Jak se britská vláda postarala, aby její soukromé nemocnice nenarušovaly genocidu

Dnes je již víceméně jasné, že tak ve Velké Británii, tak v mnoha dalších zemích byli pacienti ve vyšším věku během posledních vln covidového podvodu úmyslně zabíjeni. Hlavní vražedný nástroj představoval lék midazolam (silné sedativum) a odpírání zdravotní péče. Přípravek midazolam byl původně určen pouze pro paliativní pacienty v jejich posledních fázích života. Britská vláda dokonce vypracovala speciální “End of Life Protocol” (protocol pro ukončení života). Avšak na tento protokol začaly být během pandemie dáván i lidem, u kterých vůbec neexistovalo očekávání, že zemřou. Po jeho nasazení mnozí nakonec zemřeli. Dnes již bývalý britský ministr zdravotnictví Matt Hancock čelí za několik své zločiny kriminálnímu vyšetřování .

Způsob uplácení soukromých nemocnic

Například, je všeobecně známo, že soukromé nemocnice ve Velké Británii dostali od vlády miliony liber za to, pokud uzavřou své dveře pro soukromé pacienty. Oficiálním zdůvodněním bylo, že nemocnice se uzavřou proto, aby mohli vypomoci státní Národní zdravotní službě (NHS) s covidovými pacienty během pandemie. Data však ukazují, že státní nemocnice spadající pod NHS nebyly nikdy přeplněné. Dokonce, část z nich, včetně jednotek intenzivní péče, byly méně vytěžené než obvykle. O prázdných britských nemocnicích v čase “nejvyšší pandemie” jsme psali už před více než rokem v  tomto článku .

Aby se zajistilo, že soukromé nemocnice nenarušují vládní genocidu, bylo celkem 7 956 lůžek pronajatých za 400 milionů liber na měsíc. Výdaje poplatníků tak za pár měsíců šli do miliard liber. Avšak až 39% předplacených dnů byly tyto lůžka úplně prázdné.

Celkem bylo pronajatých 187 soukromých nemocnic (včetně personálu), ale ty léčili v průměru pouze 8 pacientů denně. Většina jejich dostupných lůžek byla nevyužitá.

Proč šlo o jasný genocidní plán

Pokud by soukromé nemocnice zůstaly otevřené, tisíce pacientů by byli schopni podstoupit léčbu mimo státních nemocnic spadajících pod NHS. Jedná se hlavně o pacienty s onkologickými a srdečně-cévními onemocněními. Problém však je, že záchrana životů nikdy nebyla plánem britské vlády.

Závěr

Zde už můžeme pouze konstatovat, že k podobným odvratitelné úmrtím v důsledku nedostupnosti běžné lékařské péče docházelo nejen ve Velké Británii, ale také u nás a v dalších zemích. U nás navíc nešlo jen o nedostupnost nemocnic. Instruováni k Neléčení covidových pacientů byli i ambulantní lékaři v metodickém pokynu ministerstva zdravotnictví vydaném 26.10.2020.

Tyto zločiny vlád však nezůstanou nepotrestány. Nezadržitelně se blíží čas, kdy budou mnozí vrcholoví státní představitelé postaveni před spravedlivé soudy a náležitě potrestáni.

Autor: Vernon Coleman, Zdroj: tapnewswire.com , Zpracoval: Badatel.net https://www.badatel.net/ako-sa-britska-vlada-postarala-aby-jej-sukromne-nemocnice-nenarusali-genocidu/ http://www.infokuryr.cz/n/2021/10/14/jak-se-britska-vlada-postarala-aby-jeji-soukrome-nemocnice-nenarusovaly-genocidu/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: