Pacienti hovoria lekárom ‘prosím nedávajte mi remdesivir‘ a oni im ho napokon aj tak podajú

Krajčí odvolal zakladateľa VÚSCH Košice, kde dokážu unikátnym spôsobom liečiť covid https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/krajci-odvolal-zakladatela-vusch-kosice-kde-dokazu-unikatnym-sposobom-liecit-covid-19/

„Dnes je tomu presne rok, čo korupčno-plagiátorská vláda prikázala ambulantným lekárom neliečiť covid a do dusiacich sa potom v nemocniciach pumpovať neúčinný remdesivir po 2100 eur za balenie. Dokument sa volal ”Terapeutický manažment pacientov s COVID 19″ a bol pre slovenských lekárov záväzný hlboko do jari 2021.” https://zemavek.sk/mesik-pripomina-vyrocie-zakazu-ambulantnej-liecby-covidu-co-viedlo-k-narodnemu-masakru/?

(Brian Shilhavy, Health Impact News) – Nedávno Dr. Elizabeth Lee Vlietová publikovala článok o tom, že prijímacie procedúry do nemocníc sa stali ako prijímacie procedúry do väzníc.

Išlo o majstrovsky spracovaný článok, ktorý poukázal na v súčasnosti zavedené programy nanucujúce pacientom takzvané nemocničné covidové protokoly. Výsledkom týchto protokolov býva často predčasná smrť a eutanázia pacientov starších ako 50 rokov.

Dr. Vlietová nedávno tiež zverejnila tlačovú konferenciu s názvom „Zastavte očkovanie – Prichytený na videu“, kde sa rozprávala s viacerými lekármi a právnikmi bojujúcimi proti súčasnému nemocničnému systému, ktorý doslova zabíja ľudí.

Ide o 90 minútové video, ktoré môžete nájsť na platforme Rumble.

Bol urobený aj zostrih tohto videa podľa jednotlivých rečníkov do kratších úsekov a nahratý na platformy BitchuteRumble.

Mnohí z účinkujúcich lekárov sami stratili svojich milovaných, ktorí boli držaní v nemocniciach ako väzni a následne nemocnicou zabití.

Rozhodli sa preto podeliť so svojimi zážitkami a radami pre ostatných, aby sa ľudia vedeli pripraviť na pobyt v nemocnici, ak nastane takáto potreba.

Všetci rečníci svorne súhlasia s tým, že každý by sa mal brániť pobytu v dnešných nemocniciach, pretože podľa nich doslova vraždia ľudí tým, že im nanucujú covidové protokoly, často proti vôli pacienta alebo jeho rodiny.

Ak si myslíte, že niečo také by sa nikdy nemohlo stať v USA (alebo u nás), tak potom váš život a životy vašich blízkych sú momentálne ohrozené.

Rady a vedomosti, ktoré získate z týchto rozhovorov, môžu doslova znamenať rozdiel medzi životom a smrťou.

Advokát Thomas Renz: „Tieto nemocnice vraždia ľudí a oni to dobre vedia.“

Advokát Thomas Renz v súčasnosti pripravuje federálnu žalobu proti vláde za zamlčiavanie informácií pred verejnosťou o tom, ako nebezpečné sú vakcíny proti Covid-19, ktoré zabíjajú a poškodzujú množstvo ľudí.

V rozhovore s doktorkou Vlietovou rozpráva o svojej práci a vysvetľuje, ako vlastné dáta americkej vlády zo systému Medicare ukazujú, že liek remdesivir zabíja 25% pacientov a tiež, že 85% pacientov napojených na ventilátory dlhšie než 96 hodín napokon zomiera.

Podľa jeho názoru ide o úmysel, nie náhodu a zdravotníci v nemocniciach veľmi dobre vedia, že sa to deje:

„Pacienti hovoria lekárom ‘prosím nedávajte mi remdesivir‘ a oni im ho napokon aj tak podajú. Toto je dorážanie ľudí!“

Lekárom pracujúcim v týchto nemocniciach odkazuje, že ich osobne bude brať na zodpovednosť za vraždy.

Video s výpoveďou advokáta Thomasa Renza si môžete pozrieť tu:Attorney Thomas Renz: “These Hospitals are Murdering People” and They Know It

Dr. Bryan Ardis: „Musíme zastaviť tento vražedný protokol. Život každého je teraz ohrozený.“

Dr. Bryan Ardis nedávno prišiel o svokra v nemocnici, ktorá mu nanútila covidový protokol.

Po tejto udalosti sa intenzívne oboznámil so štúdiami ohľadne remdesiviru a kriminálnymi aktivitami Anthony Fauciho (americký mix Mikasa a Lekvarského) v pretláčaní tohto nebezpečného lieku, kým iné, efektívnejšie a bezpečnejšie lieky, sa zakazovali.

Dr. Adris verí, že používanie nebezpečného remdesiviru je príčinou úmrtí č.1 na covidových oddeleniach nemocníc, nie covid samotný. Taktiež tvrdí, že nemocnice sú finančne motivované na používanie remdesiviru namiesto iných liekov.

Ďalej varuje ľudí, aby sa v súčasnosti snažili nemocniciam vyhýbať, nakoľko nemocnice medicínsky a zločinne „unášajú“ ľudí.

Rozhovor s Dr. Ardinom si môžete vypočuť tu:Dr. Bryan Ardis: We Need to Stop this Murderous Protocol – Everyone’s Lives are Threatened Now

Advokátka Ali Shultzová: „Izolácia v nemocnici je rovnaká ako nezákonné uväznenie a mučenie, teda zločin proti ľudskosti.“

Ali Shultzová bola hlavná právnička pre organizáciu Americký lekári prvej línie (America’s Frontline Doctors). Momentálne žije v štáte Arizona. Nedávno prišla svoju svokru, ktorú pomocou covid protokolu zavraždila Mayo klinika v meste Scottsdale.

Vďaka jej intervencii bola schopná zachrániť svokra, ktorého Mayo klinika prepustila skôr, než ho tam stihli zabiť.

Dnes Ali Shultzová pomáha ostatným ľuďom, ako podať trestné oznámenia na nemocnice, ktoré aplikáciou covidových protokolov vraždia ľudí.

Stop Candida

Rozhovor s ňou nájdete tu:Attorney Ali Shultz: Hospital Isolation is Same as Unlawful Imprisonment and Torture

Advokátka Lauren Martelová: „Covidový protokol vám môžu nanútiť, aj keď nemáte covid.“

Advokátka Lauren Martelová spolupracovala s Dr. Vlietovou na viacerých prípadoch pacientov v Severnej Karolíne, kde ich držali ako väzňov.

Hovorí o tom, ako sú vedúci zdravotníci v týchto nemocniciach zodpovední za zadržiavanie život zachraňujúcich liekov na Covid-19. Spomína tiež whistleblowera (interného vyzrádzača), podľa ktorého existuje plán na odmietnutie poskytnúť účinné lieky aj vtedy, keď si ich pacienti vyslovene vyžiadajú.

Zaoberá sa nielen právnymi krokmi ochrany pacientov, ale aj spôsobmi, ako by mohli orgány činné v trestnom konaní zastaviť tieto vražedné praktiky, ktoré sa dnes dejú v nemocniciach.

Advokátka Martelová spomína tiež hrozivé prípady ľudí, ktorí išli na jednotky intenzívnej starostlivosti (JIS-ky) bez žiadnych príznakov covidu či iných respiračných ochorení, urobili im PCR test, ten vyšiel pozitívne, následne im boli nasadené covidové protokoly, vrátane remdesiviru a o týždeň na to zomreli.

Výpoveď advokátky Martelovej si môžete vypočuť tu:Attorney Lauren Martel: Even if You Don’t Have COVID They May Force COVID Protocols on You

Maryann: „Vojnový veterán, bývalý policajt a otec zomrel ako medicínsky väzeň.“

V ďalšom emotívnom rozhovore spovedá Dr. Vlietová ženu menom Maryann, ktorá len nedávno prišla o svojho otca, ktorý zomrel ako medicínsky väzeň v nemocnici.

Maryann vyšla so svojim príbehom na verejnosť, aby varovala ostatných.

Podobne ako ostatní ľudia v tejto tlačovej konferencii, aj Maryann varuje ostatných ľudí, aby sa držali mimo nemocníc a radšej sa o svojich rodinných príslušníkov starali doma.

Rozhovor s Maryann nájdete tu:Maryann: Marine Veteran and Former Police Officer Father Died as a Medical Prisoner

Dr. Peter McCullough: „Správna včasná liečba vám pomôže vyhnúť sa nemocnici“

Dr. Peter McCullough je hlavným medicínskym poradcom pre Nadáciu Pravda v zdraví a často ho vídavať v alternatívnych médiách.

Dr. McCullough je zrejme najväčšou svetovou autoritou na správne včasné protokoly liečby Covid-19, ktoré, ak sa zavedú včas, dokážu človeka ochrániť pred nemocnicou.

Dôrazne upozorňuje na fakt, že vo väčšine nemocníc sú covidové oddelenia „uzavreté jednotky“, dokonca aj v nemocnici kde on sám pracuje, a že je nemožné presne vedieť, čo tam robia a aké protokoly používajú.

Jeho vlastné protokoly boli široko publikované a majú históriu účinnosti i bezpečnosti.

Výpoveď Dr. McCullougha si môžete vypočuť tu:Dr. Peter McCullough: Proper Early Treatment will Keep You Out of the Hospital

Záver

Sme veľkými dlžníkmi doktorke Elizabeth Vlietovej za to, že nám priniesla výpovede týchto lekárov a právnikov a upovedomila verejnosť o hrozných podmienkach, ktoré v súčasnosti panujú v nemocniciach v USA a určite aj inde vo svete.

Je hrozné počuť, že inštitúcie, ktoré majú v prvom rade liečiť a zachraňovať ľudí, robia dnes pravý opak – zabíjajú alebo väznia svojich pacientov.

Preto je nanajvýš užitočné vedieť, ako sa proti týmto zločincom brániť. https://www.badatel.net/pravnici-a-lekari-varuju-ze-nemocnice-uz-viac-nie-su-bezpecne-miesta/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: