Diskriminácia nezaočkovaných darcov krvy?

Pekná odmena za vyše sedemdesiat (asi 35 litrov) bezpríspevkových darovaní krvi!!! Nikdy ma ani vo sne nenapadlo, že sa mi štát, jeho vláda a ich sympatizanti takto odmenia za to že pomôžem ostatným a najmä všetkým ľuďom, ktorí potrebovali transfúziu krvi aby mohli ďalej ŽIŤ alebo sa uzdraviť!!! Či už mi vstup niekde zakážu alebo ma budú prenasledovať kvôli mojej neočkovanosti, vždy ma bude pri srdci hriať pocit, (povedal mi to pri vstupnom vyšetrení lekár – hematológ) že práve moja krv pomohla deťom na onkologickom oddelení, že som pri jednom z darovaní krvi požiadal o jej použitie pre staršiu zronenú pani – onkologickú pacientku vo vestibule hematológie, ktorá čakala na operáciu kvôli krvi. Nesmierne mi ďakovala a samozrejme sa pýtala ako sa mi odvďačí? Stačí ak sa za uzdravíte a môžete sa za mňa pomodliť, odpovedal som jej s povzbudivým úsmevom. A nakoniec mysliac na všetkých tých zranených pri autonehodách, ktorým práve moja krv zachránila život, keďže mám krvnú skupinu pre všetkých ľudí. To už naozaj táto vláda nemá svedomie a tlačí aj nás neočkovaných darcov krvi k barbarstvu, aby sme do dotazníkov pri darovaní krvi uvádzali, že našu krv môžu dostať iba neočkovaní??? Alebo úplne prestaneme darovať krv, ktorej je už teraz veľký nedostatok? Zobuďte sa ľudia konečne a prestaňte veriť týmto diktátorom, aby sa morálna priepasť neprepadla tak hlboko, že nakoniec všetci na to doplatíme a diskriminácia sa otočí práve proti očkovaným ľuďom? Viem že sú aj očkovaní darcovia krvi a či sa môžu látky z vakcíny dostať transfúziou aj do tela ľudí, ktorí sa očkovať doslova nesmú, je na vyjadrení lekárov.
Odmietam akúkoľvek diskrimináciu ľudí a aj očkovanie musí byť založené na dobrovoľnom a slobodnom rozhodnutí človeka. Nie nátlakom a diskrimináciou. Nie som sám a určite ani ďalší neočkovaní darcovia krvi nechceme, aby sa politika miešala aj do záchrany životov či uzdravenia ľudí. Ale ak sa toto diktátorské diskriminačné šialenstvo nezastaví, napríklad covid automatom farieb okresov podľa miery očkovanosti a nie podľa počtu infikovaných, spadne naša spoločnosť na morálne dno.
Zatiaľ som rozhodnutý darovať krv vždy keď to bude možné, zdravie mi to dovolí a pre všetkých ľudí bez rozdielu očkovanosti, farby pleti, náboženského vyznania, sexuálnej orientácie a politickej príslušnosti. No možno príde v tejto spoločnosti okamih, keď z nás neočkovaných darcov krvi vláda spraví podčlovekov a menejcenné ľudské bytosti.
Majte na pamäti, že zatiaľ plnohodnotnú krv pre transfúziu človeka nedokáže nikto vyrobiť. A vo chvíli keď život ZAOČKOVANÉHO človeka bude doslova visieť na vlásku a jedinou záchranou mu bude urýchlená transfúzia krvi, spomeňte si na nás diskriminovaných nezaočkovaných darcov krvi, ktorí (kvôli ľudskej hlúposti) už ani nebudú môcť darovať túto pre ŽIVOT nejcennejšiu tekutinu. https://blog.hlavnespravy.sk/28402/aj-diskriminacia-neockovanych-darcov-krvi/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: