Ministerstvo spravodlivosti RF uznalo film o „sionistoch“ natočený v ZSSR za extrémistický

Mestský súd Syktyvkar sa po lingvistickej štúdii rozhodol zakázať čiernobiely film „Tajomstvo a jasno (Secret and Clear). Ciele sionistického činu”, natočený v roku 1973. Neskôr ministerstvo spravodlivosti zaradilo kazetu do zoznamu extrémistických materiálov.

Všimnite si, že snímok zverejnený Ústredným štúdiom dokumentárnych filmov sa považuje za pseudovedecký. Na stránke ministerstva spravodlivosti sa píše, že na zozname extrémistických materiálov je aj „videozáznam s názvom” Tajné a explicitné. Ciele sionistického činu”, čo je čiernobiely film, v trvaní od 1 hodiny 28 minút 01 sekúnd do 1 hodiny 28 minút 16 sekúnd, ktorý začína obrazom starovekých sôch a textom na plátne: „Tento film uvádza fakty….”.

Experti, ktorí predtým vykonali expertízu a UFSB zistili, že film negatívne ohodnotil skupinu osôb vyčlenených na základe etnicity a ideológie: „sionistov”, ako aj Židov ako národnú skupinu ako celú. Filmári povedali, že táto skupina ľudí údajne financovala nacistické Nemecko pri príprave na druhú svetovú vojnu. Pripisovali sa jej aj ďalšie nepriateľské činy voči ľuďom iných národností.

Stojí za zmienku, že kameraman filmu Leonid Kogan napísal Leonidovi Brežnevovi, že film „používal snímky Hitlerových antisemitských filmov” a vytvára dojem, že „sionizmus a Židia sú jedno a to isté”.

Autorom filmu je sovietsky a ruský dokumentarista Boris Karpov, zakladateľ filmového štúdia Otechestvo. Na svojom konte má viac ako tri desiatky filmov. Jedným z najdôležitejších smerov v jeho tvorbe bolo Pravoslávie a život Cirkvi.

Pripomeňme, že na budúci rok Roskomnadzor plánuje spustiť systém Oculus, ktorý bude vyhľadávať zakázaný obsah v obrázkoch a videosúboroch. Náklady na tento systém sú asi 15 miliónov rubľov. http://voltaire.netkosice.sk/ini.html#page1

Тайное и явное. Цели и деяния сионистов https://stalingrad.site/films/taynoe-i-yavnoe-tseli-i-deyaniya-sionistov/

VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na serverech americkým Microsoftem nedaleko Moskvy. Rusové musí skenovat svými mobily QR kódy u dveří obchodů, úřadů, hotelů a firem, ve kterých pracují! Systém sleduje jejich pohyb pomocí mobilu 24 hodin denně, Rusové se bouří a protestují, že jsou lidé a ne zboží s QR kódem, které se skenuje! Rusové stále nepochopili roli a úlohu Vladimira Putina nad národem Rusů!

2 myšlienky na “Ministerstvo spravodlivosti RF uznalo film o „sionistoch“ natočený v ZSSR za extrémistický

  1. Moderný žid má svoj prapôvod cez Lananejcov= Hadí ľud, v antických Hadích kultúrach Mezoameriky, ktoré založil zrejme Kain, vrah Ábela..Ama-ruca je ich Materský domov a krajina Opereného hada…Po Apokalypse v 9745 pnl, migrovali ako Kanánejci na Arabský polostrov, do Sumeru v Mezopotamii a vtedy egyptskej Palestíny…Po znovuobjavení Ama-ruky židom Kolumbusom, sa hrnuli nazad do USA, z ktorých spravili USrael, ich modernú kolóniu, ktorú sionisti zapriahli do nekonečných vojen po svete, a stavania pyramíd lebiek a hnátov, tak ako to robili ich predchodcovia, Aztekovia a ” Mayovia”, ktori si hovorili Chanes= Hadí ľud. Rat-childova kolónia sionistov v Palestíne zašla ešte ďalej v krutosti, strielaním Palestíncov do kolien a tváre, pričom sú veĺmi blízko k vytrhavaniu ich sŕdc zaživa, ako ich Aztécki predchodcovia! Biblický Ježiš poznal ich pôvod, a preto ich nazval Vretenicami, najodporndjším hadom v prírode…Hebrejci? To znamena v preklade, Prekročitelia( Atlantiku), a bola to odnož Hadov z Mezoameriky, vyznavači tanca Nagila- naga= Kobra had! Preto má Izraelský prezident titul ” Najvyššieho nāsī” = Had ! A títo slizský hadi sa rozliezli po celom svete!

    Páči sa mi

  2. Kanánejci, oprava. Can/ Kan/ Chan je Had/ Serpent v semitských jazykoch Amerických nosatých Indiánov, ktorých symbolizuje biblický Šem…Cham či Ham bol symbol Afričanov z Afriky, a Japhet/ Jafet, ludí z Eurázie, kedže Európa neexistovala vtedy ako kontinent..

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: