„Sme laboratórne potkany sveta“

V prvej epizóde od childrenshealthdefense.orgThe Jerusalem Report“ moderátorka Ilana Rachel Danielová vysvetlila, ako jej krajina strávila najdlhší čas s lockdownami na svete a podrobne opísala, ako to bolo minulý rok

Danielová opísala, ako Izraelčania reagovali na dohodu, ktorá sa uskutočnila za zatvorenými dverami medzi spoločnosťou Pfizer a ministerstvom zdravotníctva, v rámci ktorej bola poskytnutá zľava na covid vakcíny výmenou za súkromné ​​zdravotné a osobné údaje izraelských občanov, čím sa Izrael stal prvou krajinou, ktorá sa stala masívnym experimentom s vakcínami.

Danielová povedala, že politické rozhodnutia boli prijaté bez informovaného súhlasu, presiaknuté nátlakom a mali nečestné úmysly.

„My sme a boli sme laboratórne potkany sveta“, povedala Danielová. „Doposiaľ videli izraelskí občania iba jednu silne začiernenú verziu zmluvy medzi Pfizerom a izraelskou vládou, ktorú zverejnili médiá“.

Danielová povedala:

„Počuli sme reči o údajnej doložke o sankciách, ak nebudú splnené kvóty. Počuli sme tiež, že izraelských vývojárov vakcín vláda odstavuje. Zdá sa, že sme zaviazaní Pfizeru, potláčať iné spôsoby liečby.“

Opísala príkazy na nosenie rúšok vonku, občanov v domácom väzení a príkazy na očkovanie ako aj izraelských pasažierov odstraňovaných z medzinárodných letov.

„Posledná rana pre náš nárok na demokraciu“, povedala Danielová, „je nám bránené zverejňovať zápisnice z korona kabinetu a podobných zasadnutí, pretože sa na ne vzťahuje 30-ročný zákon o mlčanlivosti.“

Danielová citovala Izraelský štát slovami: „Právo verejnosti na informácie nie je absolútne.“

Okrem toho v tejto epizóde:

  • Vládou vydané sledovacie zariadenia pre cestujúcich na zavedenie karantény.
  • Odmietnutie Izraela zverejniť údaje o úmrtiach na COVID, hoci všetky lekárske záznamy občanov vlastní vláda.
  • Izraelskí lekári nepriznávajú poškodenie očkovaním. Danielová povedala, že dôvera občanov v zdravotnícke zariadenie klesá.
  • Občania sa boja hovoriť o poškodeniach a úmrtiach spôsobených očkovaním.
  • Mediálne propagandistické kampane za vakcíny proti COVID sa zameriavali na deti a tehotné ženy, pričom pred občanmi skrývali poškodenia vakcínou.
  • Aktuálne informácie o Green Pass, booster (posilňovacie dávky) a cenzúre.

 

Danielová povedala, že pravda vyjde najavo. Povedala, že  The Israeli People’s Committee (Izraelský ľudový výbor), nezávislá vyšetrovacia skupina, ktorá podáva správy o nežiaducich udalostiach v Izraeli, a The Testimonies Project dokumentujú pravdu o poškodeniach očkovaním, vládnom nátlaku a totalitných podmienkach v Izraeli.

„Mnohým ľudom tu v Izraeli aj v zahraničí je jasné, že nebojujeme len za seba, ale aj zámerne za vás“, povedala Danielová a pripomenula divákom, že občania Izraela sledujú ako zvyšok sveta bojuje za slobodu medicíny.

Povedala: „Vaše úspechy, kdekoľvek ich nájdete, sú aj naše.“

The Jerusalem Report“ moderuje Ilana Rachel Danielová. Každý týždeň Danielová pozýva poslucháčov, aby si vypočuli príbeh bezprecedentnej covid reakcie, masového experimentu na ľuďoch, ktorý bol uvalený na celý izraelský národ. Danielová je zdravotná poradkyňa, výskumníčka v oblasti zdravia a bezpečnosti, aktivistka a spisovateľka. https://www.hlavnespravy.sk/the-jerusalem-report-sme-laboratorne-potkany-sveta/2731132

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: