Telá porátame zas koncom jari

Mesík upozorňuje, že vláda stále nekoná: Na jeseň 2020 verili špajdliam do nosohltanov. Teraz veria experimentu s pumpovaním mRNA. Telá porátame zas koncom jari?

Pred 3 týždňami analytik MUDr. Juraj Mesík  spolu s lekárom MUDr. Michalom Pijákom poslali súčasnému premiérovi Eduardovi Hegerovi (OĽaNO) list so 4 návrhmi na odvrátenie ďalšej vlny zomierania na Slovensku. Zatiaľ dostali len nepriamu odpoveď v podobe správy v médiách: “Na konci septembra ministerstvo zdravotníctva očakáva 1 500 až 3-tisíc pozitívnych denne. Do nemocníc bude pribúdať 75 až sto pacientov denne. Celkovo očakávajú 500 až 750 hospitalizovaných pacientov. Denne štát očakáva na konci septembra osem až 15 úmrtí.”

Takže koncom septembra takto? No a čo potom október, november, december..? Teda okrem tretích dávok mRNA? Niežeby akékoľvek odhady vývoja od MZ mali nejakú výpovednú hodnotu, ale odhad MZ jasne hovorí, že KP vláda je odhodlaná nezabrániť zopakovaniu zimno-jarného masakru nasadením účinných, bezpečných a lacných opatrení. Nič viac a nič menej.

Na jeseň 2020 verili K-P mládenci špajdliam do nosohltanov a pumpovaniu remdesiviru – výsledok bol 18 000 mŕtvych a ekonomicky zruinovaný štát.

Teraz veria experimentu s pumpovaním mRNA do tiel veriacich a tých, čo nevedia nátlaku povedať “nie”. Telá porátame zas koncom jari?

Pripomenutie 4 návrhov:

“… Vás žiadame o urýchlené uskutočnenie týchto jednoduchých a lacných opatrení na odvrátenie najhoršieho scenára vývoja epidémie na jeseň a v zime 2021/2022. Na rozdiel od desiatok miliónov eur, ktoré Vaša vláda minula na vakcinačnú lotériu a marketingovú kampaň v masmédiách majú naše návrhy nulové náklady z prostriedkov štátneho rozpočtu:

1. Bezodkladné zavedenie programu sezónnej (september až marec) fortifikácie potravín vitamínom D podľa fínskych noriem.

2. Zabezpečenie sledovania hladín sérového vitamínu D u všetkých občanov nad 60 rokov a u všetkých ľudí s obezitou, cukrovkou a ďalšími rizikovými faktormi pre covid.

3. Bezodkladné zabezpečenie dostupnosti a dostatočných zásob calcifediolu, alfakalcidolu a prípadne iných rýchlo účinných foriem vitamínu D v lekárňach na Slovensku.

4. Umožnenie voľného predaja liečiva ivermektín v slovenských lekárňach bez lekárskeho predpisu.”

Pôvod nákazy nepoznajú, všetci klienti i personál boli proti novému koronavírusu zaočkovaní. Pre TASR to potvrdila riaditeľka zariadenia Mária Kaťuchová
https://www.hlavnespravy.sk/v-zariadeni-pre-seniorov-v-ubli-sa-vyskytol-covid-19-dvaja-klienti-zomreli/2676754

Odborný medicínsky týždenník The Lancet publikoval článok, ktorý kritizuje masívne preočkovanie vakcínami proti koronavírusu.
https://www.hlavnespravy.sk/casopis-the-lancet-publikoval-clanok-o-zbytocnosti-masoveho-preockovania-ako-zneju-argumenty/2677638

Časopis Reflex získal exkluzivně neveřejnou nahrávku z červnového jednání Legislativní rady vlády. Té předložil vedoucí legislativního oddělení na ministerstvu zdravotnictví Jan Knytl návrh nového mimořádného opatření, které chce jeho šéf, ministr Adam Vojtěch, projednat o tři hodiny později na vládě. Z důvodu časové tísně se jedná online. Elitní čeští právníci, kteří jsou členy legislativní rady, návrh cupují na kousky a přesvědčují Knytla, že tohle Nejvyšší správní soud smete. Ten ale nemůže couvnout. Ministr si objednal návrh opatření a to také musí dostat. Poslechněte si nahrávku, ze které je jasně slyšet, jak se na ministerstvu šijí nezákonná vládní nařízení horkou jehlou na pokyn nejvyššího vedení. https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/109251/epidemie-politicke-zvule-reflex-odhalil-kdo-muze-za-nezakonna-covidova-opatreni-mz.html

Výzva lékařů a odborníků kritizuje přístup vlády k probíhající epidemii a to hned na několika rovinách. Tvrdí, že restriktivní opatření jsou zbytečná, že vláda porušuje práva občanů a zároveň se pasovala do role diagnostika i léčitele. Kritizuje média i “experimentální” vakcíny proti covidu. https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/109255/zastavte-absurdni-hru-kolem-covidu-a-zruste-opatreni-podobne-jako-velka-britanie-ci-dansko-zada-vyzva-lekaru.html

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: