Epoch Times Deutsch: Patológovia odhaľujú výsledky pitvy tých, ktorí zomreli po očkovaní proti COVIDu

Od zavedenia vakcín proti COVIDu volajú lekári po rozsiahlom výskume kvôli úmrtiu a vážnym vedľajším účinkom. Dvaja patológovia na tlačovej konferencii predstavili prvé výsledky.

Hodnotenie pitiev, prípadové štúdie, obrazové dokumenty. 20. septembra, boli prvýkrát zverejnené výsledky niekoľkomesačnej práce. Profesor Arne Burkhardt a jeho kolega profesor Walter Lang na tlačovej konferencii v Reutlingene, poskytujú pohľad na patologické nálezy pitvaných očkovaných proti COVID-19.

Celkom lekári skúmali smrť ôsmich zomrelých. Pre šesť ľudí sú k dispozícii komplexné výsledky, dvaja ešte neboli vyhodnotení.

Zápal srdcového svalu (myokarditída) rôzneho stupňa bol zistený v piatich prípadoch. Patológovia dokonca našli mikročastice v pľúcnom tkanive osoby, ktorá zomrela po očkovaní Moderny.

Pri rutinnom posmrtnom vyšetrení nie sú účinky poškodenia vakcínou zvyčajne rozpoznateľné. V úmrtnom liste tiež nie sú žiadne zákonné požiadavky, že je potrebné zisťovať stav očkovania, napríklad proti COVIDu. Podľa lekárov je očkovanie proti COVIDu inovatívnou génovou terapiou založenou na princípe pôsobenia, ktorý doteraz nebol pri očkovaní ľudí použitý. Mnoho lekárov kritizuje existujúce štúdie ako nedostatočné a vedľajšie účinky ako nepreskúmané.

Pretože v minulosti bolo v súvislosti s očkovaním proti COVIDu vykonané príliš málo pitiev, predpokladajú patológovia značný počet nenahlásených prípadov, kedy bolo očkovanie proti COVID-19 kauzálne (príčinné) alebo aspoň čiastočne kauzálne – hlavný patológ na univerzite v Heidelbergu, profesor Peter Schirmacher.

Podľa jeho slov 30 až 40 percent úmrtí po očkovaní môže spôsobiť samotné očkovanie.

Úmrtia a závažné vedľajšie účinky, ktoré sa objavili po očkovaní sú príčinou obáv.

Podľa EMA bolo k 27. augustu 2021 v Európskom hospodárskom priestore hlásených celkom 6 367 úmrtí a 121 528 závažných prípadov vedľajších účinkov očkovania. V Nemecku bolo podľa správy o bezpečnosti od 19. augusta 2021 do konca júla nahlásených viac ako 131 000 podozrivých prípadov Inštitútu Paula Ehrlicha, z ktorých približne 14 000 bolo klasifikovaných ako závažné.

Originál článku Pathologen enthüllen Obduktionsergebnisse von verstorbenen Corona-Geimpften na webe epochtimes.de http://voltaire.netkosice.sk/ini.html#page10

V první části německé konference patologů uslyšíme o tom, jaký vliv mělo covid očkování na tkáň zemřelých. Mezi 10 zemřelými tito odborníci zaznamenali i věci, které doposud za svou kariéru neviděli. Uvidíme obrázky z mikroskopů a odborné vysvětlení, co to vše znamená. https://www.infovojna.sk/article/video-konference-patolog-v-nemecku-negativni-vliv-covid-ockovani-na-lidskou-tkan-cast-12

Politička a poslankyňa FPÖ chce teraz v parlamente položiť zopár otázok. Chce vedieť, ako a či boli vakcíny testované na prítomnosť kovových častíc. Keďže v živom vysielaní VEĽKÁ AUTOPSIA boli ukázané aj kovové časti zo vzoriek vakcín z Rakúska! Chce vedieť, aké sú vedľajšie účinky. Chce, aby lekári boli povinní hlásiť vedľajšie účinky. Len to by bol čestný prístup vlády! https://tadesco.org/patologove-odhaluji-vysledky-pitvy-zemrelych-po-ockovani-proti-covid-je-pozadavek-na-okamzite-prezkoumani-vakcin/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: