Genocída Slovanov v globálnej eugenike

Začalo to už dávno, keď slovanské národy začali masívne potlačovať a zotročovať anglosasi, ale nebolo to až tak dávno, čo to vyvrcholilo v masívnu genocídu Slovanov zvanú aj holokaust. Paradoxne dnes sa však od genocídy Slovanov neustále odvádza pozornosť len na holokaust židov. Ktorých však bolo zabitých cca 5 miliónov čo je oproti 35 miliónom povraždeným Slovanom v Rusku, Slovensku, Poľsku aj na Ukrajine počas 2. svetovej vojny až sedemkrát menej. Avšak prehrou Hitlera prehral len spôsob potláčania a zabíjania Slovanov. Hitler bol len jedným z anglosaských nástrojov.
Eugenika je strategická a pomalá likvidácia geneticky slabších jedincov.
Avšak človek sa sám od seba nestane geneticky slabším len tak z ničoho nič. Je k tomu manipulovaný, resp. programovaný spoločnosťou, reklamami, zlozvykmi a pod.
Jedným z najväčších a dlhodobých genocídnych nástrojov je aj povinné očkovanie, ktoré celkovo narúša všeobecnú imunitnú odpoveď bábätkám, ktoré paradoxne do pol roka nemôžu prijímať žiadne iné látky okrem materského mlieka a VAKCÍN. Ak toto niekomu už nepríde podozrivé, tak genocídne plány pokračujú úspešne.
Ďalším veľkým genocídnym nástrojom je chemická derivácia. Derivácia je proces, ktorým sa z nejakej rastliny alebo huby vyťaží, resp. vyextrahuje jedna látka, napr. cukor, ktorej chemický vzorec sa laboratórne “namnoží” až sa látka dostane do kvapalného alebo kryštalického tvaru. Takýmto spôsobom boli vyrobené aj tvrdé drogy ako LSD (derivát kyseliny lysergovej z plesne ovosu), kokaín, heroín či tvrdý alkohol, ktorý je taktiež tvrdou drogou (derivát ovocnej plesne). Ale aj drogy charakteristické ako “iné” alebo “ostatné”, kde spadá biely cukor, rôzne toxické soli ako napríklad neurotoxín glutaman sodný, fosforečnan sodný alebo neurotoxín aspartam, ktorý sa v minulosti používal aj ako chemická bojová látka. Teda vyslovene chemická zbraň. A tieto látky sa nachádzajú v mnohých (p)otravinách, ale aj v “liekoch”.
Samozrejme je od tejto reality neustále odvádzaná pozornosť mienkotvornými médiami, primitívnymi zábavnými programami a v neposlednom rade aj drogami.
Hlavným sponzorom eugeniky je napríklad firma Coca Cola, ktorá vyrába najviac toxických produktov. Ale aj mnohé iné menšie firmy, ktoré používajú vysoké množstvá bieleho cukru. Čo taký cukor robí s ľudským telom? Dokonale oslabuje genetickú výbavu človeka – oslabuje kosti – zdroj vápnika, sily a pohyblivosti, ale aj mozog a ostatné orgány, keďže má vysoký zápalový faktor v tele, človek navyknutý užívať nadmerné množstvá cukru dostane relatívne ľahko zápal pľúc aj z umelého vojenského eugenického respiračného vírusu akým je napr. aj SARS-COV-2. Okrem toho veľké množstva bieleho cukru tým, že odvápňujú kosti narúšajú tvorbu bielych krviniek, ktoré sú alfa a omega imunity v boji proti vírusom. Keďže tie vznikajú v kostnej dreni, potrebujú na svoj vznik a rast práve vápnik. Vápnik je taktiež veľmi kľúčový pre zdravé reprodukčné orgány a plodnosť.
Neustálym zvyšovaním hladín bieleho cukru v (p)otravinách sa narúša prirodzená ľudská obranyschopnosť, plodnosť, pohyblivosť a vitalita. Biely cukor je dokonca až 8x návykovejší než kokaín. Je to v podstate dokonalá eugenická droga.
Stačí si kúpiť zafarbenú vodu s cukrom, resp. otrávenú vodu ako napr. Coca Colu, Pepsi Colu, Kofolu, Slovenskú Colu či Mirindu, Sprite alebo iný podobný odpad, ktorý je zároveň nezmyselným a primitívnym mrhaním vody, ktorej je paradoxne v niektorých častiach sveta nedostatok, a ste na dobrej ceste stať sa obeťou eugeniky. Ale hlavne, že firmy ako Coca Cola si vodu môžu dovoliť takto zneužívať.
Takáto otrávená voda zároveň poškodzuje výrazne aj mozog. Pre mozog potrebným palivom je čistá voda. Pretože mozog tvorí až 80% vody! A potom si človek ani neuvedomí, že nedokáže rozlíšiť medzi faktom a názorom, a považuje svoje úvahy, teda názory za svoju pravdu. Nie, pravda je opodstatnená a opodstatňuje. Pravda je schéma faktov a činov a pravda je aj dcérou času.
Takže si to zhrňme, hlavní eugenici majú neurotoxín na každý druh mozgových neurónov, čím človeka spravia otupeným a nevšímavým, celkovo menej vnímavým voči realite, potom majú hlavnú eugenickú zbraň rafinovaný cukor, ktorým ľuďom zas poškodia prirodzenú obranyschopnosť, ďalej sú to vakcíny, ktorými vám už ako malým chcú narušiť vývoj celkovej inteligencie, a potom si vypustia nejaký umelý modifikovaný vírus, aby to všetko urýchlili…. Pretože keby nechceli pandémiu toho vírusu, stopli by lietadlovú dopravu hneď, lenže oni v období januára až júna 2020 nechali ľudí nech pekne rozšíria vírus do všetkých kútov sveta letecky.
Asi tu niekto stratil trpezlivosť, ale ja to nebudem https://blog.hlavnespravy.sk/28007/genocida-slovanov-v-globalnej-eugenike/

Německo by mělo přijmout 200 milionů uprchlíků, uvedla nová německá poslankyně

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: