A doktoři zas budou držet huby a klidně to do nich napíchaji

KRATENE: Koronavirus si i přes očkovací kampaň vybírá další oběti. Pracovnice Charitního domova z Uherského Hradiště sestavila statistiku. Většina seniorů v domově, kde pracuje, dostala vakcínu již v březnu. Z těch, kdo covid již prodělali, se nakazil jeden z jedenácti. Z těch, kdo byli „jen“ očkováni, pak deset z dvanácti. „Nemohu ani v nejmenším říct, že by průběh nemoci byl lepší po očkování. Lidé byli ve stavu, kdy byli odváženi do nemocnice pro selhávání funkcí organismu, a i ti, co zůstali, měli vysoké teploty a další komplikace. Průběh byl mnohem horší, než když jsme se potýkali s covidem na podzim 2020 jako neočkovaní,“ říká dotyčná a postup hygieny je podle ní absurdní. Příběh už dojal Angeliku Bazalovou z Reflexu.

„Ti, kteří covid na podzim 2020 neprodělali, se nakazili, až na dva klienty, všichni – celkem 10 lidí. Nemohu ani v nejmenším říct, že by průběh nemoci byl lepší po očkování. Lidé byli ve stavu, kdy byli odváženi do nemocnice pro selhávání funkcí organismu, a i ti, co zůstali, měli vysoké teploty a další komplikace. Průběh byl mnohem horší, než když jsme se potýkali s covidem na podzim 2020 jako neočkovaní,“ uvádí pracovnice charitního domova a dodává, že si je vědoma toho, že 25 klientů je pro statistiku dost malý vzorek, ale není zanedbatelný.

Absurdní jí však přijde postoj hygieny, a tedy i vládních institucí a přidala příklady:
„1. Volala jsem při prvním záchytu očkované covid pozitivní klientky na hygienu. Paní doktorka mi sdělila, že naočkovaní lidé nemusejí dodržovat karanténu. Tak jí říkám: ‚Slyšíte, jakou mi říkáte absurdní věc? Vždyť naočkovaný nakazil naočkovanou!‘ A paní doktorka mi říká: ‚Já vím, že je to absurdní, ale takové je nařízení vlády.‘

2. Potřebovala jsem otestovat všechny klienty, abych rozdělila služby – tým, který bude chodit k pozitivním, a tým, který bude chodit k negativním, aby se infekce nerozšířila. Nelze – očkovaní lidé bez příznaků se netestují, a to ani za této mimořádné situace a v sociálním zařízení!

3. Manžel naší očkované covid pozitivní pracovnice, která nakazila i své děti, může nadále chodit do práce, protože je očkovaný. (Mají všech pět pohromadě, takže zůstal na OČR.)“

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/2-mrtvi-ockovani-3-v-nemocnici-Sedet-a-brecet-Z-domova-duchodcu-682793

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: