Slovenský súd: Rasy existujú

Mediálny Wrestling 44 – 2021-10-26
Ľubo Huďo a jeho prehľad správ a informácií z dvoch svetov https://hearthis.at/slobodnyvysielac/medialny-wrestling-44-2021-10-26/

  1. Agentúrky aktuálne
  2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
    Hosť: Ján Baránek https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-27102021/?m=1

26.10.2021 som sa opäť nemohol riadne obhajovať z dôvodu, že som do pojednávacej miestnosti odmietol vstúpiť s rúškom. Keďže súd rozhodol o tom, že mám za svoj článok zaplatiť peňažnú pokutu, využijem mimoriadne opravné prostriedky vo forme dovolania sa pred päťčlenným senátom Najvyššieho súdu a ak bude nutné, aj dovolania sa na Ústavnom súde a na Európskom súde pre ľudské práva, nakoľko som nevinný a moju nevinu som nemal ani umožnené riadne obhajovať a preukázať.

Pôvodným zámerom bolo zničiť časopis Zem&Vek a to tým, že prokurátor Honz ma žaloval za rozširovanie extrémistických materiálov, čo provostupňový a dnes aj Najvyšší súd zamietol.

Na tohto prokurátora som dnes pripravil trestné oznámenie za zneužívanie právomocí verejného činiteľa (jeho pomer k veci s oznamovateľom Sibylom, ktorý mu ďakoval vo výročnej správe nadácie Zastavme korupciu v roku 2015 a na čo som súd písomne upozornil pred pojednávaním), zajtra pôjde do rúk Generálneho prokurátora SR. Vždy majte na zreteli, že na nezákonnosti konania nemožno zakladať zákonnosť a na neprávosti právo. Byť súdený za výzvy k vzájomnému porozumeniu a za názor v dobe, keď Slovensku vládne lúza a kriminálne živly, v dobe, keď zatracujeme vlastné korene a ľudskosť, je pre mňa cťou.

Šéfredaktor a vydavateľ mesačníka Zem&Vek dnes, 27.10.2021, podal trestné oznámenie do rúk Generálneho prokurátora SR JUDr. Maroša Žilinku, na páchateľov trestného činu zneužívania právomocí verejného činiteľa spáchaného formou spolupáchateľstva, špeciálneho prokurátora Tomáša Honza a oznamovateľa Pavla Sibylu. https://zemavek.sk/rostas-neustupi-podava-trestne-oznamenie-na-prokuratora-honza/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rostas-neustupi-podava-trestne-oznamenie-na-prokuratora-honza

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: